Stop bezprawnym badaniom w RODK

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Stop bezprawnym badaniom w RODK

a priori

#101 Precz z anarchią

2014-01-13 21:40

Udział w RODK jest d o b r o w o l n y !!! Zapamiętajcie D o b r o w o l n y !!! Sąd nie ma prawnych możliwości zmusić Was do pójścia do RODK, dlatego wymyślają różne sztuczki, żeby Was nabrać byście tam sami poszli. Sekretarz Sądu Rejonowego w Zielonej Górze wymyślił i przysłał coś takiego: ,,Sąd Rejonowy (...)wzywa do złożenia pisemnych wyjaśnień o przyczynach niestawiennictwa na termin badań RODK - zaświadczenie lekarskie przedstawione we wskazaniach (pacjent może chodzić) nie wskazuje na chorobę obłożną. Jednocześnie Sąd poucza, iż jako usprawiedliwienia nieobecności będą honorowane jedynie zaświadczenia lekarskie wystawione przez lekarza sądowego z wykazu lekarzy sądowych Sądu Okręgowego w Zielonej Górze - w terminie 7 dni pod rygorem ukarania grzywną za nieusprawiedliwione stawiennictwo". W tym ,,wezwaniu" nie ma ani słowa prawdy. Stawić musicie się wyłącznie na rozprawie, a nie u szarlatanów z RODK, którym umożliwia się kasę na Wasz koszt lub budżetu. Oszuści z RODK celowo będą mataczyć, zmyślać, przekręcać, żeby wydłużyć procedurę. Sąd sam powinien uruchomić swoją inteligencję, a nie z byle powodu wymagać nierobów z RODK. Nie nabierajcie się, stawiennictwo jest n i e o b o w i ą z k o w e !!! Oczywiście napiszą Wam na kartce z RODK z czerwoną pieczęcią, że musicie tam być !!!!
lula

#102 Re: RODK jest stronniczy jestem tego pewna.

2014-01-14 19:18

#18: Katarzyna J. - RODK jest stronniczy jestem tego pewna.

kurcze, mnie niedlugo czeka badanie wlasnie w Glogowie? jest sie czego bac?

Sofija

#103 Zbiorowy Pozew Przeciwko ROdk w Szczecinir,Piszcie do mnie!!!

2014-01-18 22:07

jestem juz po dwukrotnym badaniu z dzieckiem w rodk,ojciec alkoholik,przemoc w domu,ojciec ma przeszlosc kryminalna,ale dla rodk w szczecinie jest boski.Zrobmy zbiorowy pozew przeciwko rodk w szczecinie.Moje dziecko boi sie ojca,bylo niejednokrotnie na psychoterapii,ale rodk jest najwazniejsze dla sadu,nie licza sie inne opinie lekarzy,czy dowody.KTO DOLACZY DO MNIE,ABY ZLOZYC ZBIorowy Pozew przeciwko RODK w Szczecinie???? Piszcie do mnie senssof@ gmai.com. Czekam na Wasze Reakcje,Razem Uchronimy Przed Bezprawiem
g

#104 RODKA

2014-01-28 09:14

A w RODKA Bytom to dopiero "hućpa", siostra jest ofiara przemocy jak również córka któa została pobita przez ojca to ci dopiero była opinia tata ideał, mama w miare dobra opinia według naszego psychologa typowa dla ofiar przemocy ale stronniczosć itp TO NORMA !!
g

#105 Re: Zbiorowy Pozew Przeciwko ROdk w Szczecinir,Piszcie do mnie!!!

2014-01-28 09:18

#103: Sofija - Zbiorowy Pozew Przeciwko ROdk w Szczecinir,Piszcie do mnie!!!

Sofija to jest norma !! u mojej siostry tez tak było !!

babcia

#106 Re: kiedy badania

2014-02-04 16:54

#47: -  

 Ja wiem ze kierownik RODk w Rzeszowie wcale nie ukrywa protekcji


Gość

#107

2014-02-04 18:46

POLSKIE BEZ PRAWIE !
mama

#108 Re: Zbiorowy Pozew Przeciwko ROdk w Szczecinir,Piszcie do mnie!!!

