Petycja ws. decyzji o zwolnieniu Roberta Strzały

Quoted post

patka86

#9 Re: Re: Petycja powinna czym prędzej wylądować w koszu.

2012-09-25 11:50

#7: Alicja D-C - Re: Petycja powinna czym prędzej wylądować w koszu.

Zgadzam się z głosem krytyki trzeba dać szansę młodym ludziom. Niby artyści z plastyka a myślą schematami. Swoją drogą nieźle uśmiałam się z tej idiotki wyżej która gdzieś dopatrzyła się tutaj hitlera. Zupełnie tak jakby miało to tutaj znaczenie i nie było na żenująco niskim poziomie. Z tą wyżej nie ma co prowadzić dyskusji skoro zaczyna od obrażania potem zupełnie z czapy porównuje do neonazistów a w całej wypowiedzi zapomina o najważniejszym - merytoryce. No ale nie ma co dużo oczekiwać od pokolenia wychowanego na debatach politycznych pełnych erystyki które polegają na tym że wygrywa ten kto głośniej wyzwie przeciwnika od jakiegoś negatywnie nacechowanego słowa-klucza.

Odpowiedzi

LIli

#16 Re: Re: Re: Petycja powinna czym prędzej wylądować w koszu.

2012-09-25 12:10:02

#9: patka86 - Re: Re: Petycja powinna czym prędzej wylądować w koszu.

Serio? Mówisz, że nie warto rozmawiać z kimś kto zaczyna od obrażania, a robisz to sama nazywając dziewczynę "idiotką"? Moje gratulacje.

Patrycja Ścisłowska

#45 Re: Re: Re: Petycja powinna czym prędzej wylądować w koszu.

2012-09-25 21:39:26

#9: patka86 - Re: Re: Petycja powinna czym prędzej wylądować w koszu.

Moim zdaniem komentarz dotyczący "zmurszałych reliktów", które rozprzestrzeniają się jak "groźna infekcja" w kontekście akurat tego nauczyciela, dodatkowo szukanie poparcia u "prawdziwych Polaków" jest poniżej jakiegokolwiek poziomu i mnie również nasuwa odrazu obraz młodego wszechpolaka (może  to stereotyp i powinnam sie teraz strasznie wstydzić).Mnie także irytuje  wysuwanie durnych oskarżeń bez konkretnego argumentu, a tego dopatrzyłam się raczej w komentarzu Roberta K.

Miałam okazję trafić kilkakrotnie na lekcje z Robertem Strzałą i z całą pewnością stwierdzam, że takim uczniom jak Robert K. już się kompletnie w dupach poprzewracało. Człowieku masz nauczyciela, który uczy myślenia!!! Nauczyciela, który uczy z pasją, któremu się chce!! Wykorzystaj to, bo wśród młodych nauczycieli niestety coraz częściej liczą się tabelki, wyniki, a coraz rzadziej uczeń.

Jakub P

#48 Re: Re: Re: Petycja powinna czym prędzej wylądować w koszu.

2012-09-26 00:22:58

#9: patka86 - Re: Re: Petycja powinna czym prędzej wylądować w koszu.

Za to wypowiedź Roberta K była pełna merytorycznej i klarownie wyartykułowanej argumentacji...

BRAWO