Petycja mieszkańców gminy Lesznowola o zmianę planu zagospodarowania przestrzennego dla działki nr 405 w Lesznowoli

Szanowna Pani Maria Jolanta Batycka-Wąsik

Wójt Gminy Lesznowola

 

My, niżej podpisani mieszkańcy gminy Lesznowola przychylamy się do prośby mieszkańców osiedla przy ul. Gazeli 17 w Lesznowoli o zmianę miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla działki nr 405 w Lesznowoli.

Decyzję o napisaniu tej petycji podjęliśmy ze względu na tragiczną sytuację, w której znalazło się 16 rodzin zamieszkałych w lokalach 17-17g. W związku z urzędniczą pomyłką, osobom tym grozi utrata domów. Jako lokalna społeczność wyrażamy naszą głęboką solidarność z tymi osobami i sprzeciwiamy się, by konsekwencje błędów i uchybień urzędników mieli ponieść niewinni ludzie, nasi sąsiedzi.

Uważamy, że rodzinom tym należy bezwzględnie pomóc i zapobiec utracie ich życiowego dorobku i elementarnego poczucia bezpieczeństwa. Rozwiązaniem, które to umożliwi jest jak najszybsza zmiana planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru, na którym zlokalizowane jest osiedle przy ulicy Gazeli 17, o którą zwracamy się do Pani Wójt.

Prosimy o przychylne rozpatrzenie naszej prośby.

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Łukasz Morgaś do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )