Stop bezprawnym badaniom w RODK

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Stop bezprawnym badaniom w RODK


Gość

#201

2016-01-25 14:40

Podpisalam tą petycję ponieważ sąd w Dębicy przyznał mi prawa do córki a w Rzeszowie w RODK wypisali mi w opinii stek bzdur jestem załamana bo 3 marca mam rozprawę w Sądzie Okręgowym tak mnie RODK zbeształ że córka dalej zostanie w rodzinie zastępczej napisali wszystko pod siebie a gowno wiedzą co przeżywam ja i córka w tej chwili po tej opinii jestem juz skończona ale nie poddam się tak łatwo i ich zaskarze ponownie

Gość

#202 Re: Re: Nie dla hajterstwa

2016-02-12 10:03

#138: lola - Re: Nie dla hajterstwa 

 Moja córka trafiła  na badania we Wrocławiu na dwóch Panów. Z ojcem dziecka  powitanie- Dzień dobry Panie ... . Do córki - cisza - to ona musiała się przywitać. I od razu przystąpili do ataku - to ona winna że się rozstali, to ona winna że dziecko  jest z nią związane bardziej ( ona mieszka z dzieckiem ) , ona winnna   wszystkiemu.  Ankietę do wypełnienia ojciec dziecka spisywal z komórki - Panowie nie reagowali.  W wystawionej opinii pochwalili Tatusia że przepracował 25 lat a córka tylko 9 (  uczyła się , póxniej urodziła dziecko i 3 lata  wychowywała )  i od razu poszła do pracy - nie miała żadnych przerw na pozostawanie bez pracy ) , pochwalili tatusia że pogłaskał dziecko po główce ( a jej  wychowywaniu nie wspomnieli ani razu mimo dobrej opini ze szkoly ) , pochwalili tatusia że ciąga dziecko do znajomego lekarza  który zapisuje zdrowemu dziecku antybiotyki ( których nie wykupuje bo wie że nie są potrzene ) , to znaczy że tatus interesuje się dzieckiem i chce mieć wgląd w życie dziecka. Ale że matka wypełnia wszystkie obowiązki rodzicielskie prawidłowo , że dobro dziecka jest dla niej najważniejsze - cisza. Ona jest kobietą więc ona jest winna calemu rozpadowi . Nawet do tego że przez 5 lat tatuś nigdy i nigdzie nie byl z  matką i z dzieckiem bo zawsze był zmęczony i bolały go kolanka - nie było  minusem dla ojca według badających panów. Nie chciałabym aby córka drugi raz przechodziła takie badanie przez tych panów .To było coś strasznego. A jeszcze gorsza przyszła opinia.

Beny

#203 Re: rodk

2016-02-18 13:55

#165: gość - rodk 

 ja mam doświadczenie z rodk ze świdnicy.Dziadostwo straszne.Zrobili zemnies psychola w tym ośrodku.


Gość

#204

2016-02-22 21:23

strasznie destrukcyjnie wpływa to na psychikę dziecka,szczególnie po traumach jakie przeszło w domu dziecko podczas małżeństwa gdy mieszkało ono w domu gdzie był "kochający" tatuś.
GDZIE DOBRO DZIECKA?
matka2dzieci

#205

2016-05-08 23:08

To ja już nie wiem,spędziłam z kimś 10 lat ,zmarnowałam 10 lat,mam 2 dzieci....w końcu mnie zostawił,zostawił mi mieszkanie więc mam gdzie mieszkać ale odkąd dzieci się urodziły była masakra,tak je olewał że płakać mi się chciało :( teraz gdy w końcu dzieci są szczęśliwe wtrąca się....chce wielce dzieci zabierać do swojej konkubiny która ma 2 swoich i to jeszcze tak niewychowanych że strach się bać,krzyczy po dzieciach,pali papierosy przy nich :( ojciec moich dzieci powiedział synowi że go zabije....wymieniłam zamki w drzwiach,unikamy go bo dzieci tak źle znoszą jego obecność że starsze dziecko mi się moczy do majtek (ponad 6 lat) i nie jest to moczenie nocne a nawet w dzień,nie wyobrażam sobie dać mu dzieci....Mojemu dziecku z licznymi alergiami dawał to na co jest uczulone :(

Usłyszałam że poszedł do sądu o uregulowanie kontaktów i do RODK,poczytałam trochę o tym,pewne jest to że gdy trafię na uczciwych i mądrych ludzi /"specjalistów" to wszystko będzie po mojej stronie ale jak czytam o tym RODK to nie wiem co mam robić,proszę doradźcie mi co robić,coś słyszałam że w czerwcu to ma być....tylko że mój były list z sądu otrzymał a ja jeszcze nie.

Co zrobić ? młodsze dziecko ma 2 lata a starsze 6,5 i ma orzeczenie,z młodszą córką były nie ma więzi,gdy przypomni mu się o dzieciach i przyjedzie to gdy już wychodzi córka mu buty wystawia by już je ubrał i poszedł,nigdy za nim nie płakała,nie zauważyła nawet że się wyprowadził! za mną za to bardzo płacze,wręcz histerii dostaje gdy wychodzę i ją z nim zostawiam :( i wyobraźcie sobie że RODK powymyśla historyjki i córka będzie musiała z nim spędzać np. cały dzień :(

z jednej strony chciałabym by specjalista wydał opinię na temat więzi i relacji pomiędzy rodzicami a z drugiej nie chce by były w tej opinii kłamstwa :(

Chodzi mi o RODK w Katowicach

elo

#206 RODK BYTOM

2016-05-24 06:55

jezeli chodzi o RODK no to witajcie w gronie zbulwersowanych opini napisali mi ze mam niepedagogiczne podejscie do dzeicka hmm.. ciekawe gadałem kiedys z pewna panią prof od psychologi i postawiła mi pytanie

Czy nie pedagogiczne podejście do dziecka co to znaczy ??

ODP: jeżeli matka uczy dziecko sprzątać , to jest to niepedagogiczne podejscie do dziecka ja ma 8-9 lat ??

 

 


Gość

#207 Re:Doris

2016-06-17 20:01

#176: Mr.V -  

 mozna nagrywac bez poinformowania  ,jesli badanie trwało osiem godzin   aby udowodnić ze narusza się kodeks praw dziecka trzeba to zgłosić do Ministerstwa Sprawoedliwosci i sciagnąć wszystko z twardego dysku .Pnie w Rodku opisują kłamstwa krzywdza dzieci szczególnie pani Dyrektor Kolodziej z rodka 


Gość

#208 Re:Doris

2016-06-17 20:10

#176: Mr.V -  

 mozna nagrywac bez poinformowania  ,jesli badanie trwało osiem godzin   aby udowodnić ze narusza się kodeks praw dziecka trzeba to zgłosić do Ministerstwa Sprawoedliwosci i sciagnąć wszystko z twardego dysku .Pnie w Rodku opisują kłamstwa krzywdza dzieci szczególnie pani Dyrektor Kolodziej z rodka z Sosnowca  badania odbywaja się pod dyktando sędzi dyrektorki Izabeli Madeyskiej i opiekuna Anny Jankowskiej  . Anna Jankowska powiedziala wprost ze sąd za kłamstwa i krzywdzenie dziecka nic im nie zrobi bo współłpracują z sadem i z sedzia i to jest prawda bo sędzie tak zrobia jak kaza te panie .

Agata

#209 Re: Re: Mam dowody na to, że RODK niszczy dobro dziecka.

2016-08-07 06:53

#111: - Re: Mam dowody na to, że RODK niszczy dobro dziecka. 

 RODK W Katowicach ul .Mickiewicza tam pracują bezwzględne i bez doswiadczenia osoby ! Mąż alkoholik,stosował wobec mnie przemoc , i dziecka ! Uciekłam od niego z dzieckiem gdy miało 9 miesięcy (próbował zabic mnie i dziecko z broni palnej) w ośrodku stwierdzono ze jestem nie odpowiedzialną i złą matką odbierając ojcu kontakt z dzieckiem(sic!)  A mojego meża uznano za ideał i bez skazy. Następnie miesiąc pózniej odbyła się rozprawa w Sądzie Okręgowym w Katowicach gdzie sklad sędziowski   podpierał się tylko  opinnią RODK przy podjęciu decyzji (dziecko zostało przy ojcu ktory jest alkoholikiem (mimo dowodów ktore wniosłam) POMOCY!!!!!!!!!!!


Gość

#210

2016-08-07 07:12

Podpisałam petycję ponieważ w ośrodku RODK w Katowicach pracują osoby bez doświadczenia oraz kompetencji , nie posiadające zadnych uczuć ,bezwzględne i wydające opinnie tak dalece idące od prawdy (prawdę uznają za fikcję)

Gość

#211 Re: Mam dowody na to, że RODK niszczy dobro dziecka.

2016-08-25 09:57

doris

#212 rodk

2016-08-25 10:01

Ośrodki RODK sa z likwidowane  tak twierdzią a wzeczywistości zmienili tylko nazwę i dalej maja te same zadady i dzialają na zlecenie sędzi   które zawsze dziala na nie korzyśc dziecka , jesli masz znajomośći w sadzie to badanie będzie ok 

marrrrta31744

#213 stop patologii w rodk

2017-02-20 20:55

hej tez bylam na badaniach w tym rodku w lublinie ale nie mialam dyktafonu bo wczesniej tu nie zajrzalam ale na takie cos sie nie godze. zadna baba bo kobieta ja nazwac nie mozna nie bedzie mi mowila wprost ze jezeli facet mnie pobil to jest tylko moja wina!!!! jeszcze nie mam wyników z rodka ale wiem ze beda na moja niekorzysc, JEZELI SIE Z TYM NIE ZGADZACIE to mam pewien pomysl jak ich uziemic tylko potrzebuje ludzi ktorzy sie ze mna zgadzaja, zrobimy im kolo dupy.

Mama

#214 Badania Rodk Bytom

2017-03-21 10:17

Uważam że to osoby nie kompetentne, są od razu nastawieni przeciwko matce nie patrząc na to co kto mówi.  Tatuś ma zabierać dziecko na weekend a matka ma potem cały tydzień słuchać jak dziecko ja wyzywa i bije bo ojciec ją tak nastawił. Według nich to wymysły matki więc z chęcią zapraszam ich na tydzień do mojego domu żeby się przekonali sami...parodia 

Aktywnyprzeciwwykluczeniu

#215 Re: Mam dowody na to, że RODK niszczy dobro dziecka.

2017-04-18 19:03

#2: Tomasz Adamski - Mam dowody na to, że RODK niszczy dobro dziecka. 

  Witam Polecam stronę www.aktywnyprzeciwwykluczeniu.pl  oraz kanał na YouTube - Aktywny przeciw wykluczeniu Są tam opisane w filmach zarówno w formie komentarza jak i  opisu tekstowego kwestie związane z rozwodem i  ustaleniem kontaktów z dziećmi, podważeniem stronniczych decyzji sądowych, podważaniem i zaskarżeń opinii ośrodków RODK i OZSS, podważaniem opinii psychiatrycznej, zaskarżaniem stronniczych działań kuratorów i specjalistów nadzorujących kontakty z dziećmi, zaskarżaniem stronniczych decyzji sądowych, nierozpatrywaniem utrudnień w kontakcie z dziećmi, a także sposoby prawnej walki o prawa do odpowiednich kontaktów z dziećmi przy wykorzystaniu nie tylko procedur prawnych prawa krajowego (które też są opisane) ale również skarg do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka łącznie ze sposobem zaskarżania poszczególnych sądów i poszczególnych specjalistów i instytucji  (jak np.: kuratorzy, pracownicy RODK i OZSS, specjaliści ośrodków nawiązywania więzi jak np.: TKOPD) do Trybunału w Strasbugu na etapie toczącego się nadal postępowania oraz wykorzystania praw konwencji w postępowaniu krajowym przeciwko stronniczości sądu. 

Aktywny przeciw wykluczeniu

#216 Re:

2017-04-19 14:11

#1: poszkodowany -  

  Witam Polecam stronę www.aktywnyprzeciwwykluczeniu.pl  oraz kanał na YouTube - Aktywny przeciw wykluczeniu Są tam opisane w filmach zarówno w formie komentarza jak i  opisu tekstowego kwestie związane z rozwodem i  ustaleniem kontaktów z dziećmi, zaskarżaniem poprzez wykorzystanie skargi do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka  i podważeniem stronniczych decyzji sądowych, podważaniem i zaskarżeń opinii ośrodków RODK i OZSS, opinii psychiatrycznych, zaskarżaniem stronniczych działań kuratorów i specjalistów nadzorujących kontakty z dziećmi, zaskarżenia faktów chronienia innych instytucji które łamały prawo wobec obywatela przez sądy, nierozpatrywaniem utrudnień w kontakcie z dziećmi, a także sposoby prawnej walki o  prawa do odpowiednich kontaktów z dziećmi przy wykorzystaniu nie tylko procedur prawnych prawa krajowego (które też są opisane) ale przede wszystkim  praw Europejskiej Konwencji Praw Człowieka łącznie ze sposobem zaskarżania poszczególnych sądów, poszczególnych specjalistów i instytucji  (jak np.: kuratorzy, pracownicy RODK i OZSS, specjaliści ośrodków nawiązywania więzi jak np.: TKOPD) do Trybunału w Strasbugu na etapie toczącego się nadal postępowania oraz wykorzystania praw konwencji w postępowaniu krajowym przeciwko stronniczości sądu obligując sąd do określonego postępowania i rozpatrzenia poszczególnych kwestii i zastrzeżeń (w tym do innych instytucji i specjalistów) pod rygorem oskarżenia o łamanie przez sąd praw konwencji ( między innymi poprzez uchylanie się od rozpatrzenia zastrzeżeń do instytucji które złamały prawa konwencji ale również za uchybienia własne sądu np.: nierozpatrzenie stanowiska i dowodów strony, nieustalenie zabezpieczenia kontaktów, przewlekłość procesowania itp.) 

Aktywny40

#217 Re:

2017-04-22 14:43

#151: -  

  Witam Polecam stronę www.aktywnyprzeciwwykluczeniu.pl  oraz kanał na YouTube - Aktywny przeciw wykluczeniu Są tam opisane w filmach zarówno w formie komentarza jak i  opisu tekstowego kwestie związane z rozwodem i  ustaleniem kontaktów z dziećmi, zaskarżaniem poprzez wykorzystanie skargi do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka  i podważeniem stronniczych decyzji sądowych, podważaniem i zaskarżeń opinii ośrodków RODK i OZSS, opinii psychiatrycznych, zaskarżaniem stronniczych działań kuratorów i specjalistów nadzorujących kontakty z dziećmi, zaskarżenia faktów chronienia innych instytucji które łamały prawo wobec obywatela przez sądy, nierozpatrywaniem utrudnień w kontakcie z dziećmi, a także sposoby prawnej walki o  prawa do odpowiednich kontaktów z dziećmi przy wykorzystaniu nie tylko procedur prawnych prawa krajowego (które też są opisane) ale przede wszystkim  praw Europejskiej Konwencji Praw Człowieka łącznie ze sposobem zaskarżania poszczególnych sądów, poszczególnych specjalistów i instytucji  (jak np.: kuratorzy, pracownicy RODK i OZSS, specjaliści ośrodków nawiązywania więzi jak np.: TKOPD) do Trybunału w Strasbugu na etapie toczącego się nadal postępowania oraz wykorzystania praw konwencji w postępowaniu krajowym przeciwko stronniczości sądu obligując sąd do określonego postępowania i rozpatrzenia poszczególnych kwestii i zastrzeżeń (w tym do innych instytucji i specjalistów) pod rygorem oskarżenia o łamanie przez sąd praw konwencji ( między innymi poprzez uchylanie się od rozpatrzenia zastrzeżeń do instytucji które złamały prawa konwencji ale również za uchybienia własne sądu np.: nierozpatrzenie stanowiska i dowodów strony, nieustalenie zabezpieczenia kontaktów, przewlekłość procesowania itp.). W stronie jest kładziony nacisk nie tylko na sprawy czysto formalne ale przede wszystkim  na kwestie najważniejszą - sposoby skutecznej argumentacji prawnej dotyczącej łamania poszczególnych przepisów Europejskiej Konwencji Praw Człowieka przez poszczególne sądy i instytucje co jest kwestią podstawową do przyjęcia skargi przez Trybunał do rozpatrzenia. 

Aktywny40

#218 Re:

2017-04-27 16:18

#151: -  

  Witam Polecam stronę www.aktywnyprzeciwwykluczeniu.pl  oraz kanał na YouTube - Aktywny przeciw wykluczeniu Są tam opisane w filmach zarówno w formie komentarza jak i  opisu tekstowego kwestie związane z rozwodem i  ustaleniem kontaktów z dziećmi, zaskarżaniem poprzez wykorzystanie skargi do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka  i podważeniem stronniczych decyzji sądowych, podważaniem i zaskarżeń opinii ośrodków RODK i OZSS, opinii psychiatrycznych, zaskarżaniem stronniczych działań kuratorów i specjalistów nadzorujących kontakty z dziećmi, zaskarżenia faktów chronienia innych instytucji które łamały prawo wobec obywatela przez sądy, nierozpatrywaniem utrudnień w kontakcie z dziećmi, a także sposoby prawnej walki o  prawa do odpowiednich kontaktów z dziećmi przy wykorzystaniu nie tylko procedur prawnych prawa krajowego (które też są opisane) ale przede wszystkim  praw Europejskiej Konwencji Praw Człowieka łącznie ze sposobem zaskarżania poszczególnych sądów, poszczególnych specjalistów i instytucji  (jak np.: kuratorzy, pracownicy RODK i OZSS, specjaliści ośrodków nawiązywania więzi jak np.: TKOPD) do Trybunału w Strasbugu na etapie toczącego się nadal postępowania oraz wykorzystania praw konwencji w postępowaniu krajowym przeciwko stronniczości sądu obligując sąd do określonego postępowania i rozpatrzenia poszczególnych kwestii i zastrzeżeń (w tym do innych instytucji i specjalistów) pod rygorem oskarżenia o łamanie przez sąd praw konwencji ( między innymi poprzez uchylanie się od rozpatrzenia zastrzeżeń do instytucji które złamały prawa konwencji ale również za uchybienia własne sądu np.: nierozpatrzenie stanowiska i dowodów strony, nieustalenie zabezpieczenia kontaktów, przewlekłość procesowania itp.). W stronie jest kładziony nacisk nie tylko na sprawy czysto formalne ale przede wszystkim  na kwestie najważniejszą - sposoby skutecznej argumentacji prawnej dotyczącej łamania poszczególnych przepisów Europejskiej Konwencji Praw Człowieka przez poszczególne sądy i instytucje co jest kwestią podstawową do przyjęcia skargi przez Trybunał do rozpatrzenia. 


Gość

#219

2017-06-19 11:58

Ja jestem osoboście załamana. Czeka mnie kolejne badanie w rodku.  Tatuś w badaniach wychodzi idealnie, a to jest straszny fałsz. Nikt w rodku nie widzi jak on gra.  W trakcie badania deprecjonował mnie w roli matki przez cały czas przy dziecku. Psycholog siedział i widział, że wszystko co mówie tatuś  podważał kazdy mój pomysł podczas pobytu.  Patrzyłam Pani psycholog prosto w oczy gdy on to robił  i nie wiedziałam czy ona wyciągnie wnioski z tego co widzi. Niestety- opinia - tatuś idealny.

OLA NOWAK

#220 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sędzia żąda - RODK wykonuje

2017-06-23 20:29

#152: - Re: Re: Re: Re: Re: Sędzia żąda - RODK wykonuje 

 WIEM ZE ZBIGNIEW PASTUSZKA MA ZONE CHORA NA SCHIZOFRENIE ,DLATEGO TAK MSCI SIE NA LUDZIACH ,SZCZEGOLNIE NA KOBIETACH. ZROBI WSZYSTKO Z DZIECKIEM CZLOWIEKIEM ZA PIENIADZE. ZBIGNIEW PASTUSZKA PSYCHIATRA, ROBI TAK DLATEGO ZE JEGO ZONA MA SCHIZOFRENIE, DZIECI SA ZANIEDBANE . FACET MSCI SIE ZA ZONE SCHIZOFRENICZKE


Gość

#221 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sędzia żąda - RODK wykonuje

2017-06-24 07:55

#152: - Re: Re: Re: Re: Re: Sędzia żąda - RODK wykonuje 

 ZBIGNIEW PASTUSZKA PSYCHIATRA, ZNISZCZYL MI DZIECKO. NISZCZY LUDZI BO JEGO ZONA MA SCHIZOFRENIE PARANOIDALNA. GOSC NA ZLECENIE ZADU POLKIEGO ZNISZCZY CI DOKUMENTY, ZROBI Z CIEBIE WARIATA I WSADZI DO ZAKLADU PSYCHIATRYCZNEGO NA STALE. SKURWYSYMN ODDALES MI DZIECKO DO CHOREGO PSYCHICZNIE OJCA, ZNISZCZYLES MI DOKUMENTY A DZIECKO JEST WYKORZYSTYWANE . SKURWYSYNU ZBIGNIEWIE PASTUSZKO ZONA TWOJA JAK MA GORSZY DZIEN TO CHOWA SIE POD LOZKO TAK MA CIEZKO SCHIZOFRENIE DLATEGO POMSCILES SIE NA MNIE I MOIM DZIECKU, Z ZAZDROSCI ZE DZIECKO MOZE MIEC LEPSZY LOS OD TWOICH. JESTES NIEBEZPIECZNY JAKO PSYCHIATRA SKURWYSYNU TAK MASZ CHORA ZONE PSYCHICZNIE, DLATEGO TAK SIE MSCISZ NA LUDZIACH. ZBIGNIEW PASTUSZKA PSYCHIATRA Z RODK KIELCE.


Gość

#222 Re:

2017-06-24 08:08

#153: -  

 SKURWYSYNY POLAKI PRZEZ  SKURWYSYNA  ZBIGNIEWA PASTUSZKE ZNISZCZYLI MI DZIECKO. SKURWYSYNSKI POLSKI ZAD I TEN ZBIGNIEW PASTUSZKA Z CHORA NA SCHIZOFRENIE ZONA, KTORA DWA LATA TEMU CIELA SIE JAK BYLA W ZLYM STANIE, WYDAL MI DZIECKO ANGOLOM A TE JUZ JE DOPRAWILI. SKURWYSYNU PASTUSZKO MOJE DZIECKO CHOWA SIE BEZ MATKI, TWOJE MAJA SCHIZOFRENICZKE, TY NIE POWINIENES BYC PSYCHIATRA ,BO NISZCZYSZ LUDZI I JESTES NIEBEZPIECZNY DLA OTOCZENIA. GDZIE PRZYSIEGA LEKARSKA ZA SKLADANIE FALSZYWYCH DIAGNOZ IDZIE SIE DO WIEZIENIA. NIE WIEM JESZCZE KTORY SKURWYSYN STOI ZA TOBA Z POLSKIEGO ZADU, ALE SKURWYSYNU IDZIESZ DO WIEZIENIA ZA ZNISZCZENIE LUDZIOM ZYCIA, MASZ ZONE Z CIEZKA CHOROBA PSYCHICZNA POWINIENES BYC INNY, A TY JESTES SMIEC,. PO DWOCH MINUTACH PYTAN CZY MAM JAKIES INFORMACJE POLITYCZNE SKURWYSYN WPISAL MI SCHIZOFRENIE I CIEZKI AUTYZM, SKURWYSYNU SWOIMI DIAGNOZAMI WYDAJESZ WYROKI POLITYCZNE NA LUDZIACH. MORDUJESZ PO CICHU LUDZI SWOIMI  LEGALNYMI DIAGNOZAMI.


Gość

#223 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sędzia żąda - RODK wykonuje

2017-06-24 08:22

#152: - Re: Re: Re: Re: Re: Sędzia żąda - RODK wykonuje 

 WYROK POLITYCZNY POLSKA WYDALA NA MNIE W 2015 ROKU PRZY POMOCY  RODK I ZBIGNIEWA PASTUSZKI PSYCHIATRY. UBIEGAM SIE O AZYL POLITYCZNY. TEN SKURWYSYN KTORY JEST PSYCHIATRA JEST NIEBEZPIECZNY, ZNISZCZY CI WSZYSTKO, PRACUJE DLA SKORUMPOWANEGO POLSKIEGO ZADU, JAK TEN SKURWYSYN MA SERCE WSADZIC KOGOS ZDROWEGO DO ZAKLADU PSYCHIATRYCZNEGO. DLATEGO ZE ZONA JEST ZE SCHIZOFRENIA, MOZE DLATEGO TAK SIE MSCI. JA JUZ DO SKURWYSYNSKIEJ POLSKI NIGDY NIE WROCE, SKURWYSYNY POLAKI POWIEDZIALY MIBZE ANGLIA TORTURUJE TYLKO TROCHE, ALE ZEBYM WIEDZIALA JAK TORTURUJE POLSKA ,JAK SCISKA , PA, PA POLACZKI. MAM NADZIEJE ZE AZYL POLITYCZNY DOSTANE W FAJNYM KRAJU, DLA SIEBIE I MOJEJ CORECZKI. POSCISKAJCIE SIEBIE, TO MOZE PRZESTANIECIE SCISKAC

ANNA

#224 Re: Re: Mam dowody na to, że RODK niszczy dobro dziecka.

2017-06-24 15:37

#16: PiotrTata - Re: Mam dowody na to, że RODK niszczy dobro dziecka. 

 SKURWYSYNY  POLSKIE, ZNISZCZYLY MI DZIECKO. SKURWYSYN Z CHORA PSYCHICZNIE ZONA, ZBIGNIEW PASTUSZKA Z KIELC WYDAL DZIECKO CHOREMU PSYCHICZNIE ANGOLOWI. SKURWYSYN POMSCIL SIE ZE JEGO ZONA TNIE SIE JAK MA CIEZKIE DNI. SAMA WITEK PSYCHOLOG Z RODK MOWILA ZE ZBIGNIEW PASTUSZKA DA MI SZKOLE. WYROK POLITYCZNY NA MNIE SKURWYSYN PODPISAL RAZEM Z POLSKIM RZADEM. WPISAL MI CIEZKI AUTYZM I CIEZKA CHOROBE PSYCHICZNA PO DWOCH MINUTACH BEDEN. DZIECKO JEST ZNISZCZONE PSYCHICZNIE. SKURWYSYNY SLUZBY SPECJALNE Z POLSKI WSPOLPRACUJAC Z ANGOLAMI, CHCIELI ZEBY MNIE POWIESILI W ANGLI ALBO GDZIE INDZIEJ ZA DWA LATA. SKURWYSYN ZBIGNIEW PASTUSZKA Z KIELC NISZCZY LUDZI I WSPOLPRACUJE Z KANALIAMI Z POLSKIEGO RZADU

pokrzywdzona

#225 Re: Re: Re: Mam dowody na to, że RODK niszczy dobro dziecka.

2017-08-18 11:47

#224: ANNA - Re: Re: Mam dowody na to, że RODK niszczy dobro dziecka. 

 Ja miałam z dzieckiem kolejną opinię w Czwie i madre panie psycholog wybrały ojca jako właściwego do sprawowania opieki bo uznali że ja jestem nadopiekuńcza w stosunku do 4 lateniego synka, a że się tam popłakałam zrobiły ze mnie niestabilną emocjonalnie. To jest jakaś kpina jestem załamana. Od samego poczatku ojca dziecka traktowały jak króla ado mnie miały same pretensje. Same napisały że dziecko chce mieć oboje rodziców , ale wg. nich matka jest dziecku niepotrzebna.  Ja pracuje, mam gdzie mieszkać, nie pije nie palę, mam pomoc rodziców, nie byłam karana i taka opinia. Jestem załamana nie wiem co robić.  ta opinia to jakas ustawka.