Stop bezprawnym badaniom w RODK

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Stop bezprawnym badaniom w RODK


Gość

#151

2014-10-08 15:57

zadziwiające jest to że propaganda sukcesu, 25 lat wolności przykrywa takie tematy, kto i po co powołał RODK, sprawdz! szczegóły; www.rodk.pl

Gość

#152 Re: Re: Re: Re: Re: Sędzia żąda - RODK wykonuje

2014-10-13 13:24

#117: częstochowa - Re: Re: Re: Re: Sędzia żąda - RODK wykonuje 

 bicie dzieci przez matke to dla biegłych w częstochowie "prawidłowe podstawy rodzicielskie" opinie podpisały: Joanna Zalewska,Anna Nanys-Wróbel,Irena Janeczek.

pozdrawiam.


Gość

#153

2014-10-13 20:34

Sama padlam ofiara RODK-a dzisiaj bylam na badaniu wyniki za miesiac,ale w zasadzie to widze ze wyrok juz wydany.Kompetencja i bezkarnosc jednej z Pan tak wielka ze stwierdzila bez ogrodek,ze gdyby chciala,to znalazlaby 30 powodow zeby zabrac mi dzieci w ciagu 10 dni,wiec lepiej dla mnie zebym odczepila sie od babci(mojej matki) ktora matka dla mnie byc nie umiala ( ograniczenie wladzy,chociaz za te zarzuty ,ktore jej postawiono powinni ja calkowicie pozbawic wladzy rodzicielskiej) i ktora okolo 4 lata temu ,,przypomniala''sobie ze ma wnuki,wczesniej ich znac nie chciala, a teraz wystapila do sadu o ustalenie kontaktow a ja wystapilam do sadu o badania w RODK liczac na sprawiedliwe bezstronne badanie.Nic bardziej mylnego.Gdy tylko weszlam do osrodka i zobaczylam te panie ,,psycholozki''wiedzialam,ze bedzie ciezko .Pania psycholog nie przekonalo nawet to,ze matka odwiedzajac moje dzieci,potrafila szarpac swoja najstarsza wnuczke i nie byl to jednorazowy incydent.Stwierdzila ze ma zadnego problemu,skoro najstarza corka nie chce sie widywac,to pozostale dzieci beda.Ogolnie wywnioskowalam z jej wypowiedzi ze babcia jest wspaniala,jaka by nie byla i co by nie robila,a ze szarpie jedno dziecko,a inne faworyzuje...co tam,nic wielkiego.Wiec najlepiej,zebym dala spokoj babci i zaakceptowala to,ze bedzie widywac dzieci bo jak nie,to...na kazdego cos sie znajdzie,na kazdego,to znaczy na mnie.SAME PYTANIA BYLY STRONNICZE I SUGERUJACE TAK SKONSTRUOWANE ZEBY WYSZLA W POZYTYWNYM SWIETLE,I TAKIE ODPOWIEDZI BYLY ZAPISYWANE,NATOMIAST ODPOWIEDZI NA NIEKORZYSC MOJEJ MATKI BYLY POMIJANE.W TEN SAM SPOSOB BYLY BADANE MOJE DZIECI,A PO SKONCZONYCH BADANIACH OKAZALO SIE JEDNA Z PAN Z RODK KLAMIE NA TEMAT ZACHOWANIA I WYPOWIEDZI MOICH DZIECI,POTWIERDZIL TO MOJ SYN.WLASCIWIE TO WCHODZAC NA TE BADANIA CZULAM ZE WSZYSTKO JEST JUZ Z GORY USTALONE,TAK JAKBY WYREZYSEROWANE.CZYTAJAC OPINIE O RODK NA STRONACH I FORACH INTERNETOWYCH,PRZEKONALAM SIE ZE NIE TYLKO JA MIALAM TAKIE WRAZENIE.MOJA MATKA WYSZLA Z BADAN CALA W SKOWRONKACH A JA Z POCZUCIEM ZE SPRAWIEDLIWOSC JEST DLA WYBRANYCH,DLA TYCH,CO MAJA KASE I UKLADY I POTRAFIA SWIETNIE KLAMAC.

Gość

#154 babcia

2014-10-19 19:56

W Zielonej Górze w RODK pracuja panie które powinny przejść przeobrażenie myśląjeszcze jak za komuny. Stare baby powinny iśc juz na emeryture a nie karać dzieci za łajdactwo mamuś. Pomocy dla tych biednych dzieci które sa skazywane prześ te panie na ciężkie życie o głodzie i chłodzia ale z "mamą"

RATUNKU DLA MOJEGO NATKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie wiem gdzie się udać bo dziecko marnieje w oczach a mama szaleje .

dąbrowa

#155

2014-10-20 17:48

Masakra. Szkoda że wcześniej tego nie zauważyłem. Po rozwodzie wychowywalem dwoje dzieci,po trzech latach matka dzieci stwierdziła że ona będzie wychowywać wiec zgłoszono nas do tej instytucji w Sosnowcu, nie dostałem żadnych pytań, tylko do matki dzieci zadawali pytania,próbowałem im przerywać bo kłamała, ale na nic.

Potem po miesiącu czytam że wyniku testu jakie rozwiązałem wyszło że jestem za idealny i nie ma takich ojców.

Dzieci będą miały lepiej przy mamie.

We wrześniu oddałem syna matce i cóż tego wyszło pali pije do szkoły nie chodzi, ma 16 lat.


Anonymous

#156 stop z rodk

2014-10-29 14:52

Witam , miałam styczność z tego typu ośrodkiem.

Jak wcześniej wyraził to któryś z przedmówców.

 

Jest to postkomunisyczny ośrodek, wydają opinię zaprzeczającą jakiej kolwiek prawdzie.

Cieszę się jedynie z tego powodu, że dziecko jednak będzie ze mną.

Opinia jest napisana bez sensu jedno słowo zaprzecza drugiemu.

Jest całkowicie napisana jakby była tylko jedna strona w sprawie przesłuchana i na podstawie tego wydana opinia.  A co z drugą stroną, a co dziecko mówiło nie ma wzmianki.

Powinni zamknąć tego typu instytucje, już dawno.

 

Kto może mnie oceniać: pytać o nałogi -nałogowa palaczka-  czarna od smoły.

Druga upaśnięta świnia.

 


Gość

#157 Re: Nie idzcie na badania RODK

2014-11-22 12:59

#51: Katarzyna J - Nie idzcie na badania RODK 

 MAM NA IMIE ANNA .KILKA TYGODNI TEMU BYLAM NA BADANIU WRAZ Z CORKA W KIELCACH W OSRODKU RODK NA ZYCZENIE OJCA MOJEJ CORKI ,ANGLIKA KTOREGO OJCIEC JEST POLITYKIEM W ANGLII, JEGO NAZWISKO TO DAVID SPARKS POSIADAJACY DUZA WLADZE WYKONAWCZA  NA TERENIE WIELKIEJ BRYTANII. PRZEZ TA RODZINE I ANGLIKOW ZOSTALAM PRZEPUSZCZONA PRZEZ PIEKLO W GRUDNIU 2013 ROKU W ANGLII Z KTOREJ TO MUSIALAM UCIEKAC I NADAL CHCA MI ODEBRAC CORKE. W OSRODKU RODK NA TYMZE BADANIU SKORUMPOWANA I STRONNICZA PANI PSYCHOLOG HANNA WITEK OBIECALA MOJEJ SZESCIOLETNIEJ CORCE PHILLIPPIE ZE ZROBI ABSOLUTNIE WSZYSTKO CO W JEJ MOCY BY MOJA CORKA W PRZECIAGU DWOCH ,DO TRZECH MIESIECY WROCILA DO ANGLII DO KTOREJ NIE CHCE WRACAC ,A MNIE W SPOSOB PRAWIE AROGANCKI POWIEDZIAlA ,ZE MOZE NIE MA ODWOLANIA OD DECYZJI SADU I DZIECKO WROCI DO TATY, A PAN PSYCHIATRA ZBIGNIEW PASTUSZEK  BADAL MNIE 4 MINUTY, W WIEKSZOSCI PYTAJAC CZY MOJ BYLY PARTNER PRZEKAZYWAL MI JAKIES INFORMACJE POLITYCZNE I PO 4 MINUTACH STWIERDZIL U MNIE CHOROBE PSYCHICZNA ,CO OZNACZ ZE MOJA CORKA WROCI DO OJCA.NIE GODZCIE SIE NA BADANIIE RODK. TO SA STRONNICZY, OKROPNI LUDZIE, KTORZY STANA ZA TYM KTO IM ZAPLACI


Gość

#158 RODK

2014-11-22 13:12

MAM NA IMIE ANNA.KILKA TYGODNI TEMU BYLAM NA BADANIU Z CORKA W KIELCACH W OSRODKU RODK NA ZYCZENIE OJCA MOJEJ CORKI MATHEW SPARKSA, SYNA DAVIDA SPARKSA, KTORY MA DUZA WLADZE WYKONAWCZA NA TERENIE WIELKIEJ BRYTANII I KTORY WRAZ Z INNYMI ANGLIKAMI PRZEPUSCIL MNIE NA TERENIE ANGLII PRZEZ PIEKLO W GRUDNIU 2013 ROKU, Z KTOREJ TO WRAZ Z CORKA ZE WZGLEDOW BEZPIECZENSTWA MUSIALAM UCIEKAC.W TYMZE OSRODKU PANI PSYCHOLOG HANNA WITEK OBIECALA MOJEJ 6 LETNIEJ CORCE , ZE UZYJE CZLEJ SWEJ SILY I MOCY, ZEBY TA WROCILA DO ANGLII DO OJCA, BYLA ROWNIEZ BARDZO AROGANCKA I NIEPRZYJEMNIE NASTAWIONA DO MNIE I MOJEJ MATKI, KTOREJ NAWET NIE ODPOWIEDZIALA DZIENDOBRY, WYCHWALAJAC RODZINE ANGIELSKA POD NIEBIOSA. PAN PSYCHIATRA ZBIGNIEW PASTUSZEK PO TRZECH MINUTACZ PYTAJAC MNIE CZY I JAKIE INFORMACJE POLITYCZNE PRZEKAZYWAL MI MOJ PARTNER ,NIE INTERESUJAC SIE MOJA OSOBA ZUPELNIE, POSTAWIL MI DIAGNOZE ZABURZEN PSYCHICZNYCH, CO OZNACZ ,ZE CORKA WRACA DO ANGLII.BLAGAM WAS NIE IDZCIE DO RODK W  KIELCACH ,GDZIE PRACUJA BEZLITOSNI LAPOWKACZE, STRONNICZY LUDZIE, CO ZA PIENIADZE ,ALBO OBIETNICE LEPSZEJ PRACY W ANGLII ZROBIA WSZYSTKO.ONI NIE DBAJA O DOBRO DZIECKA,IDA ZA TYM KTO WIECEJ IM ZAPLACI.PANI HANNA WITEK, DARIUSZ KUSTA, ZBIGNIEW PASTUSZEK TO SA LUDZIE KTORZY NIE POWINNI MIEC PRAWA DO BADANIA DZIECKA A W SZCZEGOLNOSCI MIEC UDZIAL W JAKICHKOLWIEK DECYZJACZ ODNOSNIE DZIECKA PRZYSZLOSCI


Gość

#159 PANI PSCHOLOG HANNA WITEK , I PAN PSYCHIATRA ZBIGNIEW PASTUSZEK RODK KIELCE

2014-11-22 13:30

BLAGAM WAS NIGDY NIE POZWOLCIE ABY WASZE DZIECKO BYLO BADANE W RODK W KIELCACH PRZEZ PANIA PSYCHOLOG HANNE WITEK, DARIUSZA KUSTE I PSYCHIATRE ZBIGNIEWA PASTUSZKE. TO SA LUDZIE STRONNICZY,LAPOWKARZE ,KTORZY NIE MAJA NA CELU POMOCY DZIECKU, TYLKO IDA ZA TYM KTO ZAPLACI IM WIECEJ.W MOIM PRZYPADKU DZIADEK MOJEJ CORKI JEST ANGLIKIEM, NAZYWA SIE DAVID SPARKS I MA DUZA WLADZE WYKONAWCZA W WIELKIEJ BTRYTANII, W KTOREJ TO ZOSTALAM W GRUDNIU 2013 ROKU PRZEPUSZCZONA PRZEZ TAZE RODZINE I ANGLIKOW PRZEZ PIEKLO, CO ZMUSILO MNIE DO UCIECZKI Z MOJA CORKA I KTORA NADAL CIAGA MNIE PO SADACH BY ODEBRAC MI CORKE. PANI HANNA WITEK, KTORA NAWET NIE CHCIALA ZBYTNIO ZE MNA NAWET ROZMAWIAC, ZE MNA ROZMAWIAC, POWIEDZIALA MOJEJ CORCE ZE ZROBI WSZYSTKO CO W JEJ MOCY BY ZWROCIC JA ANGLII I TATUSIOWI W PRZECIAGU DWOCZ DO TRZECH MIESIECY. DZIECKO JEST ZE MNA SZCZESLIWE I NIE CHCE TAM WRACAC , A PAN PSYCHIATRA ROZMAWIAL ZE MNA 5 MINUT I ZAINTERESOWANY BYL TYLKO TYM CZY POSIADAM JAKIES INFORMACJE POLITYCZNE NA TEMAT ANGLII, PO CZYM WPISAL MI BEZ ZADNYCH POWODOW ZABURZENIA PSYCHICZNE, CO OZNACZ , POWROT MOJEGO DZIECKA DO ANGLII

KATARZYNA J

#160 rodk w kielcach szukam osoby o podobnych doswiadczeniach z tym osrodkiem

2014-11-28 20:46

Mam na imie Anna i jak juz pisalam bylam badana w RODK w Kielcach prze zludzi ktorzy nigdy nie powinni miec prawa do zadnej oceny, zadnej decyzji  o losach malego dziecka. To byl koszmar. Pani Hanna Witek psycholog z tegoz osrodka obiecaLA MOJEJ 6 LETNIEJ CORCE ,ZE ZROBI WSZYSTKO CO W JEJ MOCY, ZEBY TA WROCILA DO SWOJEGO OJCA DO aNGLII, DO KTOREGO DZIECKO NIE CHCE WRACAC, DO TEGO JEST HAZARDZISTA I NARKOMANEM. Raport ktory otrzymalam pozniej od RODK w Kielcach byl najbardziej uwlacajacy prawom czlowieka ,jaki tylko mozna sobie wyobrazic. Pan psychiatra Zbigniew Pastuszka po 5 minutach pytan w szczegolnosci o Anglie, wpisal mi ze jeste chora psychicznie, mam autyzm, nie czuje, i jestem niebezpieczna dla dziecka, a hazardzista tatus anglik ma sie dobrze i jest bezpieczny, a to dziecko nie chce tam wracac, naprawde nie chce, zniszcza to dziecko ,jesli tam wroci.Prosze  wszystkich ludzi ktorzy chca i moga mi pomoc, co zrobili ze mna w tym osrodku skorumpowani, pracownicy pani HANNA WITEK, DARIUSZ KUSTRA, ZBIGNIEW PASTUSZKA PSYCHIATRA , wszyscy z RODK w Kielcach.CYTUJE po 5 minutach badania przez pana ZBIGNIEWA PASTUSZKE, pod ktorym sie rowniez podbila pani Hanna Witek ,ktora nie chciala ze mna rozmawiac i nie rozmawiala ,poza obietnica mojej 6 letniej corce ze ona wroci do tatusia, oraz pani kierownik Janina Jagiello, ktora mnie nie widziala i pan pedagog, ktorego oszczedze bo on nie moze decydowac z racji kompetencji zawodowych o stanie zdrowia,ale tez sie podbil.  RODK w Kielcach  zniszczylo moje i malutkiego dziecka zycie.NIGDY NIE IDZCIE DO RODK I JESLI KTOS MOGLBY SIE ZE MNA SKONTAKTOWAC KTO MIAL PODOBNE DOSWIADCZENIA Z RODK W kIELCACH MOZE MOGLIBYSMY POMOC SOBIE WZAJEMNIE, MOJ TELEFON +48888691380  MOJA rozprawa jest  11/12/2014

Prosze o pomoc, moze razem moglibysmy cos zdzialac zeby tak skorumpowani pracownicy,nigdy nie mogli juz zniszczyc zycia zadnemu dziecku.Ja pomoge jesli bede tylko mogla, pomoge kazdemu, kogo spotkala podobna krzywda ze strony ludzi, ktorzy nigdy nie powinni miec prawa do decydowania o losach innych.

anna37

#161 anna37

2014-11-30 13:39

jESZCZE RAZ PROSZE O KONTAKT OSOBY ,KTORYM RODK W KIELCACH ZNISZCZYLY ZYCIE. MOJ NUMER  TO +48888691380.

RODK KIELCE STOP

#162 Re: PANI PSCHOLOG HANNA WITEK , I PAN PSYCHIATRA ZBIGNIEW PASTUSZEK RODK KIELCE

2014-11-30 14:11

#159: - PANI PSCHOLOG HANNA WITEK , I PAN PSYCHIATRA ZBIGNIEW PASTUSZEK RODK KIELCE 

 RODK W KIELCACH. MOJ NUMER TO +48888691380. BARDZO PROSZE O KONTAKT OSOBY , KTORYM RODK W KIELCACH POWAZNIE ZASZKODZILO.RAZEM BYLOBY LATWIEJ UDOWODNIC NIEPRAWOSCI TEGOZ OSRODKA.JESZCZE RAZ PROSZE O KONTAKT OSOBY, KTORYM TEN OSRODEK , POPRZEZ SWOJA NIERZETELNOSC ZASZKODZIL.


Gość

#163

2014-12-11 11:05

Włąśnie mam skierowanie na badanie RODK.

Gość

#164

2014-12-17 09:13

popieram, ojcowie są mega dyskryminowani a matki wybielany mimo że dzieci same od nich uciekają.
gość

#165 rodk

2015-01-08 13:30

Witam

Czy ktoś miał do czynienia z RODK we Wrocławiu bądż w Świdnicy? Proszę o opinie i czy można się nie zgodzić na takie badanie?

lek

#166 Re: Re: RODK jest stronniczy jestem tego pewna.

2015-01-16 14:05

Black Ania

#167 OPINIE RODK

2015-02-21 06:32

Witam chcę nadmieniś,że dla pań opiniujących z RODK nie są argumentami toczące się sprawy karne męża nie tylko z mojego powództwa tj art.207 kk  na szkode moja i corek, art.197 kk; ale również osoby nieletniej mi zupełnie obcej z art.200&1 kk;panie opiniujace stwierdzily ze obojgu trzeba ograniczyc prawa i powolac kuratora abym to ja naklaniala dzieci do tego zeby chcialy miec kontakt z ojcem katem? dzieci nie wyrazaja zgody na kontakt jakikolwiek z ojcem, 2 razy odmowily rozmowy z nim w RODK boja sie go, ale dla tych pan to malo że chce dzieciom zapewnic bezpieczenstwo i ucieklam z dziecmi od oprawcy, nie maja od roku ze soba kontaktu a takie badania to dla nas ogromny stres a on siedzi i smieje sie nam prosto w twarz bo pania mowi ze kocha dzieci a ja sie pytam gdzie byl jak mieszkalismy razem gdzie ta milosc skoro nas bil i znecal sie , naduzywal alkoholu ;jest alkoholikiem ale do tego tez w RODK sie nie przyznaje a o sprawach ktore przeciw niemu sie tocza to on,,nie posiada wiedzy na ten temat,, żenada ;wedlug pań dzieci ze mna za silnie sa zwiazane emocjonalnie a ja z nimi ??


Gość

#168

2015-03-25 21:45

Opinia wystawiona była pod dyktando matki dzieci, która ma uregulowane przez sąd kontakty bez wiedzy ojca i użyta jako decydujący argument w sądzie. W opinii opisane były skandaliczne informacje o stanie mieszkaniowym ojca bez wizyty w domu ojca jakiegokolwiek przedstawiciela RODK.

OFX

#169 Re: Jerzy Skuza

2015-04-01 16:08

#24: - Jerzy Skuza 

 You;r right !!!!!!!!!


Gość

#170

2015-04-17 05:58

Stop opiniom wydawanym po znajomosci przez niekompetentne osoby, traktujace ojcow kochajacych swoje dzieci jak ludzi II-ej kategorii.

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2015-04-21 16:21


rozczarowany

#172 Re: Re: Precz z anarchią

2015-04-24 23:19

#121: kierownik - Re: Precz z anarchią 

 A ja chętnie opowiem o metodach stosowanych przez badające, jak to pomijają niewygodne  fakty, ignorują badanych, zmuszają dzieci do  akceptowania znienawidzonych ludzi, a gdy dziecko trwa przy swoim zdaniu, tak długo wmawiają swoje racje, że zdesperowane dziecko zaczyna płakać  i wg. nich wtedy małoletni jest "napięty emocjonalnie" i "ujawnia niepokój psychoruchowy ", a wszystko  to jest pod hasłem "dla dobra dziecka"- dno, żenada i tragedia. Te osoby nie pomagają, one niszczą ludzi i co gorsze krzywdzą dzieci. Popieram przedmówcę-zmyslają, mataczą i przekręcają. Niech się "kierownik" podda takiemu badaniu, a dowie się o sobie niestworzonych historii. Ba nawet nie muszą rozmawiać z dana osobą, aby wydać o niej opinię.To szanowny "kierowniku" nie są pomówienia , to jest prawda -przeżyta na własnej skórze...

"Boskie" panie po 2-3 godzinach "super badania" podejmują -jedynie słuszne- decyzje wpywające na całe późniejsze życie  innych.

Tak więc gratuluję współpracowników...

kropa

#173 masakra

2015-04-28 13:04

Koszmar byłam tam w kwietniu 2015 w szczecinie teściowie nawet nie umieli rozwiązać testów i na radzili się przy nich za zgodą pan psycholog żart i kpiny tam się dzieją. Dziecko mówiła swoje a pani psycholog swoje żenada 


Anonymous

#174

2015-05-11 10:35

rozbija sie bezprawnie rodziny, i na podstawie plotek-oszczerstw!
Spartakus mówił: Złamać 20 plików strzał jest ciężko, jedna strzałę bardzo łatwo jest złamać...
rodzina to jest juz jakaś społecznośc, rozbicie to ta 1 strzała...a dziecko tym bardziej...
pojedynczy człowiek nigdy nie przeciwstawi sie aparatowi rzadzenia, bedzie potulnie wykonywal co mu karza...
nie przypadkiem rozbijane są rodziny masowo w Polsce, dzieje sie to wszędzie...
Ludzie łaczmy się, wychowywanie dzieci nalezy do rodziców a nie do urzednikow!
Dobra " zła" Mama

#175 Bezpodstawne skierowanie na badania RODK

2015-06-16 08:32

Rodzinny Ośrodek-Diagnostyczno Konsultacyjny -  w teorii mają pomagać sędziom w podejmowaniu decyzji
odnośnie: sytuacji rozwodu, ograniczenia praw rodzicielskich. My, jako rodzina wykształcona i pracująca, z jednym dzieckiem (klasa podstawowa) walczymy z bezdusznym systemem oświaty - po krótce jest nagonka przez dyrekcję szkoły na nas, bo ośmielamy się walczyć o dobro i bezpieczeństwo dzieckaw szkole, i się martwimy kiedy dziecko nam zgłasza płaczem niesprawidliwości, które  je dotyka za murami szkoły. Dyrektor szkoły - używając wszelkie swoje znajomości, za pomocą matactwa i różnych metod kumoterstwa wśrod władz najwyższych chcąc nas przestraszyć, bo się boi o swój mandat nas podał o ogranicznenie nam praw rodzicielskich do Sądu!!Nonsens!Cała historia jest niewiarygodna!A Sąd widząc wszystkie fakty, tj, dziecko posiada idealne warunki do wychowania i dorastania, i jest najwidoczniej za bardzo kochane przez swoich rodziców to stwierdził, że jednak chce uzyskać dodatkową opinię od RODK!! Jak nie mamy się obawiać, to będziemy mieli dobrą opinię..Takie były podstawy sądu...Znalazłam niniejszą petycję i się przeraziłam zawartą w niej treści i niepodważalnych faktów.Dziękuję za odwagę osobie zakładającej w/w petycję. Gdyby każdy był tak odważny w celu naprawiania niesprawiedliwości świat byłby lepszy!

Co najgorsza - nie istnieją metody podważenia opinii RODK - w takim razie, co też wynika z komentarzy powyżej również jaką władzę zniszczenia rodziny posiadają pracownicy RODK!I będąc zatrudnionymi na podastawie karty nauczyciela jako pracownicy Sądu Okręgowego są praktycznie bezkarni!!