Pomoc dla pani Lidii ze Starego Czarnowa

     Apelujemy o zwrot zwierząt zabranych z gospodarstwa pani doktor Lidii Pięty zamieszkałej przy ul. Szczecińska 29 74-106 Stare Czarnowo.

    Wbrew temu co wydarzyło się w tym gospodarstwie nie zgadzamy się z decyzją owej fundacji, która pozabierała te zwierzęta. Stwierdzili, iż były one niedożywione i zjadały się nawzajem.

    Nie jest to jednak prawdą, gdyż zdjęcia które zostały opublikowane przez ową fundację ukazują tylko to co oni chcieli przekazać. Jeśli przyjrzymy się bliżej zdjęcią, to możemy stwierdzić, iż żadne z tych zwierząt nie wyglądają na zagłodzone, a wręcz przeciwnie, są piękne i zadbane.

    Pani doktor sama osobiście zamawiała karmę, która była do niej dostarczana dwa razy w tygodniu. Niestety nikogo nie interesowały owe worki z karmą dla zwierząt, a zdjęcia udostępnione przez ową fundację ukazały całą wyżej opisaną sytuację w złym świetle. 

    Jedynym minusem owego gospodarstwa jest błoto, jednakże ten fakt nie powinien dziwić, iż przez zmieniające się warunki pogodowe na każdym z pobliskich gospodarstw występuje ono.

    Można powiedzieć że wszystkie zwierzęta zostały poddane selekcji, ładniejsze i cenniejsze zostały zabrane jako pierwsze, następnie inne chociażby kundelki zeszły na drugi plan.

    Nie wyglądało to jak interwencja fundacji do praw zwierząt, bardziej przypominało to bestialską próbę odebrania tych bezbronnych zwierząt w celu chociażby wzbogacenia się przez ową fundację 

Link do filmiku na którym zostało pokazane jak wyprowadzają psa

https://www.facebook.com/MyDumni44/videos/345706005922028/?t=2

Podpisz petycję


LUB

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na naszej stronie. Jednak należy zaznaczyć, że autor petycji zobaczy wszystkie informacje, które udostępnisz w tym formularzu.

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.
Facebook