Stop bezprawnym badaniom w RODK

Quoted post

Tomasz Adamski

#2 Mam dowody na to, że RODK niszczy dobro dziecka.

2012-11-23 10:22

Mam 100% dowody na to, że RODK niszczy dobro dziecka poprzez nie respektowanie Konwencji Praw Dziecka i Konwencji Praw Człowieka. RODK NALEŻY ZLIKWIDOWAĆ !!!

Odpowiedzi

Katarzyna J.

#3 Re: Mam dowody na to, że RODK niszczy dobro dziecka.

2012-11-23 17:05:00

#2: Tomasz Adamski - Mam dowody na to, że RODK niszczy dobro dziecka.

prosze o kontakt na mail kaszka33333@poczta.com

Mam mieć takie badania ja i dziecko  na początku roku

Prosze o wiecej imformacji

pozdrawiam

PiotrTata

#16 Re: Mam dowody na to, że RODK niszczy dobro dziecka.

2012-12-15 22:23:27

Petycja jak najbardziej słuszna i aktualna. Nie miałem pojęcia idąc do RODK, że te panie ( nie mylić z biegłymi ) będą tak dalece stronnicze a opisywana przez nie osoba ojca ( czyli mnie ) będzie tak skrajnie sprzeczna - mógłbym tu opisywać na trzech stronach jak opisywały mnie te panie sprzecznymi charakterystykami jak np. cyt."wykazuje rys narcystyczny w osobowości ...(po czym dodają)..ma niskie poczucie własnej wartości...Skłonny jest stawiać się w pozycji ofiary.."i tak na dwie kartki się panie rozpisały same sobie przecząc! Konkubinę za to wyzłociły, że takiej kobiety to tylko ze świecą szukać!!! Pomimo , że dwukrotnie w czasie badania się rozpłakała trzykrotnie się roześmiała a pod koniec badania wyrwała długopis i zaczęła uderzać w biurko i krzyczeć , że jest ofiarą !!!
Przykre jest teraz to , że w świetle przepisów prawa ogranicza się nam ( ojcom) kontakty z dziećmi pięknie opisując,że daje się nam kontakt w wymiarze czasowym takim... a takim ..,. Gdzie do tej pory mieliśmy nieograniczony kontakt . Gdzie tu sens, gdzie logika ?!?Pod Przedmiotową petycją podpisuję się obiema rękoma i rękoma mojego synka, który prosi o więcej zabawy i nie rozumie, że nie możemy sobie na to pozwolić, gdyż ten sam sąd który ograniczył nam kontakt, narzucił również ojcu zagrożenie grzywną po 500 zł na ręce matki jak ojciec spóźni się z odbiorem lub przekazaniem dziecka matce , natomiast matki nie chciał zagrozić, pomimo, iż wielokrotnie utrudniała nam kontakt. Cóż SĄDY W NASZYM KRAJU SĄ SFEMINIZOWANE !@!!!

#2: Tomasz Adamski - Mam dowody na to, że RODK niszczy dobro dziecka.

 

agajak14@gmail.com

#99 Re: Mam dowody na to, że RODK niszczy dobro dziecka.

2014-01-07 18:36:40

#2: Tomasz Adamski - Mam dowody na to, że RODK niszczy dobro dziecka.

Czy może nam pan pomóc bo my ciągle jesteśmy ciągani po sądach i badaniach Rodeka i mamy juz dość.Mój meil agajak14@gmail.com.


Gość

#111 Re: Mam dowody na to, że RODK niszczy dobro dziecka.

2014-02-14 08:56:51

#2: Tomasz Adamski - Mam dowody na to, że RODK niszczy dobro dziecka.

Zgadzam się, to jest tragedia... Dla dziecka i dla mnie-matki, tragedia...

 

Martyna

#112 Re: Mam dowody na to, że RODK niszczy dobro dziecka.

2014-02-14 08:58:27

#2: Tomasz Adamski - Mam dowody na to, że RODK niszczy dobro dziecka.

Zgadzam się, to jest tragedia... Dla dziecka i dla mnie-matki, tragedia...

 

maniusia1101

#148 Re: Mam dowody na to, że RODK niszczy dobro dziecka.

2014-08-03 18:52:16


Gość

#211 Re: Mam dowody na to, że RODK niszczy dobro dziecka.

2016-08-25 09:57:13

Aktywnyprzeciwwykluczeniu

#215 Re: Mam dowody na to, że RODK niszczy dobro dziecka.

2017-04-18 19:03:03

#2: Tomasz Adamski - Mam dowody na to, że RODK niszczy dobro dziecka. 

  Witam Polecam stronę www.aktywnyprzeciwwykluczeniu.pl  oraz kanał na YouTube - Aktywny przeciw wykluczeniu Są tam opisane w filmach zarówno w formie komentarza jak i  opisu tekstowego kwestie związane z rozwodem i  ustaleniem kontaktów z dziećmi, podważeniem stronniczych decyzji sądowych, podważaniem i zaskarżeń opinii ośrodków RODK i OZSS, podważaniem opinii psychiatrycznej, zaskarżaniem stronniczych działań kuratorów i specjalistów nadzorujących kontakty z dziećmi, zaskarżaniem stronniczych decyzji sądowych, nierozpatrywaniem utrudnień w kontakcie z dziećmi, a także sposoby prawnej walki o prawa do odpowiednich kontaktów z dziećmi przy wykorzystaniu nie tylko procedur prawnych prawa krajowego (które też są opisane) ale również skarg do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka łącznie ze sposobem zaskarżania poszczególnych sądów i poszczególnych specjalistów i instytucji  (jak np.: kuratorzy, pracownicy RODK i OZSS, specjaliści ośrodków nawiązywania więzi jak np.: TKOPD) do Trybunału w Strasbugu na etapie toczącego się nadal postępowania oraz wykorzystania praw konwencji w postępowaniu krajowym przeciwko stronniczości sądu.