Obrońmy gimnazjum nr.9 w Poznaniu

Gimnazjum nr.9 im Jerzego Waldofa, słynny "Puzon", na osiedlu Kosmonautów może zostać zlikwidowane lub przeniesione (co na jedno właściwie wychodzi) decyzją Rady Miasta Poznania, a zwłaszcza Prezydenta Poznania ze względu na cięcia budżetowe, wynikające z konsekwencji przygotowań do Euro 2012.

Gimnazjum to ma wysoki poziom nauczania, jest na 8 miejscu rankingu w Poznaniu, zawsze ma więcej chętnych niż jest miejsc, od początku swojego istnienia. Rodzice uczniów z okolicznych podstawówek chcą by ich dzieci też tam się uczyły i nie tylko, bo w szkole uczą się dzieci z różnych miejsc Poznania i okolic ( ponad 60%).

Szkoła jest bezpieczna, dobrze zorganizaowana, dyrektorka jest świetnym menadżerem, nie dość że szkoła nie ma długów, to jeszcze się rozwija i kupuje sprzęty i pomoce naukowe. Nauczyciele są z powołaniem, świetni. W szkole panują stanowcze zasady (mundurek, zakaz makijażu itp) a pomimo tego czuć miłą i swobodną atmosferę.
Drużyna koszykówki dziewczyn ma I miejsce na Polskę. Możnaby tu jeszcze wymieniać wiele sukcesów.
Nie można dopuścić by zniszczono tak dobrą szkołę!!!

Prosimy podpiszcie naszą petycję i sprzeciw.


Katarzyna Balcerek    Skontaktuj się z autorem petycji
Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )