Przywrócenie do pracy Pani Marty Król

Goleniow, dnia 27.07.2022

 

Rodzice Dzieci uczeszczajacych

do SP5 w klasach 0-3

 

Dyrektor Szkoly Podstawowej nr 5 w Goleniowie

 Pan Mariusz Zalewski

 

Szanowny Panie Dyrektorze,

 

jako rodzice dzieci uczęszczających do klas 1-3 zwracamy się z serdeczną i ogromną prośbą o przywrócenie do szeregów nauczycielskich jednego z kluczowych pedagogów w naszej szkole, Pani Marty Król. Pani Marta jest pedagogiem zaangażowanym i pracującym z poczuciem misji i troski o wrażliwość i ciekawość świata przez nasze dzieci. Dzieci lubią i bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach prowadzonych przez Panią Martę. Zawsze też dopytują się o kolejne.

Nigdy nie wybrzmiało to tak głośno jak powinno, że mieliśmy ogromna wdzięczność do Dyrekcji Szkoły za otwartość na pomysł Pani Marty o edukacji leśnej naszych dzieci, gdy zatrudniała się w naszej Szkole. Prosimy naszą wdzięczność przyjąć z opóźnieniem. Zajęcia z edukacji leśnej są świetną wizytówka Szkoły – Pan Dyrektor niejednokrotnie mówił o tym podczas swoich wystąpień, a także w mediach społecznościowych. Dla dużej części rodziców zajęcia z edukacji leśnej były kluczowym argumentem wyboru naszej szkoły. Ich odwołanie zepsuje wizerunek szkoły jako innowacyjnej i atrakcyjnej, która oferuje uczniom coć czego nie oferuje żadna inna placówka w naszej Gminie.

Jako rodzice żywimy nadzieję na przekór wszystkiemu, że Dyrekcja wykaże się dobrą wolą (o dobrej woli ze strony Pani Król deklarujemy) żeby konstruktywnie rozwiązać kryzysową dla wszystkich sytuację. Prosimy o próbę znalezienia rozwiązania obecnej sytuacji, która nie wynikła z przewinienia którejkolwiek ze stron, a jedynie jest impasem wynikłym ze zmiany przepisów i terminów.

Z całego serca będziemy wdzięczni za przychylne spojrzenie na nasz wniosek nawet jeśli ma on być jedynie elementem do wypracowania dalszych rozwiązań.

Z wyrazami szacunku,

rodzice dzieci rozpoczynających edukację w klasie „0”

oraz rodzice dzieci klas 1-3

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Marta do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )