PODPISZ PETYCJĘ – RATUJMY BIEBRZĘ PRZED SKAŻENIEM

Rośnie olbrzymie zagrożenie z powodu inwestycji śmieciowych tuż obok tej unikalnej rzeki. Dlatego mówimy NIE MA ZGODY na zwożenie i składowanie przez 3 lata tak gigantycznych ilości śmieci, odpadów medycznych, weterynaryjnych i niebezpiecznych- na co zezwala ustawa o odpadach z 2012 roku.
Nie ma zgody na ich spalanie!
ŁOŚ_BIEG!.jpg

 

Zgodnie z założeniami Inwestora nad samą Biebrzą ma powstać olbrzymia spalarnia, w której praca będzie odbywać się przez 330 dni w roku, systemem trój-zmianowym w ilości 74 000 ton rocznie, 225 ton/dzień. Mają tam być przetwarzane następujące rodzaje odpadów: (A) odpady niebezpieczne i inne niż niebezpieczne (24 000 ton/rok, 73 ton/dzień), w tym: odpady medyczne i weterynaryjne (8 000 ton/rok,24 ton/dzień); (B) osady ściekowe z oczyszczalni (50 000 ton/rok; 152 ton/dzień).
 
TWÓJ GŁOS W SPRAWIE WIELE ZNACZY. TY MOŻESZ URATOWAC BIEBRZĘ. OD WAS WSZYSTKO ZALEŻY. KOCHANI!!! URATUJMY TEN DZIEWICZY REGION POLSKI. PODPISZCIE PETYCJĘ. WY, WASZE RODZINY I WASI PRZYJACIELE. WYŚLIJCIE SMS DO ZNAJOMYCH. NIECH ONI POWIADOMIĄ O PETYCJI SWOJE RODZINY, ZNAJOMYCH I TAK DALEJ, I DALEJ, AŻ UTWORZY SIĘ ŁAŃCUCH LUDZI DOBREJ WOLI.
 
Tym łańcuchem podpisów oplećmy Biebrzę i nie pozwólmy, aby ten unikalny w całej Europie ekosystem będący ostoją ptactwa rodzimego i migrującego, z całym swym olbrzymim bogactwem gatunkowym świata roślin i zwierząt został zniszczony. Ocalmy to dziedzictwo narodowe dla przyszłych pokoleń i NIE POZWÓLMY nikomu na stworzenie następnej EKO-BOMBY.
 
DOŁĄCZ DO NASZYCH DZIAŁAŃ!!! TERAZ!!! Póki nie jest za późno.

  

Stowarzyszenie Klub Miłośników Sidry

 

Dane kontaktowe:

  

 

Obsługujący stronę: Wojciech Łabieniec, tel.: 519 709 451 w godzinach 16.00-19.00
 
Potencjalny inwestor spalarni w Nowym Dworze nad Biebrzą znany jest z tworzenia innych składowisk, które płonęły emitując w powietrze ogromne ilości toksyn. Nie chcemy by taka sytuacja zdarzyła się nad Biebrzą!

  

Patrz linki poniżej:

 

 

1) Studzianki

 

 

 

 

 

 

2) Karcze

 

 

 

 

3) a teraz Nowy Dwór nad Biebrzą???

 

 

 

 

 

 

 

 logo_pet.jpg

 


Stowarzyszenie Klub Miłośników Sidry    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Stowarzyszenie Klub Miłośników Sidry do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...