TAK dla Jana Klaty na stanowisku Dyrektora NST w Krakowie

Quoted post

taki sobie ktoś

#96 Re: Re: Re: Re: Nie prawda- art. 16 ustawy inaczej brzmi!

2015-11-21 22:27

#95: jzk - Re: Re: Re: Nie prawda- art. 16 ustawy inaczej brzmi!  

 Panie Jacku, jeśli powie mi pan przez kogo jest pan "szczegółowo" informowany...wyprowadze pana z błędu. Trzeba wiedzieć czy donosiciel mówi prawdę...w przeciwnym wypadku można narazić się na kompromitację.

Odpowiedzi

jkz

#97 Re: Re: Re: Re: Re: Nie prawda- art. 16 ustawy inaczej brzmi!

2015-11-22 09:54:38

#96: taki sobie ktoś - Re: Re: Re: Re: Nie prawda- art. 16 ustawy inaczej brzmi!  

Anonimie. Rozumiem, że mentalnie zakorzeniony w Radio Erewań? O czym Waść plecie zamiast odnosić się do faktów: powieszonych - wtedy - na BiP MKiDN i opisywanych dzień po dniu np w GW (bo, że ze trzy razy prosiłem o wskazanie - nawet z literówką - a) publicznie udostępnionego głoszenia o konkursie, lub komunikatu o miniserilalnym mianowaniu, b) podania śladu "komisji" która spełnia ustawowe warunki (bo ja ich znam i wiem ze szkoły, ze nie); jak widać, z demagogiem nie da rady.

Swiadectwo o wypraniu mózgu przez esemesy ("przekaz dnia") Grasia proszę zachować dla przyszłych pokoleń.

PS. Pisząc wolniej do wystukującego szybciej niż myślącego uprzejmie proszę o podanie podstawy prawnej pozwalajacej Janowi Klacie (wraz z małonką) doić publiczną kasę od co najmniej dwu i pół roku (wypadki miały miejsce w połowie 2012 roku)

Nosicieli poważam, d u r n i ó w pokazuję palicem - proszę brać przykład z Janka.

Warto wiedzieć, czy "taki sobie ktoś" ma maturę, czy tylko odjazd na trollowanie w internecie. Mnie to zresztą powiewa

jkz

#98 Re: Re: Re: Re: Re: Nie prawda- art. 16 ustawy inaczej brzmi!

2015-11-22 12:30:26

#96: taki sobie ktoś - Re: Re: Re: Re: Nie prawda- art. 16 ustawy inaczej brzmi!  

 szczegółowo proszę nie karmić przysłowiowego wielbłąda, bo trzeba (wreszcie) wiedzieć, że to logika i aksjologia - z żądaniem, by udowodnić: "stwierdzić" - BOLSZEWICKA, tu przez petycjolantów stosowana i podpisywana. To nie tyle kompromitacja, co prostackie n i e u c t w o . 




Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...