Przywrócenie finansowania placówki przez NFZ dla Poradni Rehabilitacji Neurologicznej dla Dzieci i Młodzieży "AGA" 96-500 Sochaczew Al.600-lecia 66B

W związku z nie otrzymaniem finansowania z NFZ, Poradnia Rehabilitacji Neurologocznej dla Dzieci i Młodzieży AGA przestanie wykonywać świadczenia z zakresu rehabilitacji dla wielu dzieci. Władzie stowarzyszenia oraz cały zespół medyczny czują się pokrzywdzeni decyzji NFZ, ale jej negatywne skutki najbardziej odczują pacjenci ( w tym mój syn). Utrata ciągłości leczenia oraz zespołu terapeutycznego znającego potrzeby pacjenta w przypadku zchorzeń takich jak autyzm, może mieć bardzo negatywne konsekwencje.

Prosimy Państwa, jeśli uznacie nasze postulaty za słuszne o podpisanie się pod petycją stowarzyszenia o przywrócenie finansowania rehabilitacji dzieci z zaburzeniami wieku rozwojowego w poradni AGA.

Pozdrawiam

Edyta Kosiarek

Podpisz petycję


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Facebook