Petycja o chodnik w Sulistrowicach - podpiszcie się na liście poparcia!

Szanowni Państwo !

Prosimy o wsparcie w budowie chodnika, które kierujemy do Starostwa Powiatowego we Wrocławiu. Petycja zawiera listę poparcia do podpisu przez nas wszystkich, naszych mieszkańców i gości, turystów, sympatyków Sulistrowic, którzy chcą bezpiecznie przemieszczać się po naszym siole.

Zawalczymy o chodnik, który Najpiękniejsza Wieś 2021 r. bezwzględnie potrzebuje.

Staramy się o chodnik wyłożony kostką brukową, który będzie rozpoczynał się od kościoła, poboczem wzdłuż alei 140-letnich lip do ryneczku, dalej wzdłuż całej ulicy Chrobrego do samego Zalewu Sulistrowickiego.

Natomiast drugi trakt pieszy od sklepu w stronę Przełęczy Sulistrowickiej niech będzie w postaci utwardzonego pobocza, zalanego asfaltem.

Dlaczego w tą stronę tylko utwardzone pobocze? Bo mierzymy siły na zamiary. Starostwo może odrzucić naszą petycję, bo koszt chodnika brukowanego przez całą wieś od Przełęczy Sulistrowickiej do Zalewu, to koszt ponad 3 mln zł!!! Takie są realia...

Im więcej zbierzemy podpisów, tym większa będzie siła rażenia. Zbieram podpisy do 14.02 i wysyłam do Powiatu. Prosimy o udostępnianie petycji na portalach społecznościowych. Dziękujemy!

Pozdrawiam wszystkich wspierających, Alicja Krupa - sołtys Sulistrowic

 sulistrowice2.jpg