Stop bezprawnym badaniom w RODK

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Stop bezprawnym badaniom w RODK

Mr.V

#176

2015-08-10 12:21

 Właśnie otrzymałem "opinie". Te osoby nazywające siebie biegłymi bardzo biegle manipulują. Nie tylko zmanipulowały wypowiedzi ale po prostu na chama je zmieniły tak aby pasowały jak widać do przyjętego schematu. Te osoby po prostu kłamały, ukrywały i lekceważyły część zdarzeń i wypowiedzi a uwypuklały i zmieniały znaczenie innych. Ośmio godzinne przesłuchanie gestapo-style. Dziecko było głodne i wykończone. Ci ludzie winni być sądzeni za oszczerstwa i kłamstwa. Niczego nie można nagrywać, nie można mieć świadków, …..nic nie można! Po co więc w ogóle im badany? Mogłyby napisać to samo bez oglądania kogokolwiek . Farsa i kpina.


Gość

#177

2015-08-11 06:55

Ja i moja córka mieliśmy "wątpliwą" przyjemność uczestniczyć w tej farsie. Katowanie dziecka przez 8 godzin., manipulacje i ordynarne kłamstwa zawarte w opinii, nie pozostawiają innego wyboru jak robienie wszystkiego co tylko możliwe aby obnażyć i napiętnować te praktyki. Przestępstwo, które nie jest napiętnowane staje się tolerowaną normą w społeczeństwie i tak dzieje się w tym przypadku.

Gość

#178 Re: po prostu psychopatki same najczesciej dokonuja psycho terroru w rodzinach ulomnosc tych kobiet

2015-08-31 07:01


Gość

#179

2015-09-10 09:11

pracownicy w rdk nierzetelnie .stronniczo .zmyslnie .blednie zinterpretowaly fakty.zataily wazne fakty.pominely istotne elementy badania.dopasowywaly.pytania do nieprawdziwej tezy drugiego rodzica .panie w rdk dopasowaly patania zadajac dziecku 13 lat do przytaczanych nieprawdziwych faktow meza .nie odniosly sie do wyroku o znecanie meza w 2012r..w tej opinii sa 3 FAKTY PRAWDZIWE.SZOK.reszte to WIELKIE KLAMSTWO.

mjz

#180 Re:

2015-09-16 17:29

#119: - Uzasadnij swoją wypowiedź, proszę.

   Dodatkowo proszę o wypowiedzi osób które miały styczność z RODK w Chojnicach.
Niedługo czeka mnie wizyta u nich i muszę zorientować się w temacie.
Wcześniej byliśmy opiniowani w RODK w Bydgoszczy, wówczas synek był malutki i nie przeprowadzano jakiegoś szczególnego "badania" Rozmawiano tylko ze stronami postępowania rozwodowego.
Pozdrawiam i liczę na odpowiedzi.

Anna

#181 Re: Re: RODK jest stronniczy jestem tego pewna.

2015-10-17 05:59

#102: lula - Re: RODK jest stronniczy jestem tego pewna. 

 też mam miec badanie w Głogowie.Jak było?


Gość

#182

2015-10-28 16:16

Bo jestem przedmiotem (nie podmiotem) przy współudziale RODK farsy przed Sądem Rejonowym Sadem Rodzinnym...
babcia

#183 badanie bez Oliwiera

2015-11-05 09:49

 pani Dyrektor Izabela Madeyska  z ośrodka opiekuńczo wychowawczego nr2  w Sosnowcu przywozi dziecko na badanie więzi między rodzicami do RODeK które wogule nie doszlo do  skutku a waktach sprawy pisze ze badanie się odbyło i nie ma więzi między dzieckiem a rodzicami  . Tak oszukują pracownicy  państwowi wraz sędziami którzy nie dochodzą prawdy tylko wierzą katom którzy krzywdzą dzieci .


Gość

#184

2015-11-05 16:26

Uważajcie na panie z RODK w Lublinie. Przestrzegam Was przed tym ośrodkiem.
ja

#185 Re:

2015-11-05 16:30

#176: Mr.V -  

 Po co im badany? Po to, by za to zapłacić. Gdyby nie było badanego nie byłoby zysku dla RODK. Przecież ci ludzie tam "pracujący" nigdzie, w normalnie funkcjonującej gospodarce nie dostałyby pracy i nie utrzymałyby się z czegoś takiego.


Gość

#186

2015-11-07 17:01

RODKI to instytucja która opiera się na kłamstwie ,tak jak sędzię i wiceprezesi jedno drugiego broni bo są siebie warci .likwidacja Radków i karane sędziów za krzywdzenie niewinnych dzieci i rodziców .Tak postąpiły sędzię i RODKI z Sosnowca oraz wiceprezes z Sadu Okręgowego w Katowicach

Gość

#187 Re: badanie bez Oliwiera

2015-11-07 18:12


Gość

#188

2015-11-08 10:23

zlikwidować RODKI to instytucja która nie pomaga lecz krzywdzi dzieci i rodziny
środula

#189

2015-11-08 13:34

Pani Kołodziej kierowniczka z Rodka w Sosnowcu  bada dziecko i rodziców pod kontekstem sędzi kuratora i opiekuna z ZOW nr2 w Sosnowcu .W tym RODKU stawia się pieczątki osób które wogule nie badaly dziecka i rodziców jest to oszustwo za które powinna ta osoba wraz z kierowniczką być ukarane  . RODEK oraz  ZOW nr2 ma układy z Prokuraturą Rejonową w S-c z Prokuraturą Okręgową w K-ce i z sądem Rejonowymw S-c i Okręgowym w K-ce .


Gość

#190

2015-11-09 08:30

jest to instytucja która powinna dawno być zlikwidowana przez tę instytucję cierpią dzieci i rodziny

Gość

#191 Re: Re:

2015-11-15 16:34

#76: voy - Re:  

 to prawda walcze o swoje dzieci bo mam ich6  i chcą mi ich Zabrać mam adwokata ale czy ja wiem czy aby napewno mi pomoże


Gość

#192

2015-12-04 16:14

Nie bądźmy obojętni co te ośrodki wyprawiają z naszymi dziećmi i rodzinami
EDDDDD

#193 Re: Zlikwidować !

2015-12-09 15:47

 

 Do wszystkich ojców ,meżczyzn nie chodzcie do RODK to jest banda oszustów z góry człowiek jest przegrany, na starcie jest sie kopanym za przeproszenie w cztery litery. OSZUSCI BANDA KOMUCHÓW która siedzi za stołkami i drze kase . Prawda jest taka nie chodzi o dobro dziecka , nie chodzi zeby człowiek udowodnił jaka jest faktyczna syt.i faktyczny stan rzeczy 96% spraw ojcowie przegrywaja To jest Polska i tu sie zyc nie da , Musi minac 100 Lat zeby było jako tako Ja sam i wiele osób takich jak ja tego nie zmieni tu jest panstwo wyrzarte od srodka . Na koniec stwierdze jak usłyszałem dzis takie stwierdzenie od jednej z Kobiet w RODK Rzeszów  "Pana syn lgnie dokazdej osoby i to nie znaczy ze on pana pamieta i chce z panem przebywac syn ma 23 miesiace"Przestroga dla innych kłamstwo , oszutwo demoralizacja  ojciec nie ma zadnych praw tzn ma płacic płacic płacic na dziecko mimo ze go nie widzi . !!!

EDDDDD

#194

2015-12-09 15:53

 Do wszystkich ojców ,meżczyzn nie chodzcie do RODK to jest banda oszustów z góry człowiek jest przegrany, na starcie jest sie kopanym za przeproszenie w cztery litery. OSZUSCI BANDA KOMUCHÓW która siedzi za stołkami i drze kase . Prawda jest taka nie chodzi o dobro dziecka , nie chodzi zeby człowiek udowodnił jaka jest faktyczna syt.i faktyczny stan rzeczy 96% spraw ojcowie przegrywaja To jest Polska i tu sie zyc nie da , Musi minac 100 Lat zeby było jako tako Ja sam i wiele osób takich jak ja tego nie zmieni tu jest panstwo wyrzarte od srodka . Na koniec stwierdze jak usłyszałem dzis takie stwierdzenie od jednej z Kobiet w RODK Rzeszów  "Pana syn lgnie dokazdej osoby i to nie znaczy ze on pana pamieta i chce z panem przebywac syn ma 23 miesiace"Przestroga dla innych kłamstwo , oszutwo demoralizacja  ojciec nie ma zadnych praw tzn ma płacic płacic płacic na dziecko mimo ze go nie widzi . !!!


Gość

#195 Re: Re: Re: Re: Sędzia żąda - RODK wykonuje

2015-12-31 10:58

#95: julia - Re: Re: Re: Sędzia żąda - RODK wykonuje 

 No własnie dziecko się nie liczy i jego bezpieczenstwo  -tam liczy się znajomość i co moge załatwic jaka ja jestem ważna 

życzę tym paniom oby ich dzieci to spotkało lub wnuki

 

konsekwentny ojciec

#196 Re:

2016-01-04 17:42

#1: poszkodowany -  

 Zgadzam się z poszkodowanym - prawie w całości;"Zlikwidowac te osrodki. Nie wydaja oni opinii rzetelnych i niezaleznych."a dodatkowo pracowników - przestępców pociągnąć do odpowiedzialności karnej /bez względu na to czy świadomie czy nie świadomie wypisywały swoje kłamliwe i kretyńskie opinie dyskwalifikujące np.ojca po ukończonych studiach pedagogicznych, który praktycznie sam wychował syna w związku gloryfikując matkę-oprawczynię- indoktrynującą i   demoralizującą małoletnie dziecko wraz ze swoją sadystyczną rodziną.Efekt;2 lata męki dziecka/4 przestępstwa- ukryte przez sądy i prokuraturę w tym 3x zagrożenie życia i zdrowia i 1 psychiczne i fizyczne znęcanie się nad dzieckiem-bo powiedział,że kocha tatę i tak będzie z nim mieszkał;28 przypadków nie wykonania wyroku rozwodowego w sprawie kontaktów,o niszczeniu pasji syna i autorytetu ojca-w tym w szkole-nie wspominając,jak i o wielu innnych sprawach  dyskwalifikujących matkę jako osobę sprawującą główną pieczę nad małoletnim.Po 2 latach współdziałania zwyrodniałej matki z oprawcami z sądów i prokuratur dziecko ode mnie 2-wu krotnie uciekło po treningu .Biorąc pod uwagę stan psychiczny syna w związku z  jego indoktrynacją zrezygnowałem na jakiś czas ze spotkań,żądając w sądzie badań psychiatrycznnych dla syna i jego rodziców...Jak przeczytałem jego wypowiedż w trakcie przesłuchania w sprawie odebrania głównej  pieczy powiedziałem sobie,że żaden oprawca mojego jedynego syna nie uniknie konsekwencji-włacznie z niedouczonymi przestępczyniami z RODK,które w opinii pomimo wielokrotnych wypowiedzi syna i moich o naprzemiennym wychowaniu wydały pozytywniejszą opionię zwyrodniałej oprawczyni, o której napisały ,że jest bardziej "zsocjalizowana,odpowiedzialna i przygotowana do wychowania syna"!!!/.Szanowni Państwo z Prokuratur,Sądów,RODK i Szkoły -paragraf 231 kk&1i3 " Na pracownikach instytucji publicznych i niepublicznnnnych pracującychz dziećmi spoczywa szczególny obowiązek reagowania na wszelkie przypadki zagrożenia dziecka..."Czas tym niedouczonym specjalistom i przestępcom  to uświadomić,aby nie niszczyli polskich rodzin,ich wielopokoleniowej więzi i miłości,aby nie zdemoralizowano pokolennia najmłodszych polaków na rzecz interesu i dobra nieprzygotowanych do tej roli "materialnych matek polek".To co przeżyłem w polskim sądzie rodzinnym to czysty stalinizm i patologia-nawet za 28 krotne nie wykonanie wyroku o kontakty oprawczyni dziecka nie poniosła / po raz kolejny/  żadnych konsekwenncji/w przeciwieństwie do mnie,który zostałem ukarany 300.00 zł.za to,że powiedziałem,że "matka"dziecka mówi "gówno-a  nie- prawdę", wcześniej kilkakrotnie mówiąc,że cały czas kłamie sędziego robiąc z niego "błazna" na co nie pozwolę-będąc tego świadkiem.Wstyd mi przed  małoletnim synem,że    musiałem czekać 2   lata,zbierając argumenty i "bawiąc się" w pisarza/w czasie kiedy zwyrodniała matka krzywdziła go ze swoją rodziną-przy aprobacie polskiego sądu i prokuratur/ ,aby dobrać się do jego oprawców-niestety innej drogi nie było...Wierzę jednak,że Instytucje z Warszawy -w przeciwieństwie do dotychczasowych instytucji z którymi się zetknąłem    w    kwestii dramatu małoletniego dziecka -znają; Konstytucję RP,  Kodeks Karny,Kodeks Rodzinny,Prawa Dziecka i potrafią rozróżnić oprawców od pokrzywdzonych.


Gość

#197

2016-01-10 20:11

to instytucja która działa na zlecenie sędzi jak karze tak rodek napisze tak robi pani Kołodziej z RODKA z Sosnowca która ma układ z Dyrektorką z Ośrodka Opiekuńczo Wychowawczego nr 2 w Sosnowcu Izabelą Madeyską i jej podopieczną od kilkunastu lat Annę Jankowską które kłamią w perfidny sposób a między nimi sędzia z wydziału rodzinnego
Pacyfik

#198 Re:

2016-01-17 22:07

Pacyfik

#199

2016-01-17 22:10

Po tym co tu przeczytałem to wogule sie zastanawiam czy mam jechać na te badania w rodk  


Gość

#200

2016-01-24 14:23

Miałem z tą instytucją do czynienia. W myśl prawa nie ma tam biegłych uprawnionych do diagnoz sądowych. A diagnozy te pozostawiają wiele do życzenia tak pod względem merytorycznym jak i logicznym. Stanowią zaś niekiedy ponad połowę treści uzasadnienia wyroku.