Odwołanie Grzegorza Janduły z funkcji prezesa MOSiR Radom

My, kibice Radomiaka, sympatycy radomskiego sportu, jak również mieszkańcy Radomia, którym na sercu leży dobro naszego miasta, wyrażamy głębokie oburzenie efektami prac przy realizacji budowy Radomskiego Centrum Sportu, a w zasadzie ich brakiem. Chaos towarzyszący realizacji tego przedsięwzięcia jest adekwatny do estetyki widoków jakie serwowane są nam  na zdjęciach z placu budowy. Sposób zarządzania i nadzoru nad inwestycją budzi uzasadniony niepokój oraz nieskrywaną irytację z faktu, że kluczowa dla rozwoju radomskiego sportu inwestycja jest prowadzona w sposób tak nieudolny.
struga1.jpg
W chwili, gdy Radomiak coraz mocniej puka do bram Ekstraklasy i z nadzieją śledzimy piłkarskie zmagania, mamy świadomość, że ten sukces może mieć słodko-gorzki smak z uwagi na konieczność rozgrywania ekstraklasowych meczów na stadionie w Bełchatowie. Inwestycja, która miała stać się swoistym katalizatorem w rozwoju radomskich klubów, staje się obiektem drwin i kpin z naszego miasta. Ponad 30 lat czekania na sukces sportowy, przeżywania emocji i poczucia dumy we własnym mieście może nam przejść koło nosa, a dokładniej 146 km od Struga 63. Fakt, sukces zapisze się na kratach historii, ale ta historia nie rozegra się na oczach większości mieszkańców naszego miasta.
Kolejne aneksy, ekspertyzy, diagnozy, problemy, zmiany, a także kilka perełek architektonicznych, które pojawiły się przy okazji budowy jasno pokazuje, że konieczne są zmiany. Dlatego stanowczo domagamy się rozliczenia osób prowadzących budowę RCS zaczynając od odwołania pana Grzegorza Janduły ze stanowiska Prezesa Spółki MOSiR Radom.

stadion3.jpg


Prezes Janduła swoją postawą oraz nieudolnością kompromituje nasze miasto, a efekty jego działań uderzają w radomski sport.
Profesjonalizm i transparentność działań są fundamentem pracy na stanowisku obdarzonym tak dużym zaufaniem i odpowiedzialnością społeczną. Jedyny obiekt jaki udało się zbudować panu Jandule to obiekt kpin, których niestety adresatem jest nasza społeczność.

stadion5.jpg
W związku z powyższym żądamy od Prezydenta Radomia natychmiastowego zdymisjonowania Grzegorza Janduły i wyznaczenia na stanowisko Prezesa MOSiR Radom osoby rozumiejącej podstawowe standardy prowadzenia inwestycji o szczególnym znaczeniu i cieszącej się szacunkiem i uznaniem.

Dziękujemy za wsparcie!


Stowarzyszenie "Tylko Radomiak"    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Stowarzyszenie "Tylko Radomiak" do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...