Pistolety nie dla myśliwych

Quoted post

Marek

#131 Re:

2015-12-30 22:40

#8: -  

 ludzie co wy za bzdury wypisujecie, każdy kto się ubiega o broń mysliwską musi zdać egzaminy,z teorii prawo łowieckie i praktyki strzelania przejść testy psychologiczne, badania lekarskie, kto wam nakład do głowy takich bzdur że zapiszesz się do związku i dostaniesz broń. Zanim zaczniecie się wypowiadać na temat posiadania broni przez myśliwych i obrażanie ich że nadużywają alkoholu to się zastanówcie co piszecie. Takim zachowaniem zniżacie się do poziomu dna.

Odpowiedzi


Gość

#137 Re: Re:

2015-12-31 00:25:57

#131: Marek - Re:

Zdobyć prawo jazdy też nie jest łatwo a jednak tyle osób je posiada. Nie wiem jak Pan ale ja uważam, że nie każdy kto je ma, nadaje się na kierowcę. Z wielu powodów.
Sam też miałem nie raz okazję przekonać się, że polowania znacznie odbiegają od tego wzniosłego etosu, z którym myśliwi tak się obnoszą. Za opinie o pijanych myśliwych na polowaniach może Pan podziękować tym, którzy tak właśnie postępują, a nie są to odosobnione przypadki. Z całym szacunkiem dla tych, którzy przestrzegają zasad łowiectwa, powszechna patologia jaka panuje w tych kręgach mnie osobiście obrzydza. I to wszystko za cichym przyzwoleniem PZŁ.