Nie dla radnego Piaseckiego, damskiego boksera z Bydgoszczy

Szanowny Panie Piasecki,

w związku z licznym doniesieniami docierającymi do nas z mediów na temat stosowania przez Pana przemocy domowej wobec Karoliny Piaseckiej, zwracamy się do Pana z apelem o zrzeczenie się mandatu radnego miasta Bydgoszczy.

Radny powinien być wzorem i przykładem zachowania dla mieszkańców. Jako nasz reprezentant winien zachować szczegółną troskę o dobre imię miasta, które reprezentuje. Materiały ujawnione przez Karolinę Piasecką wskazują na to, że nie jest Pan osobą, która panuje nad swoimi emocjami. Brak poszanowania dla drugiego człowieka, przemoc fizyczna i psychiczna, a także homofobia to cechy, z których zasłynął Pan w trakcie swojej działalności politycznej.

Nie chcemy, aby nasza Bydgoszcz była utożsamiana z politykiem, który głośno mówi o tradycyjnych wartościach, a we własnym domu stosuje terror.

Bydgoszcz to miasto otwarte i tolerancyjne. Chcemy wspierać ofiary przemocy domowej a nie opłacać diety oprawców z naszych podatków. 

 

To haniebne, że do tej pory, zwłaszcza po publikacji tego nagrania nie zrzekł się Pan mandatu. 

 

Niezawłocznie żądamy tego my, niżej podpisani.

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Dominika Pawelec do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...