Petycja ws. mieszkań zakładowych oddanych za darmo spółdzielniom

Quoted post

gosc

#1116 Re: Re: Re: #1109: TEMIDA - Re: Poszukiwany-- Poszukiwana ,,,Poszukiwania spółdzielcy 154

2012-05-19 22:12

#1115: TEMIDA - Re: Re: #1109: TEMIDA - Re: Poszukiwany-- Poszukiwana ,,,Poszukiwania spółdzielcy 154

Witam. Mam pytanie czy zapadl juz jakis wyrok pozytywny dla najemcow w sprawie przeciwko S.M. Luiza, ktorzy odrzucili propozycje ugody  wykupu za 5% . Niebawem mam wlasna sprawe i nie wiem na co mam sie  przygotowac. Pozdrawiam i gratuluje zwyciestw.

Odpowiedzi

154

#1119 Re: Re: Re: Re: #1109: TEMIDA - Re: Poszukiwany-- Poszukiwana ,,,Poszukiwania spółdzielcy 154

2012-05-20 13:40:06

#1116: gosc - Re: Re: Re: #1109: TEMIDA - Re: Poszukiwany-- Poszukiwana ,,,Poszukiwania spółdzielcy 154

Tak zapadły już trzy pozytywne wyroki, osób które wniosły pozwy indywidualne , Odbyła sie też rozprawa grupowa ,ogłoszenie wyroku 30 maja. Mecenas spółdzielni odpuścił już te 5% teraz chodzi jeszcze o koszty zastępstwa procesowego,których nie odpuszcza mecenas Trzaska,który prowadził tą sprawe ze strony najemców. Ale pozytywnie to wygląda. Prosze tylko na wszelki wypadek być na rozprawie z małżonką i zabrać zaświadczenie, że nie zalega Pan z opłatami czynszowymi. Na rozprawie należy mieć też dowód osobisty. Będzie dobrze, powodzenia!