AKT WOLI NARODU

Quoted post


Gość

#33

2012-12-04 23:59

Po co panu te dokładne dane personalne?
Gdzie, do jakiej instytucji są i będą przekazywane?
Nie przedstawił się Pan, nie zweryfikował, nie złozył oświadczenia o braku powiązań agenturalnych i o pochodzeniu a także o braku innych powiązań.
Nawet nie stać Pana na opublikowanie aktualne, własnego zdjęcia.

Odpowiedzi

Krzysztof Puzyna
Gość

#35 Re:

2012-12-05 02:31:40

#33: -

Proszę nie zadawać tych samych pytań bez przeczytania moich poprzednich wpisów - jest ich niewiele:)

Po co dane personalne? - By nie stracić kontaktu!!! Jest dla ludzi podpisanych pod AKTEM WOLI NARODU

O tym piszę na 1 stronie petycji.

Jest całkiem możliwe, że nie pociągnę tej petycji do końca lub, że dostęp do adresów zaginie.

Dlatego każdy, kto kopiuje strony z adresami nie straci kontaktów z Polskimi Patriot(k) - ami, jeżeli kopiuje strony podpisane. To jest przejrzystość, o którą powinni Polacy walczyć. Ją podpisują ludzie suwerenni, bez strachu, niech się ze sobą kontaktują, niech się organizują. Niech walczą o swoje prawa, o swoją Polskę!! NIKT tego za nich nie zrobi! Ja na pewno nie. Nie chcę mieć wyłączności na adresy. Zresztą ich nie mam, gdyż firma petycjeonline nie umożliwia dostępu do danych ukrytych. Ona nawet na razie nie odpowiada. Ja widzę z adresów tylko tyle, co wszyscy! Firma petycjeonline ma wyłączność na rzeczy, których nie widać w petycji. Jedyną możliwością obejścia ewentualnej dywersji przez petycje online jest zapisywanie sobie widocznych adresów - by nie stracić kontaktu!!!

Anonimowy gościu - wydaje się, że masz zerowe zdolności do szukania w Internecie. Jestem już od roku 2003 rozpoznany moje wszystkie dane zostały wyciągnięte na Alexa. Do kontaktu w 2003 z Polską, to byłem międzynarodowym aktywistą w dziedzinie mikrofal i do tego całkowicie anonimowym w Internecie patrz strona iddd.de

Polskie służby, lub ludzie od operatorów telefonii komórkowej byli na tyle pracowici, że utworzyli grupę dyskusyjną na mój temat, zdobyli i wyciągnęli moje dane, wstawiając je na Alexa. Także akcje przeciwko hydroszczelinowaniu przeprowadzane od roku 2010 przeze mnie zaowocowały stekiem bzdur, wyzwisk i prowokacji agentek z pod Kutna i z Północnych Niemiec oraz akcjami innych kundelków obcych interesów. Pomimo tego były też sukcesy..

Anonimowy gościu masz problemy, z czytaniem. Twoje pytania są odpowiedziane albo na stronie petycji albo w rozszerzonej wersji petycji. Moje osobiste dane podałem i więcej od innych nie wymagam, niż sam o sobie podałem.

Masz problemy anonimie to pisz na mojego e-maila. Odpowiem jak zobaczę, że podpisałeś ten AKT i nie trolujesz.

W tym momencie wygląda to na trolowanie. Wybaczam, gdyż pierwsze pytanie, pomimo że już odpowiedziane, jest na tyle ważne, że powtórzyłem tu odpowiedź. To ważne przesłanie: ADRESY I KONTAKTY są dla podpisanych uczestników tego aktu!!

Ja sobie to tak wyobrażam, że ludzie, którzy świadomie podpiszą AKT WOLI NARODU, nie zmienią zdania, gdy Unia Europejska zażyczy sobie formalnie potwierdzenia podpisów. Nastąpi wtedy przesłanie listów drogą pocztową do wszystkich podpisanych, dla ostatecznej weryfikacji podpisów.

Każdy uczestnik dostanie indywidualny kod, z tym kodem otrzymanym na adres domowy wejdzie do Internetu na stronę aktu wyjścia z Unii i potwierdzi swoją wcześniejszą decyzję o wyjściu z Unii.

Rozwiązanie oprogramowania weryfikacji może odbiegać od tego opisu, gdyż nie uwzględnia jeszcze wspólnej kontroli online nad wynikami weryfikacji.