PROTEST PRZECIWKO UTWORZENIU W KRYNICY-ZDROJU IZOLATORIÓW DO LECZENIA WIRUSA COVID-19

Wyrażamy głęboki sprzeciw i dezaprobatę wobec decyzji Wojewody Małopolskiego o utworzeniu w naszym pięknym mieście KRYNICY-ZDROJU izolatoriow do leczenia wirusa COVID-19. Ta decyzja wpłynie na upadek naszej miejscowości, która jako Perła Polskich Uzdrowisk żyje z turystyki. Poniesiemy straty, które będą trudne do odbudowania przez wiele kolejnych lat. Decyzja ta powoduje również strach o naszych bliskich, szczególnie osoby starsze, które są najbardziej narażone na zakażenie i w wielu przypadkach praktycznie skazane na śmierć. Boimy się o nasze DZIECI, które są przyszłością tego pięknego miasta. Boimy się o nasze firmy i działalności, które w większości uzależnione są od zarobku na turystyce. Mówimy zdecydowane NIE i prosimy o zmianę tej dramatycznej dla naszego miasta decyzji!!!

Kochani! Jako mieszkańcy i ludzie kochający Krynicę-Zdrój musimy podjąć wszelkie kroki, aby zmienić te haniebne decyzje. Proszę Was o podpisy pod tą petycją i aktywny udział w naszej akcji. Razem jesteśmy w stanie zdziałać bardzo wiele 💪

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Michał Pajor do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...