PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE

Quoted post

Młody

#1923 Re: Re: Re: NIE ODDAWAJMY SWEGO ŻYCIA W RĘCE TRUCICIELI !

2012-11-18 19:08

#1921: LOWOBYWATEL - Re: Re: NIE ODDAWAJMY SWEGO ŻYCIA W RĘCE TRUCICIELI !

http://gazlupkowy.pl/batalia-o-gaz-lupkowy-w-parlamencie-europejskiemu-na-ostatniej-prostej/

Z centrum Polski pisze:

Zamieszanie z wydobywaniem węglowodorów i gorączka gazowa ma jeden cel- depopulację świata w tym i Polski.
Jak można w ogółe glosować w temacie truć czy nie truć a i jeszcze ugrywać zostawiając sprawę w gestii rządów, które reprezentują obce interesy w tym NWO!
Parlament Europejski będzie się przyglądał jak rządy niszczą narody poprzez terror łapówkowy, terror gazowy?…

 

To nie Inicjatywy Obywatelskie lecz Rząd D. Tuska zawarł kuriozalnie niekorzystną dla Narodu Polskego umowę.

 

"Wiadomo dlaczego między rządem  Tuska a Moskwą
zawarto kuriozalnie niekorzystną dla Polski  umowę na rosyjski gaz...
Redakcja "Najwyższego Czasu" dotarła do tekstu dwóch protokołów podpisanych w dniu 29.10.2010
przez Waldemara Pawlaka i wicepremiera rosyjskiego rządu Igora Sieczina.
Zmieniają one kontrakt jamalski podpisany w 1993 r. i zawierają postanowienia skrajnie
niekorzystne dla strony polskiej.

Aż do 2022 będziemy kupować od Rosji 1,5 raza więcej gazu niż
potrzebujemy, bez prawa odsprzedaży.
Uniemożliwi to dywersyfikację źródeł jego dostaw. Polski rząd stracił kontrolę nad
Europol Gazem SA, a spółka ta nie może już ustalać cen przesyłu.

Z kolei po 2022 roku zgodnie z umową będziemy
kupować niemal cztery razy więcej gazu.
Rząd Polski zgodził się na ceny przesyłu nieuwzględniające unijnych przepisów, co
może skutkować karami nałożonymi przez KE. Co więcej, Polska umorzyła
Gazpromowi 1,2 mld złotych długu,

Szymowski pisze:"Mamy, więc do czynienia z gigantyczną aferą, której
skutki będziemy odczuwać, przez co najmniej 11 lat."

Odpowiedzi


Gość

#1927 Re: Re: Re: Re: NIE ODDAWAJMY SWEGO ŻYCIA W RĘCE TRUCICIELI !

2012-11-19 13:02:42

#1923: Młody - Re: Re: Re: NIE ODDAWAJMY SWEGO ŻYCIA W RĘCE TRUCICIELI !

Witam!


Przesyłam Państwu mój list-analizę do przemyślenia i wykorzystania.


Pozdrawiam, Jerzy Truchlewski


Komu służy red. Sakiewicz i Gazeta Polska?

Przyszedł czas, że mogę bez żadnych wątpliwości o tym napisać, gdyż to już nie są moje przypuszczenia, ale pewność potwierdzona artykułami samego red. Sakiewicza. Kiedy napisałem tzw. Manifest 1.05.11r. zrobił się straszny popłoch /ajwaj/ wśród wodzów Gazety Polskiej, ale również wśród prominentnych działaczy PIS. Do tego stopnia zasiałem panikę, że rozdzwoniły się telefony w Rzymie na beatyfikacji Jana Pawła II. Dla mnie było normalnym, że dłużej nie można czekać z działalnością oddolną,

niezależną od jakiejkolwiek partii. Było sprawą jasną, że jest to jeden i ten sam układ działający na szkodę Polski. Miałem cichą nadzieję, że może Gazeta Polska jest pro Polska, ale myliłem się i to bardzo. Po niesamowitej nagonce trwającej od 1.05.11r., której kulminacja nastąpiła na Zjeździe KGP w Piotrkowie Trybunalskim postanowiłem przyglądać się bieżącym poczynaniom Gazety Polskiej jak również kojarzyć konkretne fakty z okresu mojej działalności w klubie. Mogę z całą odpowiedzialnością

stwierdzić, że kluby GP są sterowane odgórnie przy ścisłej współpracy z PIS-em. Jeśli nawet są między nimi jakieś nieporozumienia to nie zmienia faktu, że jest to przybudówka. Nie byłoby w tym nic niepokojącego gdyby GP wraz z PIS-em miała za główny cel dobro Narodu Polskiego i naszej Ojczyzny. Tak jednak nie jest. Już sama próba podzielenia Marszu Niepodległości w dniu 11.11.12 jest przykładem złych intencji redaktorka. Można jednak dodać do tego ciągłe dzielenie Polaków na lemingi, trzecią

siłę, narodowców itd., itp. Jeśli miałby być jakikolwiek podział to MY i ONI, gdzie tymi onymi jest obecna klasa polityczna niszcząca Polskę wraz z mediami siejącymi zamęt i nieprawdę. Tak, cała klasa polityczna będąca u władzy od 1989r. to ludzie, których należy rozliczyć za niszczenie Polski. Wszyscy oni służą obcym interesom, tak, więc red. Sakiewicz służy również obcym interesom, które bez trudu można określić czytając artykuły red. Sakiewicza. Jest totalnym wrogiem Rosji wraz z

przyjacielem masonerii p. Macierewiczem. Oni wiedzą, że to na pewno Rosjanie przygotowali i przeprowadzili zamach smoleński. Nawet przez chwilę nie rozważali innej opcji, że jest to np. działanie pod fałszywą flagą tej samej grupy, która dokonała zamachu na WTC. Nie mogą takiej tezy objawić, bo to przecież ich sprzymierzeńcy i być może sponsorzy. Władze rosyjskie zachowują się po tragedii smoleńskiej jak barbarzyńcy, ale na takie zachowanie otrzymali przyzwolenie od Donalda Tuska od pierwszych

chwil po tragedii. Być może Rosjanie od razu wiedzieli czyja to robota i śmiało mogą szantażować władze polskie. Przygotowania ataku na Iran też jest dla red. Sakiewicza jak najbardziej słuszne. Niektórzy nawet się denerwują, że tak długo zwlekają z atakiem. Gdyby Iran nawet miał gotową bombkę, to ma prawo takową mieć dla równowagi, tak samo jak Izrael, na który nikt z tego powodu nie napada. Jakoś nigdzie w oficjalnych wypowiedziach czy pismach nie istnieje pojęcie zbrodni na Narodzie Polskim

przez żydostwo w Katyniu, gdzie pod aktem ludobójstwa byli podpisani nie kto inny jak Żydzi /ale mówi się , że to Rosjanie/. Po wojnie w niszczycielskich bandach, mordercach polskich patriotów również dominowali Żydzi. Jakoś dziwna cisza w GP jest na temat żydowskiej własności TVN i GW. Chcą, aby GP nazywać niezależną. Pytam się, od kogo jesteście niezależni? Z pewnością od prawdy i społeczeństwa polskiego. Żerowanie na tragedii smoleńskiej, aby wybić się w sprzedaży tygodnika a później

dziennika jest ohydne. Skupienie wokół swojej gazety tysięcy polskich patriotów, manipulując nimi, jest równie ohydne. Wciskając nachalnie społeczeństwu jedyną wersję zamachu nie mając najmniejszych podstaw jest zbrodnią i próbą skłócenia z Narodem Rosyjskim, który jako Naród nie ma z tym nic wspólnego. Apelowanie do społeczeństwa, aby 10.04.2013r. przeprowadzić rewolucję jest nakłanianie do masowego mordu Narodu Polskiego. W tym świetle nie dziwi zachwyt red. Sakiewicza na przygotowania

zniszczenia narodu irańskiego przez ludzi żądnych władzy, żądnych opanować świat. Nie znalazłem sprzeciwu red. Sakiewicza na projekt NWO, na temat światowej lichwy, na temat zbrodniczych oprysków, wreszcie na temat uchwalenia przymusowych szczepień. Może się mylę, bo nie śledzę dokładnie wszystkich wydań, ale ja czegoś takiego nie znalazłem w tekstach red. Sakiewicza. Nie znalazłem również sprzeciwu zawładnięcia przez żydostwo polskiego Parlamentu, który jest antynarodowy i antypaństwowy, tak

jak rząd RP. Red. Sakiewiczowi nie może być po drodze z narodowcami, bo nasze cele są całkowicie odmienne. Narodowcy chcą Polski suwerennej a red. Sakiewicz optuje z pewnością za judeopolonią.

Apeluję do wszystkich klubów GP o wspólny marsz z Polakami. Polacy nienależący do KGP nie są Waszymi wrogami. Waszymi i naszymi wrogami są wszyscy manipulatorzy naszych uczuć, naszych sumień, naszej wiary, naszego patriotyzmu. Należy takim manipulatorom powiedzieć zdecydowane NIE. Jednym z nich jest mąciciel red. Sakiewicz, który robi to na wzór GW, TVN czy innych wrogich Polsce mediów. O tych mediach napisałem 10.10.12r. w Liście Otwartym do władz RP, o którym to liście red. Sakiewicz

nawet nie raczył wspomnieć, nie mówiąc już o jego publikacji.

Patrioci działający w KGP są ogromną siłą, ale ta siła nie może być spożytkowana na walkę przeciwko Polsce, przeciwko Narodowi Polskiemu. Następni chcą wykorzystać patriotyzm Polaków do realizacji swych ukrytych celów, jak wykorzystano siłę Solidarności przez grupę zdrajców w 1989 roku, którzy rządzą do dzisiaj. Nie dajcie się wykorzystać do niecnych celów red. Sakiewicza i jemu podobnych. Budujmy wspólnie Nową Polskę, oddolnie, bez podpowiadaczy partyjnych i medialnych. Ich cele nigdy nie

będą naszymi celami. Należy dążyć do demokracji bezpośredniej, do zmiany systemu z grabiącego efekty pracy ludzkiej, zniewalającego społeczeństwa, na system, o Społecznej Gospodarce Wolnorynkowej, na system wolny od żydomasońskich wpływów, na system wolny od lichwy i ludzi nim zarządzający i wspierający. Społeczeństwo polskie może zwyciężyć tylko wtedy, gdy pójdzie razem pod jednym sztandarem. A tym sztandarem jest DOBRO POLSKI a nie dobro Sakiewicza, dobro jakiejś partii, czy dobro światowych

banksterów. NIE DAJCIE SOBĄ MANIPULOWAĆ, zarówno przez TVN, GW jak i przez GP.


Jerzy Truchlewski

Założyciel klubu GP im. Anny Walentynowicz w Gdańsku.