2014-02-08 09:23

#103: Sofija - Zbiorowy Pozew Przeciwko ROdk w Szczecinir,Piszcie do mnie!!!

Wyrok na moje malutkie niepełnosprawne dziecko wydała tam kobieta lecząca alkoholików i nie mająca nic wspólnego z psychologią dziecięcą, nie wiedząca co znaczy dobro dziecka, tym bardziej niepełnosprawnego.

ha ha

#109 Re: Re: RADA

2014-02-08 09:32

#53: Zabralimisynka - Re: RADA

Jak to państwo pokrzywdzone?!Przecież rodk jest aparatem państwowym tak jak i prokuratura! Sami siebie krzywdzą za nasze podatki?


Gość

#110

2014-02-14 06:49

Jak dobrze, że istnieją w tym kraju jeszcze normalni,mądrzy ludzie...

Gość

#111 Re: Mam dowody na to, że RODK niszczy dobro dziecka.

2014-02-14 08:56

#2: Tomasz Adamski - Mam dowody na to, że RODK niszczy dobro dziecka.

Zgadzam się, to jest tragedia... Dla dziecka i dla mnie-matki, tragedia...

 

Martyna

#112 Re: Mam dowody na to, że RODK niszczy dobro dziecka.

2014-02-14 08:58

#2: Tomasz Adamski - Mam dowody na to, że RODK niszczy dobro dziecka.

Zgadzam się, to jest tragedia... Dla dziecka i dla mnie-matki, tragedia...

 


Gość

#113 Re: Re: Zbiorowy Pozew Przeciwko ROdk w Szczecinir,Piszcie do mnie!!!

2014-02-14 09:01

#108: mama - Re: Zbiorowy Pozew Przeciwko ROdk w Szczecinir,Piszcie do mnie!!!

To jest tragiczne, co dzieje sie w tych Ośrodkach... Tragiczne dla dzieci i dla Nas-rodziców... Czego dotyczy pozew i co możemy wskórać???

Martyna

#114 Re: Re: Zbiorowy Pozew Przeciwko ROdk w Szczecinir,Piszcie do mnie!!!

2014-02-14 09:02

#108: mama - Re: Zbiorowy Pozew Przeciwko ROdk w Szczecinir,Piszcie do mnie!!!

To jest tragiczne, co dzieje sie w tych Ośrodkach... Tragiczne dla dzieci i dla Nas-rodziców... Czego dotyczy pozew i co możemy wskórać???

Martyna

#115 Re: RODK - wstyd, że coś takiego istnieje w XXI w

2014-02-14 09:10

#12: maciek - RODK - wstyd, że coś takiego istnieje w XXI w

Jak bardzo ubolewam, że wcześniej nie zagłębiłam się w temat... Tragedia... A było tak, jak Pan pisze, wierzyłam, że prawda i dobro zwycięży... Niestety... z krzywdą dla dziecka przede wszystkim...

Martyna

#116 Re: Re: Re: Sędzia żąda - RODK wykonuje

2014-02-14 09:17

#92: mama - Re: Re: Sędzia żąda - RODK wykonuje

Przychylam się w 100% do Pani zdania, tragiczne to wszystko...

częstochowa

#117 Re: Re: Re: Re: Sędzia żąda - RODK wykonuje

2014-02-14 12:15

#116: Martyna - Re: Re: Re: Sędzia żąda - RODK wykonuje 

 szanowni Państwo , nie wolno składać broni , jestem kobietą , ale jak patrzę na kierowniczkę z RODK-a częstochowskiego to nie mogę uwierzyć że tak mozna wyglądać , a jak otworzy  "usta" , to nie można uwierzyć że jest kierowniczką. Cały zespół pseudo pedagogów i psychologów , to zwykła szarańcza , która pilnuje swoich stołóków , a nie dobro dzieci , i jak piszecie układy i układziki , to decyduje . Kobietom nic nie grozi na tych badanich zawsze wygrywają , bez względu jakie są, przykre ale prawdziwe, dobrzy ojcowie na tych pseudo badanich numerujcie strony tych testów ,bo potrafią podmieniać , nie bójcie się nagrywać nawet bez ich zgody , z ukrycia , nie bać się tych babszytli ,one wtedy spuszczają z tonu . Jak mają do czynienia z mało inteligentną matką to wypełniają za nie test . Rezygnujcie z tych "badań" godnych ubolewania. Znam przypadek, matka o swoim dziecku 3 -y miesięcznym napisała 300 SMS-ów że mam dość tej P...y , i jeszcze gorszej treści myslicie że sąd częstochowski zabrał jej opiekę nie , babcia dziecka działa w byle jakim stowarzyszeniu częstochowskim , układziki , a koleżanki młodej mamy powiedziały do ojca odebierz jej dziecko , bo powiedziały że rozłożyła  nogi aby wygodnie żyć bo ojciec jest ustawiony.Panie drogie dbajcie o swoja reputację , bo wstydzę sią za takie baby bo to nie kobieta i matka.

Boże broń Polskę

#118 częstochowa1

2014-03-20 09:10

matka pisze SMS-y o swojej 1,5 miesięcznej córce (przepraszam za słownictwo, to słownictow"mamusi") -zaraz jej przypierdolę , - zaraz ją uciszę poduszką, -zmarnowałam sobie zycie tym dzieciakiem . Matka się przyznaje -czemu jestem taka głupia i leniwa. Komu sąd , prokuratura, RODK w częstochowie przyznają dziecko , tej "mamusi " co dziecku p........li .
Tak jak piszecie układy , układziki i podobnie jw. komentarz wstyd za takie kobiety .

Gość

#119

2014-03-24 19:09

RODk w Chojnicach właśnie tez stosuje takie same metody wręcz korupcja!!!!!
Lima

#120 Re: Re: RODK w Sosnowcu

2014-03-25 15:28

#25: - Re:

RODK w Sosnowcu jest stronniczy jestem tego pewna:0

 

kierownik

#121 Re: Precz z anarchią

2014-03-25 15:33

#101: a priori - Precz z anarchią

Chętnie usłyszę o rzekomej szarlatanerii w RODK w Zielonej Górze i tej kasie na Wasz koszt i budżetu. Konkretnie. Zero pomówień. I proszę rozwinąć zdanie "Oszuści z RODK celowo będą mataczyć, zmyślać, przekręcać, żeby wydłużyć procedurę". To szanowny panie czy szanowna pani są pomówienia.

też tata

#122 Nie dla hajterstwa

2014-03-25 21:06

Witam, przebrnąłem przez te posty i zaniemówiłem! Sami pokrzywdzeni, oszukani, wykorzystani, zmanipulowani. Bezkrytycyzm w ocenie własnego funkcjonowania bije po oczach oraz brak jakiej kolwiek refleksji. Ani jednej uwagi "czy ja nie zawiniłem? zawiniłam?", "jakim byłem ojcem, jaką matka?' Poza tym rzuciło mi się w oczy jedno, macie pretensje do Sądów, rodeków kuratorów, ktoś do Ośrodka Adopcyjnego i zarzucacie szarlatanerię (?), oszustwa, krętactwo. Ale jednocześnie sami pouczacie się jak WYPEŁNIAĆ TESTY, JAK OSZUKAĆ PSYCHOLOGÓW, CO MÓWIĆ BY DOBRZE WYPAŚĆ, BY DOPIEC BYŁEJ ZONIE. Nie od dziś wiadomo, że kobiecie nałatwiej dopiec zabierając dziecko, a kobiety posuwają się do obrzydliwości jak np. oskarżeń o wykorzystanie seksualne dziecka itp. Nie bierzecie pod uwagę tego, że mogą wykorzystać to zwyczajni psychopaci poszukujący takich rozwiązań, zapatrzeni w siebie narcyzi nie dostrzegający własnych wad. Szukałem tu pomocy bo też mam problemy, ale to co tu się dzieje jest nie dla mnie. I na koniec mam nieodparte wrażenie, że na każdym forum piszą te same osoby, wklejając gotowe szkalujące teksty. To o kierownik z Raciborza to czytałem chyba z tysiąc razy, o płci majacej wpływ na wydawanie opinii (?!) też tyle.
Albo ten raport z badań tych rodekow. Raport na który powołujecie się oparty jest na 70 - 80 opiniach na cały kraj?! Litości, to jest niewiarygodne. Brak słów, jad i urazy do świata. Pozdrawiam.
perła

#123

2014-03-31 18:10

RODK Lubln psycholog Inga Radziejowska - powtarza jak mantrę" im większa miłość tym większa nienawiść", brak słów i szok
Ewa

#124

2014-04-01 07:33

Ja mam juz wystwioną drugą opinię z RODK. Ta druga chrakteryzuje mnie jako zupełnie inną osobę, niz ta pierwsza. Jest jej absolutnym zaprzeczeniem. Wystapiłam o zmianę kontaktów ojca policjanta z naszą córką, gdyż ma ich dużo, na co sama się zgodziłam po powrocie z UK. Nie chciałam drastycznie odbierać córce ojca, z którym spędzała do tej pory dużo czasu. Myślałam, że to może funkcjonować, lecz tata zabiera dziecko do babci i sam często zmianowo pracuje, więc czasu córce nie poświęca... Ale każdy tu ma trudny dla siebie przypadek, więc nie będę się rozpisywać. Na mnie też państwo "przesłuchujące" krzyczało i zadwało tendencyjne pytania, co chwila tłumacząc, że tak muszą. Tłumaczyli też, że należy się dogadać, bo za kilka lat akta będą grube, a my będziemy się ciągac po sądach.Wszystko byłoby ok, tylko, że to nie był mój pierwszy rozwód i nie miałam wcześniej takich przykrych doświadczeń, a dogadywać się własnie JA próbowałam, tylko nic z tego nie wyszło. Pan policjant powtarzał, ze policjantowi sąd zawsze uwierzy i to wykorzystuje. Ale od tygodnia, po przeczytaniu opinii, która jest negatywna tylko dla mnie nie mogę przestac się śmiać! Osobą, którą RODK zopiniowało, nie jestem ja. Wszyscy znajomi czytając ją nie wierzą, że tak zostałam oceniona jako człowiek i matka.Jestem matką również trójki juz dorosłych dzieci, które są samodzielne i mogę powiedzieć, że odwaliłam kawał dobrej roboty. Nawet dwóch poprzednich mężów dziękowało mi za to jak sobie poradziłam z macierzyństwem. Dla RODK okazałam się złym materiałem na rodzica. I nawet teraz się śmieję do siebie, bo siebie i swoje dzieci znam i nie zamierzam rwac włosów z głowy z powodu tego, że ktoś okazał się być "stosowaczem" sztywnych reguł, że wszędzie należy doszukiwać się patologii, żeby zawód psychologa i pedagoga nie zanikł. Drodzy magistrowie Dariuszu Kozerski i Małgorzato Mazuś z Białostockiego RODK, chętnie udzielę Wam kilku wskazówek jak być dobrym ( nigdy idealnym) rodzicem. Myślę, że Wasze dzieci byłyby Wam wdzięczne, że zwróciliście się właśnie do mnie po poradę w tej kwestii.Pozdrawiam i zapraszam.
a priori

#125 Re: Re: Precz z anarchią

2014-04-04 14:05

#121: kierownik - Re: Precz z anarchią

Te ,,kierownik" (może z RODK ?) postaraj się myśleć logicznie! Już samo wysyłanie wezwań przez RODK w Zielonej Górze do ludzi z dopiskiem ,,,,stawiennictwo obowiązkowe"" jest oszustwem i  p r z e s t ę p s t w e m  wobec wiarygodności dokumentów. Całe RODK w Warszawie zasłużenie wyleciało na pysk za przekręty. Czy to dotarło do ciebie ,,kierowniku" (RODK ??) ? Ponadto zacytowane pismo z Sądu w Zielonej Górze zawiera wyłącznie kłamstwa, skutecznie niszczące powagę sądu i ufność w sprawiedliwość. Najlepiej żyć w konkubinacie, wtenczas unikniecie przynajmniej sprawy rozwodowej przed Sadem Rej. w Zielonej Górze. Tzw.,,kierownik" (RODK ??) chce wybielić cwaniaczków, bo prawda zabolała !!!!