Apel do Posłów na Sejm RP

Quoted post

Nasze Mieszkania

#141 Re: Re: Re: Re: Dalej naiwni?

2012-10-30 09:37

Anko, oczywiście ocena pewnych faktów należy do Ciebie i stwierdzenie o biciu przez 20 lat piany jest słuszne. Gorzej, że chyba teraz dalej tego nie widzimy i bicie piany nadal ma miejsce.

Nie wiem, kogo masz konkretnie na myśli pisząc „Czyli nic nie zrobiliście. Zlecaliście robotę innym. A prezesom weszło w krew. Od kiedy złodziej ma skrupuły” . Kto według Ciebie jest tym nic nie robiącym, komu ktoś coś zlecał, kto jest tym złodziejem bez skrupułów.

D. Rodgers otrzymał opis w języku angielskim przypadku mojej znajomej wyrzuconej ze spółdzielni w Warszawie, kopię słynnego wywiadu A. Domagalskiego dla Faktu i jakieś dwa artykuły dotyczące spółdzielczości mieszkaniowej z naszej prasy. Nie wiem, czy D. Rodgers pomoże rządowi RP rozbić czy nie spółdzielczość w Polsce – takiego pytania nie usłyszał bo zapewne by na nie z oczywistych względów nie odpowiedział. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby mu takie zadać, nawet po polsku, bo ma pracownika Polaka, który mu to przetłumaczy.

Nie wiem czy coś pomoże czy nie jeśli się czegoś nie spróbuje – to tak na marginesie uwagi o wysyłaniu pism w języku angielskim czy innym, również i polskim.  

Odpowiedzi

Anka

#143 Re: Re: Re: Re: Re: Dalej naiwni?

2012-10-30 10:58:39

#141: Nasze Mieszkania - Re: Re: Re: Re: Dalej naiwni?

Nasze Mieszkania

#135 Re: Re: Dalej naiwni?

2012-10-29 13:22

Koszalinie szanowny - te parę milionów złotych de facto z naszych kieszeni i na walkę z nami to nie tyle za przyzwoleniem prawa ale raczej wbrew niemu.

A przyzwolenie na takie praktyki było od lat z naszej strony zatem nie ma się co dziwić zbytnio, że weszło to naszym prezesom w krew i bez skrupułów z tego korzystają.

PS. Małe sprostowanie - naczelną organizacją dla spółdzielczości mieszkaniowej na świecie nie jest ICA Holding lecz ICA Housing. Jego prezydent - David Rodgers oczekuje na informacje od nas, nawet w języku polskim!

 

 

Anka

#144 Re: Re: Re: Re: Re: Dalej naiwni?

2012-10-30 11:26:25

#141: Nasze Mieszkania - Re: Re: Re: Re: Dalej naiwni?

"Nasze mieszkania"

Napisz proszę, kogo i dlaczego popierasz ? Może zmienię zdanie.