Petycja mieszkańców Zakrzewa sprzeciwiających się budowie lini nr 85 kolei dużych prędkości

My mieszkańcy Zakrzewa i okolic wyrażamy swój sprzeciw w związku z budową lini kolei dużych prędkości nr 85 Poznań - Sieradz a zwłaszcza wariantu nr 4. Przebieg tej lini prowadzi przez naszą Wieś. Realizacjia tej inwestycji wiąże się z utratą przez  nas domów, gruntów, nieruchomości i gospodarstw rolnych. Linia odzieli cześć mieszkańców od szkoły, sklepu, marketu i dojazdu do pracy. W czasie galopującej inflacji, kryzysu gospodarczego w obliczu wojny za naszą granicą i w obawie o przyszłość naszych dzieci. Z wymienionych argumentów uważam że cały pomysł inwestycji za absolutnie nie możliwy do przyjęcia. Jeżeli ma iść kolej to tak by nie ingerowała w żadne domy ani gospodarstwa.

  1. Podpisując petycję bronisz swojej wioski nie ważne że teraz nie jesteś nakreślony zmieni się w innej miejscowości trasa i może trafić na Ciebie. Razem możemy więcej 

Do wiadomości:

Centralny Port Komunikacyjny, BBF Spółka z. O. O., Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Poznaniu, Prezydent RP Andrzej Duda, Sejm RP, Senat RP, Komisja Do Spraw Energetyki, Klimatu i Aktywów Państwowych, Posłowie okręgu nr 36: Dziedziczak Jan, Grzyby Andrzej, Kaleta Piotr, Ławniczak Tomasz, Maląg Marlena, Minister Rodziny pracy i polityki Społecznej Moliński Jan, Pawliczak Karolina, Rusiecki Grzegorz, Sójka Katarzyna, Szczepański Wiesław, Urbaniak Jarosław, Witczak Mariusz, Rzecznik Praw Obywatelskich, Wojewoda Wielkopolski, Marszałek Województwa Wielkopolskiego, Starostwo Powiatowe w Jarocinie, Gmina Jarocin. 

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Maria Szulc do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...