Nie dla flagi ukraińskiej na państwowych urzędach polskich

W ramach tzw. solidarności z Ukrainą w Polsce zaczęły wyrastać jak grzyby po deszczu flagi ukraińskie dumnie powiewające przed polskimi urzędami - budynkami państwowymi, które powinny być traktowane jako reprezentacyjne; reprezentujące państwo polskie, nie ukraińskie. 

Jaki jest cel wywieszania flagi ukraińskiej przed polskim urzędem i jaki ma to wpływ na pomoc uchodźcom? W żadnym innym kraju na świecie, które również angażują się w pomoc uchodźcom z Ukrainy nie widnieją flagi Ukrainy przed urzędami. Gdzie jest granica naszego rozsądku? Czy następnym krokiem będzie wprowadzanie dodatkowego języka urzędowego lub zmiana flagi w solidarności z Ukrainą? Pomaganie to jedno, ale podporządkowywanie swojego państwa i wywieszanie obcej flagi przed budynkiem państwowym Rzeczypospolitej powinno być karane. 

Jeśli masz dosyć ukrainizacji Polski, podpisz moją petycję! Im większą ilość głosów zbierzemy, tym większe mamy szanse dotrzeć do decydentów i wpłynąć na te podstępne zmiany wprowadzane przez nasz rząd. 

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Magda do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUBPłatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...