Poparcie dla dyrektora SP6 Dariusza Bednarza

10 czerwca Prezydent Miasta Zawiercie, Pani Anna Nemś ogłosiła konkurs na dyrektora Szkoły Podstawowej nr. 6 w Zawierciu. My rodzice dzieci uczęszczających do Szkoły Podstawowej nr 6 jesteśmy przekonani, że obecny dyrektor Pan Dariusz Bednarz nadal powinien pełnić swoją funkcję, dlatego 25 czerwca delegacja rodziców przekazała Pani prezydent list z prośbą o poparcie dyrektora wraz z listą 452 podpisów rodziców, opiekunów oraz nauczycieli SP6. 

Od zakończenia roku szkolnego otrzymaliśmy wiele sygnałów od rodziców, absolwentów oraz od osób zaangażowanych w życie społeczności szkoły, którzy nie mieli szansy wyrazić swojego popracia dla dyrektora na liście- z tego powodu powstała ta petycja. 

3 lipca odbędzie się konkurs na dyrektora Szkoły Podstawowej nr. 6 w Zawierciu i mamy głęboką nadzieje, że to właśnie dyrektor Bednarz przywita w progu szkoły Nasze dzieci.

 

Dlaczego popieramy dyrektora Dariusza Bednarza? 

Pan Dariusz Bednarz przez 25 lat pełnienia funkcji dyrektora tworzył to, czym dzisiaj może się poszczycić Szkoła Podstawowa nr 6: świetnie funkcjonuje w nim kilkaset dzieci, jest szkołą ćwiczeń dla zawodników MKS Dwójka, Viret itd. Profesjonalna kadra pedagogiczna, wykwalifikowani specjaliści, bogata baza dydaktyczna, ciekawa oferta zajęć dodatkowych, liczne konkursy organizowane w ciągu roku, przedstawienia w wykonaniu dzieci i rodziców niewątpliwie budują pozytywny wizerunek szkoły nie tylko w lokalnej społeczności. Pan Dariusz Bednarz pielęgnuje piękną tradycję wzajemnego szacunku w relacji szkoła-rodzic-nauczyciel.

Według nas, charyzmatyczny człowiek, nadaje prowadzonej przez siebie placówce najwyższy standard, stwarza rodzinny klimat rozwoju. Pan Dyrektor posiada wśród rodziców opinię nie tylko bardzo dobrego pedagoga i dyrektora ale także opinię osoby otwartej na problemy i potrzeby drugiego człowieka, kierującej się w swojej pracy zawodowej przede wszystkim dobrem dziecka. Relacje Pana Dyrektora z rodzicami przez cały czas jego pracy stanowczo określamy jako nienaganne i godne naśladowania. Zawsze pomaga nam rodzicom i chętnie z nami współpracuje. Zawsze, gdy zaistniała taka potrzeba, był do dyspozycji naszej i naszych dzieci. W naszej szkole panuje przyjazna i bezpieczna atmosfera.Dostrzegamy i doceniamy ogromne zaangażowanie i skuteczność w tym zakresie naszego Dyrektora.

Zachęcamy do wyrażania swojego poparcia dla dyrektora Dariusza Bednarza. 

 

#BednarzNa6


Rodzice dzieci z SP6    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, akceptuję, że Rodzice dzieci z SP6 będzie mieć dostęp do wszystkich informacji podanych przeze mnie w tym formularzu.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych podanych w formularzu w następujących celach:
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...