Apel o rozpatrzenie i przyjęcie przez Sejm RP ustawy o związkach

Quoted post


Gość

#1

2012-02-23 07:18

Wierzę, że jako osoba hetero kiedyś tych związków doczekam...

Odpowiedzi

KaFor

#2 Re:

2012-02-23 07:37:51

#1: -  

 Oczywiście, że doczekamy. Teraz tylko poczyńmy wspólnie starania by już w tym roku! :)

Kamila

#116 Re:

2012-02-27 13:27:53

#1: -

zgadzam się, ja co prawda już po ślubie, ale wiem, że wielu osobom takie rozwiązanie nie odpowiada. My byliśmy ze sobą długo, ale postanowiliśmy, że ślub weźmiemy jak będzie nas na to stać bez zadłużania się. Gdyby istniała możliwość związku partnerskiego, bylibyśmy w nim zanim wzięliśmy ślub, bez obaw, że jeśli jednemu coś się stanie, drugie zostanie bez praw do decydowaniu o czymkolwiek.

Autorytet

#198 Re: STOP

2012-03-31 16:06:56

#1: -  

Wyrażam swój sprzeciw, tak akacja jest szkodliwa dla społeczeństwa w którym żyjemy, ostrzegam że osoby które podpisują się na liście poparcia zostaną w przyszłości pociągnięte do odpowiedzialności karnej.

 


Gość

#221 Re:

2012-04-29 19:12:26

#1: -

Ja również, trzymam za to kciuki

nawrócony

#238 Re: jestem przeciw

2012-08-06 14:51:00

#1: -

Te potrzeby podatkowe i inne to generalnie ściema - dlaczego nie wprowadzić wprost zapisów zmieniających sprawy dziedziczenia, pochówku czy innych o które się niby ubiegacie?

Tak naprawde chcecie małżeństw i adopcji dzieci bez ograniczeń

- bo jak da się wam związki partnerskie - to na zasadzie, że nie wolno dyskryminowac związków - da się wam małżeństwa ( orzeczenia unijne) a jak będą małżeństwa, - to na zasadzie nie dyskryminacji małżeństw będziecie mieli prawo do dzieci - a tym samym będziecie wypaczac całe nowe pokolenie w myśl zaspokajania pragnień które wcale wam szczęścia nie dadzą, co najwyżej chwilowe, okresowe przyjemności.

Wiem co pisze i wiem dobrze, że brnięcie w chorobę ( wykresloną z listy chorób, ale wyleczalną co potwierdzają osoby zajmujące sie leczeniem niechcianych skłonności) zamiast z niej wychodzic i na dodatek chcecie w nią wciągnąc innych.

Męzczyźni : Mieliście nadopiekuńczą matkę ( najczęściej) i "wycofanego" ojca - lub jego brak, do tego najczęściej dochodzą kłopoty z rówiesnikami w szkole i kilka innych rzeczy które przesądzają o emocjonalnym zranieniu, pustce, braku miłości mężczyzny w waszym życiu , które chcecie zaspokoić seksem - co de fakto tylko powiększy dziurę i pustkę.

Kobiety odwrotnie - brak, czy wycofana matka, dominujący ojciec i brak wam matczynej miłości, której na próźno szukać u partnerek - nawet jak wam dadzą taką miłośc w związku to nie zaleczą tym rany powstałej w dzieciństwie. Naprawde ludzie, poszukajcie książek i wyjaśnień na ten temat, jesli chcecie wyjść z problemu a nie sie w nim pogrążac. Pokazcie mi wiekowego homoseksualistę który jest szczęsliwy ...

życze wam wszystkiego najlepszego, ale nie spełnienia wszystkich waszych życzeń, bo niektóre prowadzą was wprost do zguby.

 

Judasz

#250 Łobuzy i zboczeńcy!

2013-02-17 20:29:19

#1: -

Bandyci i zboczeńcy! Weźcie ślub w urzędzie albo w kościele i macie legalizację, a chorzy umysłowo niech się leczą z dewiacji i po udanej terapii również mogą zalegalizować związek z osobą innej płci