Protest publiczności Teatru Polskiego we Wrocławiu

Quoted post

Gall Anonim

#2 To chyba kpina!

2016-03-02 14:27

Totalny sprzeciw powyższej petycji. Na stanowisku dyrektora tak prestiżowej instytucji powinien być ktoś, kto ma o tym choćby blade pojęcia i jakiekolwiek wykształcenie wyższe! Już nie wspomnę o ekstremalnie wielu, niedotrzymanych obietnicach Pana Mieszkowskiego.

Jestem oburzony faktem istnienia tej petycji! Niech konkurs zostanie ogłoszony, i niech zasiądzie ktoś na poziomie na tym stołku.

Odpowiedzi

Mariusz Cisowski

#3 Re: To chyba kpina!

2016-03-02 16:58:48

#2: Gall Anonim - To chyba kpina! 

 hahahaha!

klakiery już szczekają! ROF ROF! bierz go! bierz!

TAK dla p.Mieszkowskiego na fotelu dyrektorskim T[pl!

To on stworzył ten Zespół i Teatr!

to bardzo kompetentny człowiek - nie znasz jego osiągnięć, również tych sprzed dyrektorowania. Skompromitowałeś się, poczytaj coś, idź na spacer, zrób coś ze swoim życiem, cokolwiek

Grażyna Wisniewska

#7 Re: To chyba kpina!

2016-03-04 06:06:07

#2: Gall Anonim - To chyba kpina! 

Jakiekolwiek wykształcenie wyższe? a co tu ma wykształcenie do rzeczy? Czy kto pytał Hanuszkiewicza o dyplom? Albo ... może daniela Olbrychskiego w latach ich świetności? O kompetencjach człowieka nie świadczy papier, jak to teraz w modzie, ale faktyczne dokonania - a tych Mieszkowski wstydzić się nie musi. Właśnie dzięki TEMU Dyrektorowi można wyrózniać spośród wielu i nazywać ten teatr mianem prestizowej instytucji.

Na spektakle przyjeżdzam do Teatru Polskiego z Warszawy. Między innymi dlatego, że w stolicy większośc teatrów wystawia sztuki tak mierne i  koszmarnie nudne, ze tylko widzowie dowożeni z prowincji autokarami raz do roku, bawią się swietnie. Mnie nie jest do śmiechu. To dramat.

Konkurs ogłoszono...rzeczywiście po to żeby ktoś "zasiadł na stołku" - dosłownie - przejąć kontrolę przez urzędnika z nadania albo kogos kto wprawdzie się nie zna i nie ma doświadczenia, ale teatr będzie jego nowa pasją... Albo dadzą we władanie kolejnemu carewiczowi...jak to się stało z jednym teatrem w Warszawie. 

kubjar

#12 Re: To chyba kpina!

2016-03-10 05:34:02

#2: Gall Anonim - To chyba kpina! 

 Mam zaszczyt calkowicie zgodzic sie z powyzsza opinia. ''Pozar w burdelu , k...y krzycza''.


Gość

#20 Re: To chyba kpina!

2016-07-10 17:05:42

Paweł Brzozowski

#31 Re: To chyba kpina!

2016-08-23 12:27:01

#2: Gall Anonim - To chyba kpina! 

 Fajnie się szczeka zza płotu anonimowości i na zlecenie sług prezesa...

jurek196

#37 Re: To chyba kpina!

2016-08-23 17:22:04

ludzie, którzy czują niechęc do własnego nazwiska nie zasługują na replikę. tym bardziej, ze dla autora warunkiem decydującym o dyrektorowaniu teatru jest jakiekowiek wyższe wykształcenie. to jest przywara zakemleksionych magistrów studiów administracji. jest pan produktem tej sytuacji politycznej i sterowania kulturą przez niedojdów i niedouków. bez szacunku, nie pozdrawiam jurek urban jr#2: Gall Anonim - To chyba kpina! 

 

Anna

#54 Re: To chyba kpina!

2016-08-24 09:10:38

#2: Gall Anonim - To chyba kpina! 

 Tak, tak, tak. Tym Teatrem powiniem zarządzac prawdziwy człowiek kultury a nie przywódca wyuzdanych seksualnie ludzi, którzy znaleźli sobie świetne miejsce za publiczne pieniadze na realizację swoich wynaturzonych fantazji. Chcemy normalnego TETARU!!!!!

Jacek

#61 Re: To chyba kpina!

2016-08-24 18:43:22

#2: Gall Anonim - To chyba kpina! 

Wykształcenie wyższe zapewne nie zaszkodziłoby, ale niektórych ludzi bronią ich dzieła i doświadczenie, a nie dyplomy.
Andrzej Wajda nie ma ponoć nawet matury, Zbigniew Hołdys też.

Są ludzie, którzy mają wiele papierów, lecz niewiele z tego wynika.
Niedopuszczenie tak doświadczonej i wyjątkowej osoby do konkursu z takiego powodu, to jak wyrzucenie z domu ojca, który nie posiada dokumentu meldunkowego.
Czy warto upierać się przy dyplomie, gdy za mistrzem przemawia chwała ?

---

Do bez-tęsknoty i do bez-myślenia,
Do tych, co mają tak za tak - nie za nie -
Bez światło-cienia...
Tęskno mi, Panie...

 

TeresaDan/Szota

#74 Re: To chyba kpina!

2016-08-28 15:54:11

#2: Gall Anonim - To chyba kpina!  z Pańskiej strony , widać że niewiele wiedzy na temat kultury i sposobu

 tworzenia najlepszych zespołów które potrafią pokazać coś wspaniałgo , nowego , ale to muszą tworzyć zgrane i współpracujące ze msobą osoby .Teatr Polski znam od dziecka jeszcze nie był w tym gmachu to moja rodzinna tradycja , mój tato całe zawodowe życie spędził w tej instytucji i wiem ile są ci wspaniali ludzie warci.Proszę więcej nie wypowiadać się na tematy Panu obce .