Petycja o zaostrzenie kar dla gwałcicieli i pedofili

W związku z tym, że w Polsce kary dla gwałcicieli i pedofili są rażąco niskie, co w wyraźny sposob wskazuje, że zarówno prawo do nienaruszalności cielesnej, poszanowania godnosci, intymności, prawa do stanowienia o sobie kobiet i dzieci nie jest wartoscią w kraju, który twierdzi, że stoi na straży etyki, moralności i przestrzegania wartości, proszę was o poparcie petycji w sprawie :

1- zaostrzenia kar dla gwałcicieli- kara za gwałt 25 lat, gwałt zbiorowy, dożywocie.

2-sumowanie kar, za każdy czyn i za każdą osobę pokrzywdzoną. 

3- stworzenie rejestru pedofili i objęcie nim wszystkich niezależnie od stanu osoba świecka, czy duchowna.

4- zniesienie przedawnienia w sprawach o gwałt na osobie dorosłej.

5- stworzenie wyspecjalizowanych punktów pomocy kryzysowej, gdzie osoba pokrzywdzona ma do dyspozycji w jednym miejscu : obdukcję lekarską, pomoc psychologa-kobiety, możliwość złożenia zeznań w obecności policjanta-kobiety,

6- ściganie przestępstwa jakim jest gwałt, jako najcięższe przestępstwo, z urzędu.

7- skrócenie czasu oczekiwania na rozprawę, aby w pzrypadku, gdy dane gwałciciela są znane sprawy takie były rozpatrywane jako priorytetowe.


Edyta Pilichowska    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Edyta Pilichowska do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )