Petycja o pociągnięcie do odpowiedzialności karnej i uchylenie immunitetu parlamentarnego Dariuszowi Mateckiemu.

"Grzeszyć milczeniem, gdy głośno trzeba protestować, to tchórzostwo!"

- Ella Wheeler Wilcox

Prosimy o podpisanie petycji o uchylenie immunitetu parlamentarnego posłowi Suwerennej Polski Dariuszowi Mateckiemu.

Petycja zostanie wręczona Marszałkowi Sejmu Panu Szymonowi Hołowni w chwili, gdy sądowy wniosek o uchylenie immunitetu wpłynie na biurko marszałka.

Nie ma naszej zgody, aby nawet najmniejszą część zmanipulowanego propagandą rządową społeczeństwa reprezentował w ławach poselskich hejter, kłamca i manipulant Dariusz Matecki. Matecki korzystając z ochrony prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobry, za pieniądze polskich podatników kłamał, obrażał, groził, linczował oraz dyskredytował oponentów politycznych.

Poczucie bezkarnosci było u Dariusza Mateckiego tak wielkie, że nie wahał się pod własnym imieniem i nazwiskiem zaatakować 29 grudnia 2022 posłankę Magdalenę Filiks. Uczynił to nie stosując już jakichkolwiek dwuznaczności, czy niedomówień, aby przypadkiem nikt nie miał wątpliwości, o którą posłankę chodziło w tekście Duklanowskiego. Takie jednoznaczne, imienne wskazanie posłanki z oficjalnego konta Mateckiego było kluczowym sygnałem do rozpoczęcia bezpardonowego i skomasowanego ataku przez rzeszę mniejszych hejterskich kont na matkę skrzywdzonego dziecka.

Polski sejm powinien być miejscem, gdzie nad polskim prawem debatują elity polskiego społeczeństwa. Reprezentować nas Polaków w Parlamencie powinni ludzie wybitni, prawi i godni szacunku, liderzy swoich miast, okręgów wyborczych i środowisk. Dariusz Matecki godny jest jedynie najwyższego potępienia. Parlament nie może być azylem dla hejtera, przestępcy, rasisty, antysemity i homofoba Mateckiego, który z bezczelności, pogardy dla ludzi, chamstwa, mowy nienawiści i fabryki odczłowieczania uczynił sobie drabinę do kariery i władzy, a które to najniższe pobudki mógł wykorzystywać nieskrępowanie w mediach społecznościowych dzięki parasolowi ochronnemu jego partyjnego pryncypała Zbigniewa Ziobry, prokuratora generalnego i ministra sprawiedliwości.

Ławy poselskie i immunitet parlamentarny nie mogą być ucieczką od odpowiedzialności.

Apelujem i prosimy o przywrócenie szacunku polskiemu parlamentyzmowi.

Podpisz petycję, umieść ją na swoich mediach społecznościowych, namawiaj do podpisania swoich znajomych, przyjaciół i rodzinę.

Razem mamy ogromną moc, wspólnie możemy wszystko!

Dziękujemy za Twój głos.

Los Polmos Muchachos.

 

matecki-3.jpg


Los Polmos Muchachos    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, akceptuję, że Los Polmos Muchachos będzie mieć dostęp do wszystkich informacji podanych przeze mnie w tym formularzu.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych podanych w formularzu w następujących celach:
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...