Kontynuacja cyklu animacji Studia Ghibli w TVP Kultura

Prosimy telewizję TVP Kultura o kontynuowanie cyklu animacji Studia Ghibli. Nikt pewnie nie pomyślał że mogą przynieść rzesze fanów ale prosimy o pozytywne rozpatrzenie prośby i trochę większe zaangażowanie. W animacjach Studia Ghibli nie ma żadnej przemocy niż w innych japońskich anime w tym są bardzo popularne nie tylko w Polsce ale również na całym świecie.

My niżej podpisani zwracamy się w imieniu swoim, oraz rzeszy fanów dla których informacja o petycji nie dotarła, z prośba o ponowną emisję cyklu animacji Studia Ghibli w państwa programie. Animacje pokazują przede wszystkim magie oraz to że w nich nie widać żadnej przemocy. Studio Ghibli zostało założone w 1985r. przez Hayao Miyazakiego, Isao Takahatę i Toshio Suzukiego, w logo firmy znajduje się tytułowa postać z filmu ''Mój sąsiad Totoro'' a znane animacje takie jak ''Mój sąsiad Totoro'', ''Księżniczka Mononoke'', ''Spirited Away'' czy ''Ruchomy zamek Hauru'' są do dzisiaj oglądane przez miliona widzów na całym świecie. Wierzymy że powrót cyklu animacji Studia Ghibli przyciągnie przed ekrany zarówno dzisiejszą młodzież jak i fanów anime.

Podpisujcie się petycją i wysyłajcie ją znajomym. Myślę że nie będzie to jedyna tego typu akcja, ale miejmy swój udział w walce o Kontynuacje cyklów animacji Studia Ghibli w TVP Kultura.

Prosimy o powagę oraz o podawanie prawdziwych danych ponieważ podejrzane podpisy będą usuwane!