SPRZECIW WOBEC LIKWIDACJI MDK Konin

Quoted post

Gość

#65 MAMY OSZCZĘDNOŚCI???

2012-01-18 11:43

Jestem za likwidacją MdK Konin Potem mam nadzieje że zabierzecie się za kontrakty naszych lekarzy Było nie było najwyższe w wlkp.Następnym krokiem powinno być zamknięcie kdk konin to też nierentowna instytucja a jak by dało radę to jakieś gimnazjum przedszkole z tych oszczędności wymyśli się jakieś nikomu niepotrzebne stanowisko w urzędzie dla jakiegoś pociotka i gra muzyka.Konin już raz to przerabiał w związku z reformą administracyjną z naszego miasta uciekło kilkaset etatów na korzyść Poznania Kalisza...Ilu ludzi daje jeszcze radę i jeździ do pracy do tych miast bo oficjalnie nie zwolniono nikogo po prostu zaproponowano im pracę poza Koninem.Wieśniaki z naszego miasta wykruszą się prędzej czy później.I tak urzędasy z naszego miasta dbają o swoich mieszkańców.Reorganizacja MDK to nic innego jak tylko likwidacja bo jeżeli nauczyciele nic nie stracą to poco zamydlacie im oczy.Część się zwolni część będzie musiała pracować za grosze.Instruktorem może być każdy po odpowiednim kursie a nauczycielem trzeba było by się wiele lat uczyć.I tak nasi urzędnicy pozbyć się chcą tej placówki.

Odpowiedzi

Adaś z Konina

#75 Re: MAMY OSZCZĘDNOŚCI???

2012-01-19 04:17:23

#65 ma rację. Zlikwidować wszystko. Zlikwidowano zakłady przemysłowe, cukrownię, brykietownię, koszule, telekomunikację, wydziały UW. Zlikwidować, etety przerzucić do Urzędu Miasta. Nas też zlikwidować. Arłukowicz i NFZ nie będą mieli problemu a ile zaoszczędzi ZUS!!! A dzieciaki i młodzież na bulwary, niech w ramach "sprzątania świata" upiększają dzieło Kazia L i Kazia P. A motłoch precz od wiedzy i kultury, żeby się w głowach nie poprzewracało. Tekst dedykuję piszącym tu miernym ale wiernym pomieszanej władzy Miasta Konina. Już nawet nie wiem jak tą koalicję nazwać. Puszczają w maliny mojego przyjaciela Prezydenta a On taki łatwowierny. Józefie; Ty im nie wierz. Oni już tyle nawywijali, że Ciebie też nie oszczędzą!!!