Pan Robert Makłowicz nowym głosem Snafa!

Otwieram petycję, której celem jest przykucie uwagi oraz przekonanie wybitnego polskiego filantropa, podróżnika i krytyka kulinarnego, Pana Roberta Makłowicza, do użyczenia swojego głosu dla postaci kucharza Snafa z gier Gothic oraz Gothic 2 Noc Kruka w polskiej wersji językowej. Zwracamy się też z prośbą do twórców Gothic Remake, zarządu studia THQ Nordic, aby również zaangażowali się w naszą inicjatywę i zatrudnili do roli Snafa jako aktora głosowego Pana Makłowicza w polskiej wersji językowej, w przypadku Jego zgody.

EDIT: 

Zwracamy się również do polskiego wydawcy, zarządu  firmy PLAION (wcześniej pisałem o firmie Cenega, dziękuję za zwrócenie uwagi) o przychylenie się do naszej inicjatywy.

Już w tym momencie bardzo dziękuję za ogromne wsparcie w nagłośnieniu petycji autorom newsów: Zuzannie "ZuzoliK" Domeradzkiej z GRYOnline, Stanisławowi "Wokulskiemu" Falencie z CD Action, Radosławowi Krajewskiemu z gram.pl, Kubie Paluszkowi z kanału tvgry oraz wszystkim innym twórcom i współtwórcom treści, które przyczyniają się do zwiększenia zasięgów naszej petycji.

Największe podziękowania należą się wszystkim osobom, które złożyły swój internetowy podpis pod tą sprawą. Jesteście wielcy.

Niemal 1200 podpisów w dwie doby to coś,  co przerosło moje najśmielsze oczekiwania, a także iskra nadziei na to, że zostaniemy wysłuchani :) Dziękuję. 

Zachęcam każdego,  by w dowolny możliwy mu sposób wsparł pomysł obsadzenia Pana Roberta Makłowicza w roli nowego Snafa. Podpisujcie, udostępniajcie, komentujcie sprawę w mediach, a kto wie, może doczekamy się naszej "YY EEE MMM Potrawki, prawda, z chrząszcza z ryżem i grzybami".

 

UPDATE:

Przeogromne podziękowania należą się Panu Wojciechowi Gruszczykowi  oraz portalowi  PPE za nawiązanie kontaktu z firmą PLAION, członkom firmy PLAION za podłapanie naszej inicjatywy oraz kontakt ze studiem THQ NORDIC, a także po raz wtóry Stanisławowi "Wokulskiemu" Falendzie i magazynowi CD Action za porozumienie się z sekretariatem Pana Roberta Makłowicza. Czas teraz pokaże, czy uda się nawiązać pomiędzy Nim a studiem THQ Nordic nawiązać współpracę, czego serdecznie życzymy. 

Choć w zasadzie dotarliśmy do punktu, w którym kończy się nasza, jako fanów gry i/lub Pana Makłowicza, decyzyjność, to wciąż, jeżeli jeszcze nie złożyłeś/nie złożyłaś podpisu, a ta koncepcja Ci się podoba, bardzo do tego zachęcam. Z każdym takim podpisem nasza sprawa nabiera wagi.

Wybitnie się cieszę, że w przeciągu niecałego tygodnia udało nam się tak rozdmuchać akcję i przyciągnąć uwagę zainteresowanych. Po raz kolejny dziękuję kazdemu, kto dorzucił swoją cegiełkę do inicjatywy. Żyjcie zdrowo, jedzcie koperek. :)

‐----------------------

 

Pomysłodawcą petycji jest Patryk Kiełbowski.


Michał Osikowski    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, akceptuję, że Michał Osikowski będzie mieć dostęp do wszystkich informacji podanych przeze mnie w tym formularzu.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych podanych w formularzu w następujących celach:
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...