Stop bezprawnym badaniom w RODK

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Stop bezprawnym badaniom w RODK

voy

#76 Re:

2013-09-25 13:26

#74: -

W żadnym RODK nie ma biegłych,chyba że jeszcze gdzies się ukrywają...Ci ludzie nie sa kompetentni w zadnych sprawach opiekuńczych.Sądy nas oszukuja od lat,a my się miotamy.Wystarczy kliknąć"RODK"i wszysto będzie jasne!

voy

#77 Re: Re:

2013-09-25 14:19

#63: Dziadek2 - Re:

Jeśli w RODK nie ma psychologa dizeciecego biegłego sądowego, to RODK nie ma prawa przeprowadzenia badań nieletniego,a już z pewnością nie dorosłego.RODK jest tylko i wyłącznie do rozwiązywania problemów nieletnich-karnych,penitencjarnych i deprawacji.KONIEC,KROPKA!!!

v

#78 Re: Nie idzcie na badania RODK

2013-09-25 14:24

#51: Katarzyna J - Nie idzcie na badania RODK

TAK!RODK nie może mieć dostępu do akt sprawy opiekuńczo-rozwodowej,ponieważ nie ma kompetencji w tej kwestii.Tylko deprawacja i przestępstwa nieletnich i Z TYM ZWIĄZANE PROBLEMY RODZINNE!TYLKO I WYŁĄCZNIE!!!

voy

#79 Re: Nie popełniajcie błedów

2013-09-25 14:26

JR
Gość

#80

2013-09-25 22:31

Petycja jest zasadna w całej rozciągłości.

Przeszedłem takie opiniowanie w piątek 13 ;)

Rozmowa przebiegła bardzo kulturalnie, matka, dziecko, Ojciec przesłuchiwani osobno.

Pani opiniująca już w trakcie badania wykazała sie zupełnym brakiem obiektywizmu i profesjonalizmu i w obecności matki krytykowała ojca.

Wynik - ani jeden przedstawiony i udowodniony argument ojca nie zasłużył na uwzględnienie a całkowicie jednostronna opinia oddaliła jakąkolwiek możliwość dalszej walki o normalne kontakty z dzieckiem.

Reasumując: w tym kraju nadal funkcjonuje "Soviet Union" - 100 000 wniosków w Sztrasburgu a zfeminizowane sądy nadal dyskryminują ojców.

voy

#81 Re:

2013-09-26 14:42

#39: Walczący Tata -

Badania-tak,ale nie w RODK!Proszę spojrzeć art.278 i 290 kpc.Jesli w RODK znalazłby się biegły sądowy-to w porządku ale to cud, a RODK nie jest instytucją badawczo-naukową."Opiekuńcze"badania w RODK są nielegalne!!!Proszę kliknąć w Googlach na "RODK"i wszystko będzie jasne!

voy

#82 Re: Re:

2013-09-26 14:56

#55: doris - Re:

Nie wiedziałaś,bo nie mogłaś dając kredyt zufania instytucji państwowej,jak czynimy to my wszyscy.RODK czyniąc badania w sprawach opiekuńczych nie  ma do tego prawa!!!To nielegalne i śmierdzi sitwą.Kierownika RODK powołuje Prezes Sądu Okręgowego a odpowiedni sędzia-refertent Sadu Rodzinnego puszcza odpowiednie oko do pracowników-"wicie,rozumicie".Gdyby nie te praktyki,RODK zdechłoby już dawno!Nie wierzycie-kliknijcie sobie w Googlach na"RODK"i zobaczycie co sądzi o tym Rzecznik Praw,Prokuratura Generalna i Stowarzyszenie Praw Ojca-ci dopiero wygarniaja sprawę jak należy!

voy

#83 Re: Re: Każdy myślący człowiek

2013-09-26 15:02

#64: - Re: Każdy myślący człowiek

Należy wnioskować o unieważnienie opinii RODK jako instytucji NIELEGALNIE wydającej opinie w sprawach opiekuńczych.Stowarzyszeniew Praw Ojca ujęło to w internecie b.wyraźnie i fachowo,udzielając konkretnej pomocy co należy w takich sytuacjach poczynić.Proszę to sprawdzić i ruszać do boju!!!

voy

#84 Re: Re: Re:

2013-09-26 15:17

#72: Babcia ernesta - Re: Re:

Tu nie chodzi o żadną lukę prawną.Prok.Gen.wykazała to,czym RODK jest naprawdę,tzn.instytucją badającą problemy nieletnich-przestępczość,demoralizację,deprawację i związane z tym kwestie penitencjarne.Nie wolno im opiniować w sprawach opiekuńczych(proszę to koniecznie sprawdzić!),ale sądy od lat łamią prawo,tzn.od 1982,kiedy wyszła ustawa o nieletnich.Dzięki temu RODK może się utrzymać i o to własnie chodzi.A dobro rodziny?No,nie tu miejsce na rzucanie mięsem...

Ewa po przejściach

#85 dawno nie zaglądałam tutaj

2013-09-26 23:32

#64: - Re: Każdy myślący człowiek

Nic się z tym zrobić nie da. Ja nie dałam się wyrzucić z domu konkubenta na który oboje pracowaliśmy. Było kopanie po kostkach na schodach , wzywanie policji ; bo się kłóciłam ... Zostałam z dziećmi. Obecnie najmłodszy syn ma 17 lat i problemy się skończyły. Gdybym była przydatna jako świadek , bo być może skrzywdziły nas te same osoby podaję swój adres ; efjaszczura@gmail.com    Sędziowie skazali na śmierć przeszło 50 000 patriotów po wojnie , żaden z nich nie odpowiedział za to. Młodzi sędziowie weszli w stare układy i nie ma na nich sposobu . To jest mafia. Wzięcie adwokata też nic nie pomoże (tylko dużo kosztuje , adwokaci są też umoczeni w układach  ) , chyba że stać kogoś na obcokrajowego. Napiszcie koniecznie co dalej i nazwiska sędziów i psychologów bo może to ci sami co u mnie. Pozdrawiam i życzę wiele odwagi  Ewa

 


Gość

#86

2013-10-28 19:27

Badania to ewidentna szkodliwość społeczna w największej mierze uderzająca w Ojców którzy dziwnym trafem w 90% przeprowadzonych badań są osobami niewłaściwymi do samodzielnego wychowywania własnych dzieci!!!

Gość

#87 koleżanka

2013-10-30 12:53

sędzia kobietą, w MOPS-ie kobiety, w RODK-a kobiety, jak mają się przyznać że to kobiety mordują dzieci , okaleczają dzieci> Wszystkie te instytucje są nie reformowalne, film Tato z B.Lindą od którego mineło już 20 lat , jest ciągle aktualny.Nie potrafia te panie się przynać że winne są kobiety.Ojciec najporządniejszy, przez te instytucje jest szykanowany, dziś w Polsce lepsze prawa mają osoby o innej orientacji seksualnej niż dobry ojciec. Taka paniusia z MOPS-u występując w TV mówi -my zrobiłyśmy wszystko dla tego dziecka , tak zrobiły że Szymek spoczywał na dnie jeziora dwa lata, a panie widziały go w domu na wizytacji. Te instytucje nie czytają akt sądowych ,nie zgadzają się wypowiedzi. A matka może nadużywać alkohol, leżeć w barłogu, być pasożytem ale uzyska bez więszego wysiłku pozytywną opinię że jest świetna. Kobiety z tych instytucji opamiętajcie się co robicie ,obniżacie inteligencję prawdziwych kobiet.
Kasia

#88 Re: Każdy myślący człowiek

2013-11-05 21:14

#19: Ewa po przejściach - Każdy myślący człowiek

Wiem o czym piszesz... też miałam badania we Wrocławiu i z tego co opisujesz z tymi samymi ludźmi. "Łysy" Pan, który był chyba psychologiem, od samego początku pokazał swoją niechęć do kobiety (do mnie) która chce uniemożliwić dziecku kontaktu z Ojcem (który jest kryminalistą...) Panu z RODK nie znikał uśmiech jak rozmawiał z super tatusiem dziecka, za to jak tylko się na mnie spojrzał uśmiech od razu mu znikał... W domu ojca dziecka dzieja się rzeczy które nie pozwalaja na to żeby mogło tam przebywać dziecko (na co miałam niezliczone dowody) ale Pan z RODK nie widział przeszkód ku temu żeby małe dziecko mogło tam jeżdzić... Stronniczy? Mało powiedziane. Od progu czułam jaką opinie wyda "Łysy" Pan Psycholog. Pomijam jaka atmosfera panuje w tym ośrodku. Biaganina, nerwówka. Zagubiły im sie jakieś papiery, latali szukali, robili niepotrzebny szum. W ogóle najlepsze było moje miejsce do którego zostałam oddelegowana na rozwiązywanie testów. Był to przedsionek w którym siedzieli rodzice z rozbieganymi dziećmi czekający na swoją kolej... Żenada


Gość

#89 Re: Re: Każdy myślący człowiek

2013-11-26 09:41

#88: Kasia - Re: Każdy myślący człowiek

Jak odnajdę pisma to podam nazwiska tych z RODK.

Oni są opłacani z naszych podatków - są więc naszymi pracownikami. Podawajmy ich dane ; to nie są osoby prywatne , podpisują się pod dokumentami więc ich dane nie podlegają ochronie. Oni mają imiona , nazwiska , twarze , rodziców , dzieci ; tylko ujawniając prawdę o naszych krzywdzicielach mamy jakieś szanse obrony przed tymi oprawcami.

Mnie dzieci zabrała i oddała wiecznie nieobecnemu w domu ojcu sędzina Klimowicz-Siembieda. Wbrew prawu ławniczką była skonfliktowana ze mną wychowawczyni ze świetlicy szkolnej na ul Solskiego ; Małgorzata Zarzycka (która znęcała się psychicznie nad moim synem za długie włosy ) Pani Zarzycka obecnie pracuje prywatnie jako niania - ostrzegam przed nią . Ja nie mam manii prześladowczej i to nie przypadek ; sądy i szkoły to jedno bagno , pracownicy szkoły są jednocześnie pracownikami sądu. Po przyłapaniu na kłamstwach jednego ; pojawia się następny dorabiający się na naszych dzieciach na dwóch etatach naraz chciwiec.

Proszę sobie wyobrazić , że kuratorem moich dzieci była też pracownica tej szkoły ; pedagog szkolny- Makowczyńska.

Aby było jeszcze straszniej to zastępcą dyrektorki tej szkoły była serdeczna koleżanka siostry mojego konkubenta. Nie miałam żadnych szans z tą kliką. Całe szczęście w tym nieszczęściu to ; to że jak odebrały mi dzieciaki nie było już żadnych galopad po domu i buszowania po lodówce - cała ta hałastra jakby zapadła się pod ziemię. Dzieci miały wreszcie spokój.

Proszę trzymać wszelkie pisma , pisać do sądu o wszelkich niedociągnięciach  ojca i kopie chować. To konieczne bo jeszcze nieraz się przyczepią i trzeba dowody podsuwać im pod nos.

Proszę być z dzieckiem podczas wizyt w domu ojca , przecież małe dziecko może potrzebować matki , jakiegoś leku ....

Najważniejsze to zacisnąć zęby i się nie dać , dla dziecka wszystko można znieść. I powtarzam wszędzie ujawniać nazwiska krzywdzicieli - tak naprawdę to tylko tego oni panicznie się boją.

Proszę też wszystkich którzy przeczytali , te nazwiska - powtarzajcie wszystkim. To jedyny sposób na tych cwanych kolesi na dwóch posadkach.   Pozdrawiam i sił życzę. Ewa

 

 

 

 


Gość

#90 Re: koleżanka

2013-11-26 09:57

#87: - koleżanka

Nie masz racji. W sądzie liczą się pieniądze i układy. Płeć jest bez znaczenia. Wrocław - prawie 700tys. mieszkańców. Szkoła podstawowa- to prawie 30 znajomków , liceum -kolejna 30-tka , studia praca itd + to samo małżonek , mama ciocia też mają swoje znajomości i układy. Powstaje gęsta sieć powiązań. Zwycięża ten z mocniejszymi układami. Przed laty jak przyjechałam tu za tzw chlebem pierwszą rzeczą jaka mi się rzuciła w oczy był napis na ścianie ; ,,Witajcie w krainie w której obcy ginie " Być może jeszcze jest - na Kruczej. To jest żródło wszystkich nieszczęść. Nieważne jaki kto jest ważne czy swój.


Gość

#91

2013-12-01 16:05

jak najbardziej jestem za
mama

#92 Re: Re: Sędzia żąda - RODK wykonuje

2013-12-05 17:02

#44: maba - Re: Sędzia żąda - RODK wykonuje

Ja też tam trafiłam. Naruszanie praw, nadużywanie władzy, poniżanie, brak wiedzy i kompetencji, wielogodzinne męczenie niepełnosprawnego dziecka, kłamstwa, głupota, lekceważenie, obcesowość, arogancja, wprowadzanie w błąd, celowe działanie na niekorzyść dziecka, przyzwolenie na stosowanie przemocy wobec mojej rodziny przez psychopatę, to m.in. nas tam spotkało. Ci ludzie decydują o naszym życiu i życiu naszych dzieci, bez najmniejszcyh konsekwencji i odpowiedzialności i jakby było tego mało to my ich utrzymujemy!

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2013-12-07 07:56


IGU

#94 niesprawiedliwość w RODK

2013-12-17 19:13

jestem za rozwiązaniem całkowitym tej organizacji RODK OPINIA TO STERTA KŁAMSTW MIMO LICZNYCH DOWODÓW NIKT Z NICH NIE LICZY SIĘ Z DOBREM I BEZPIECZEŃSTWEM DZIECKA !!! DOKŁĄDNIE NIE POLECAM RODK W BYTOMIU
julia

#95 Re: Re: Re: Sędzia żąda - RODK wykonuje

2013-12-17 19:16

#92: mama - Re: Re: Sędzia żąda - RODK wykonuje

dokładnie nie interesuje ich bezpieczeństwo dziecka !!! mam podobny przypadek i jestem w szoku oceną oraz zezwoleniem na widzenie dziecka sam na sam z  ojcem agresywnym   narkomanem

gość

#96 Rodk nadużycie

2013-12-20 15:05

Czy psycholog w Rodk ma prawo straszyć że dziecko powinno być umieszczone w domu dziecka tylko dlatego że rodzice mieszkają osobno i nie mogą dojść do porozumienia bo wdłóg mnie i kilku osób takie zachowanie jest wręcz naganne dodam iż dziecko wychowuje się na co dzień w dobrych warunkach .
agajak14@gmail.com

#97 poszkodowana

2014-01-06 21:22

Mam dzieci 4 Zespół Aspergera i 3 autyzm i sędzia Soból-Ganiec i pani Dyrektor z Ops twierdzą że to są dzieci zdemoralizowane i chce mi je odebrać i ciąga ciągle po Rodeka i straszy że jak się nie stawimy to z policją dzieci zawiozą.
agajak14@gmail.com

#98 Re: RODK - wstyd, że coś takiego istnieje w XXI w

2014-01-07 18:29

#12: maciek - RODK - wstyd, że coś takiego istnieje w XXI w

Jestem matką 4 dzieci autyztycznych.ojciec jest alkoholikiem a jest lepiej traktowany niż ja matka dzieci bo byłam sama .mimo że więcej robie dla dzieci niż ojciec i miał sprawę karną za znęcanie sie nad psem i psa musieli uśpić i wybiera sobie dzieci.

agajak14@gmail.com

#99 Re: Mam dowody na to, że RODK niszczy dobro dziecka.

2014-01-07 18:36

#2: Tomasz Adamski - Mam dowody na to, że RODK niszczy dobro dziecka.

Czy może nam pan pomóc bo my ciągle jesteśmy ciągani po sądach i badaniach Rodeka i mamy juz dość.Mój meil agajak14@gmail.com.

agajak14@gmail.com

#100 Re: koleżanka

2014-01-07 18:39

#87: - koleżanka

ja mam 4 dzieci autystycznych i ja nie mam lekko jak niektórzy ojcowie.Jestem przez sad i Rodek strasznie niszczona i poniżana mimo że nie piję alkoholu i dbam o dzieci ,a tata nadużywa alkoholu i miał sprawę o znęcanie się nad psem.