Petycja do Prezydenta RP Andrzeja Dudy w sprawie ogłoszenia referendum wyjścia Polski z UE

Quoted post

Polka

#962 Honorowi żebracy.

2017-03-12 10:19

Wstyd!!! To co tu robicie to wstyd i hańba!!! Wasz PBS w KE żebrała o pieniądze dla głodujących w Polsce dzieci. A tutaj jesteście wyzyskiwani??? Oddajcie wszystko - np. to, co mąż PBS wziął z UE a potem kurcgalopkiem wychodźcie, ale ja chcę zostać. Więc nie zabierajcie mi podatków i utrzymujcie się sami z 500+ i kubków z żółnierzami wyklętymi... no macie też kilka megaprodukcji filmowych, może z tego będzie kasa!

Żal mi, że Polski naród okazał się tak głupi. 18% nierobów, złodzieii i paranoików a niestety reszta wychodzi na to baranów, którzy milczeniem pozwolili by taka mafia rządziła Polską!

Odpowiedzi

chce wyjscia z uni

#963 Re: Honorowi żebracy.

2017-03-12 10:28:07

#962: Polka - Honorowi żebracy. 

 debilu, wiekszosc tu nie jest za pisem!! Pis chce byc w ue! Tu sa ludzie narodowcy, wolnosciowcy od korwina ! ogarnij sie debilu w polsce nie istnieja tylko partie i polityczne marionetki - ludzie z po i inne trole lykaja wszystko co im napisza w wyborczej wp i tvn

 

sa tez ludzie ktorzy chca wolnosci i niepodleglosci a pis maja w dupie tak jak reszte zydow !