Petycja w sprawie organizacji pokazów "JESUS IS KING" w polskich kinach IMAX

Kanye West to jeden z najważniejszych artystów początku XXI wieku. Jest autorem klasycznych już albumów muzycznych, uznanym projektantem mody, a także pomysłodawcą jednych z bardziej innowacyjnych tras koncertowych w historii (Yeezus Tour, Saint Pablo Tour). 

25 października odbędzie się światowa premiera jego filmu pt. "JESUS IS KING", zrealizowanego w słynnym kraterze Jamesa Turrella. Na aktualnej liście państw, w których film zostanie wyświetlony, brak jest Polski. Byłby to już kolejny raz, po przypadku premiery albumu The Life of Pablo transmitowanej w wielu kinach na świecie, lecz nie w Polsce, gdy polscy fani twórczości Westa pozbawieni byliby możliwości obcowania z jego najnowszym dziełem. Trzeba podkreślić, że na liście znajduje się w tej chwili wiele państw mniejszych od Polski, z niewątpliwie mniejszym fanbejsem K.W. 

W związku z powyższym, apelujemy do IMAX Polska o zwrócenie uwagi na ten fakt i podjęcie działań mających na celu emisję filmu w polskich kinach.  Nie ma powodu, dla którego potencjał kin IMAX w Polsce miałby ograniczać się do emisji filmów przyrodniczych - chcemy za ich pośrednictwem uczestniczyć w życiu kulturalnym świata tak samo, jak mieszkańcy innych państw Europy. 

 

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Jakub do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook