Progi Spowalniające w Osiedlu Gronowo w Lesznie

Uwaga Gronowo   Nazywam się Damian Laboch. Jestem takim samym mieszkańcem Gronowa jak Wy. Nie Startuje w wyborach. Nie Mam Firmy montującej elementy drogowe.

Krótko opiszę Wam pewną sytuację którą zauważyłem na Naszym osiedlu.                   Istnieje na naszych ulicach LIMIT OGRANICZENIA PRĘDKOŚCI, jednak pomimo tego kierowcy samochodów nie stosują się do niego. Jest duża ilość domów w bliskim sąsiedztwie. Spora ilość małych dzieci i dzieci w wieku przedszkolnym jak i szkolnym. Również osoby starsze. Zwierzęta które wiadomo jak to Psy czy koty i inne nie zawsze uda się upilnować. Samochody musiałyby jeszcze bardziej zwolnić. Odpowiecie na pewno że więcej POLICJI i KONTROLI PRĘDKOŚCI, jednak osobiście nie jestem za tym by zabierać mieszkańcom ich pieniądze i wydawać na nie wiadomo co, a ilość Leszczyńskich służb mundurowych raczej nie pozwalała by na to żeby codziennie takowe były.  Dlatego w trosce o ich bezpieczeństwo jak i nas wszystkich chciałbym wystąpić do władz miasta o zamontowanie PROGÓW SPOWALNIAJĄCYCH w ciągu ulic:

-Chocimskiej

-Juranda

-Barbary Jeziorkowskiej

-Jagiełły  

A być może również ulic :

-Gronowskiej

-Myśliwskiej

Chociaż te ostatnie 2 są to ulice główne z tym że znajdują się przy nich szkoła i przedszkole jak i orlik.

Na pewno wpłynie to na bezpieczeństwo mieszkańców naszego osiedla, a progi jeśli są wybrane odpowiednie i w odpowiedni sposób zamontowane, poza zmniejszeniem prędkości nie wpływają znacząco na komfort podróżowania. W Wilkowicach przy OSP są zamontowane i nie ma problemu dla komunikacji miejskiej jak i również dla cięższego sprzętu.  

Dlatego zgłaszam się do Was Mieszkańców Gronowa bo sprawa dotyczy Nas samych i Naszego otoczenia, abyście poparli mój pomysł na zagospodarowanie pewnej choć wydaje mi się niezbyt znaczącej kwoty z budżetu miasta właśnie na ten projekt.

Wg google jest nas 6500 tys pokażmy władzom miasta że też się liczymy w tym mieście.

prog12.jpgprog42.jpg

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Damian Laboch do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook