Ksiądz Przemek Antonuik

#Muremzaprzemkiem

Chodzi o człowieka, nauczyciela, księdza i przyjaciela. Osobę, która dla wielu z nas jest życiowym autorytetem, powiernikiem sekretów i kimś naprawdę niezwykle ważnym. Mianowicie chodzi o KSIĘDZA PRZEMYSŁAWA ANTONIUKA, który już od kilku lat zachwyca nas swoimi pomysłami, otwartością i przede wszystkim chęcią do działania. Ksiądz Przemek przez decyzję swoich przełożonych prawdopodobnie ODEJDZIE od nas i zostanie przeniesiony do innej parafii. Dla nas jako jego uczniów jak i znajomych jest to ogromny cios w serce. Jednak NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH. MOC INTERNETU jest naprawdę NIEZWYKŁA i wierzę w to, że wspólnymi siłami uda nam się zdziałać wiele. Na dniach zostanie wyprowadzona PETYCJA, dzięki której możliwe będzie zatrzymanie Księdza Przemka przy nas. Nie możemy przejść obok takiej sytuacji obojętnie. Pokażmy nasze ogromne serca i wdzięczność Księdzu Przemkowi za to jaki był dla nas przez ten niestety dosyć krótki okres czasu. Jest to osoba, o którą naprawdę warto walczyć. Złączmy siły i pokażmy ogromnego ducha walki. Udowodnijmy, że MAMY SWÓJ GŁOS. UDOSTĘPNIJMY ten mini artykuł gdzie tylko się da, nagłośnijmy tą sprawę, bo JEST O CO WALCZYĆ! Nie traćmy nadziei i udowodnijmy, że wspólnymi siłami jesteśmy w stanie zdziałać cuda.

#MUREMZAPRZEMKIEMreceived_4225463377510028.jpeg

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Mateusz Malisz do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...