Protest przeciwno likwidacji CKUiP w Zielonej Górze

Quoted post


Gość

#38

2011-11-20 23:52

slusznie !!protestujmy! szkola jest potrzebna ma prawo bytu !! od wrzesnia uczeszczam do tej szkoly , mam juz sporo lat chodze do klasy gdzie wiekszosc to mlodzi ludzie ,niektorzy z nich mogli byc moimi wnukami !!! czuje sie wsrod nich swietnie!!ubylo mi lat i szare komorki sie obudzily !kadra to profesjonalisci ! maja odpowiednie podejscie do b,mlodych ,starszych, i b,starszych!

Odpowiedzi


Gość

#39 Re:

2011-11-22 21:00:06

#38: - Likwidują CKU nie tylko w Zielonej Gorze. W Częstochowie niby połączono z iną szkolą, a tak naprawdę zlikwidowano. Kształcenie zawodowe jest po prostu za drogie. Jeśli nie zainwestuje w nie nasza Oświata, to zastaniemy "wykupieni" tak jak to jest z firmami, sklepami itd.


Gość

#42 Re:

2011-11-23 19:35:20

#38: -

ja tez jestem tam od września.Mam juz dzieci, w mojej klasie jest kilka osób starszych ode mnie ale są też młodzi ludzie.uczyłam sie juz zaocznie ale w cku jest super. Fajni ludzie, kadra.Miałam nadzieje zdac tu mature.Jak zlikwidują ta szkołe to już nigdzie indziej nie pójdę pewnie. W innych prywatnych szkołach jest mniej uczniów ,dlaczego ta?