Petycja do Prezydenta Miasta Krakowa o przywrócenie zajęć dodatkowych w przedszkolach samorządowych od września 2020r.

Kraków 14.05.2020r 

 

Szanowny Pan Prezydent

prof. zw. dr hab. Jacek M. Majchrowski  

 

            Panie Prezydencie my niżej podpisani zwracamy się z petycją o przywrócenie finansowania zajęć dodatkowych w przedszkolach samorządowych od września 2020r. Zdajemy sobie sprawę z obecnych trudności finansowych jakie przechodzą wszystkie gminy w związku z pandemią covid-19, jednak zwracamy się z prośbą o rozważenie możliwości poszukania innych oszczędności, które nie dotyczą bezpośrednio naszych dzieci. Chcemy, żeby w przedszkolach samorządowych osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje dalej prowadziły zajęcia typu rytmika, taniec, szachy i inne które proponuje Dyrekcja Przedszkola, podobnie jak ma to miejsce w placówkach prywatnych.

             My przedstawiciele Rad Rodziców oraz zatroskani rodzice chcielibyśmy, żeby wszystkie dzieci miały równe szanse rozwoju i dostęp do szerokiej oferty zajęć. Sprzeciwiamy się szukaniu oszczędności na naszych dzieciach oraz szeroko rozumianej edukacji. Prosimy o przywrócenie finansowania dodatkowych zajęć w przedszkolach samorządowych.


Joanna Malinowska    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Joanna Malinowska do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...