Fundacja Dziewczynka z zapałkami apeluje o przywrócenie jej akcji charytatywnych w galeriach i marketach

Petycja do Prezesów, Dyrektorów i kierowników sieci sklepów i centrów handlowych,

Prosimy pozwólcie Państwo naszej „Dziewczynce z zapałkami” i jej przyjaciołom, sprzedawać baśniowe zapałki w Państwa galeriach i sklepach - dla Państwa to tak niewiele, a dla naszej dziewczynki z zapałkami oznacza to być albo nie być. Praktycznie od powstania Fundacji w 1998 roku, przez ponad 10 lat w większości galerii można było ją spotkać i kupić od Niej zapałki, a ludzie byli dla niej życzliwi i chętnie pomagali. Dziś została ona wykluczona i nie ma pozwolenia na sprzedawanie swoich baśniowych zapałek a przecież większość z nas chętnie zakupi te baśniowe zapałki.

Dziewczynkę z zapałkami” zna prawie każdy, tu w Polsce jak i wielu innych krajach naszego globu.

Prośba niniejsza została udostępniona publicznie, by każdy kto uważa, że wykluczenie Fundacji „Dziewczynka z zapałkami” z możliwości prowadzenia swojej działalności w Galeriach i centrach handlowych jest wielce krzywdzące i przykre nie tylko dla samej dziewczynki z zapałkami, ale dla każdego komu jest bliskie dobro dziecka.

eng. ver.

Petition directed to Chairmen, Directors and Managers of chains of stores and shopping centers

We plead You to let our Little Match Girl and her friends to sell fairy matches in Your shops and shopping centers. For You it is so little to do, and for our match girl it means to be or not to be. Practically since the begnining of the Foundation in 1998, for more than 10 years in most of the shopping galleries people could meet her and buy matches from her, and they were kind and helped willingly. Today she is excluded and have no permission to sell her fairy matches and yet most of us would willingly buy it.

The Little Match Girl is known by almost everyone, here in Poland and in many other countries.

This request has been made public for everyone to sign if he/she thinks that exclusion of the Foundation from the possibility of conducting her activities in shopping centers and galeries, is very unfair and unpleasant not only for the Girl herself but for everyone who holds the good of the child dear.


Fundacja Dziewczynka z zapałkami, Piotr Myśliwiec    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Fundacja Dziewczynka z zapałkami, Piotr Myśliwiec do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...