Przywrócenie programu 30 ton - lista, lista przebojów

Zwracamy się z prośbą do Rady Nadzorczej TVP SA o przywrócenie do ramówki drugiego kanału Telewizji Polskiej programu 30 ton - lista, lista przebojów. W chwili obecnej kanały ogólnotematyczne TVP nie emitują żadnego programu, który dawałby pojęcie o tym, co aktualnie dzieje się w przemyśle muzycznym. Formaty takie, jak Voice of Poland czy SuperSTARcie pełnią funkcję czysto rozrywkową, ale nie dostarczają żadnej merytorycznej wiedzy. 

Muzyka to bardzo ważny element życia ludzkiego, dostarcza rozrywki, budzi emocje, a dla wielu osób jest sposobem na życie. Telewizja, która deklaruje, że realizuje misję publiczną, powinna prezentować chociaż jeden format traktujący o panujących w przemyśle muzycznym trendach. Dzięki ciekawej formule i licznym gościom program 30 ton - lista, lista przebojów pełnił ważną rolę w edukacji muzycznej ludzi, którzy są obecnie w przedziale wiekowym 20-35 lat. Warto dać szansę młodemu pokoleniu widzów na zapoznanie się z pasjonującą dziedziną sztuki, jaką jest muzyka. 


Sebastian Witulski    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Sebastian Witulski do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook