Przywrócenie kanału RAPNAU na platformie YouTube

Przez ostatnie 5 lat w każdej wolnej chwili aktywnie prowadziłem kanał na YouTube pod nazwą RAPNAU. Główne cele mojej inicjatywy to promowanie kultury hip-hop, wspieranie początkujących, nieznanych i utalentowanych twórców oraz nagradzanie osób wyróżniających się szczególną wiedzą na temat polskiego rapu.

Niestety 10 maja 2022r., podczas prowadzenia jednej z transmisji na żywo, mój kanał został zaatakowany przez anonimowe osoby, które publikując niepowołane treści przyczyniły się do stałego zawieszenia kanału. Oficjalne próby odwołania się od decyzji YouTube za pomocą formularza oraz kontakt z konsultantem YouTube Team na czacie nie spotkały się ze zrozumieniem sytuacji, w której jestem ofiarą, a nie oprawcą.

W związku z tym postanowiłem stworzyć tę petycję, by dołączyć ją do oficjalnego listu skierowanego bezpośrednio do centrali YouTube w Stanach Zjednoczonych z prośbą o przywrócenie kanału RAPNAU na platformie YouTube. Jeśli jesteś moim widzem doskonale zdajesz sobie sprawę z wieloletniego wysiłku włożonego w funkcjonowanie kanału i mojej niewinności.

Proszę o podpisy i udostepnienie petycji.
 
 

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Tomasz Loewnau do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...