Prosimy władze Mielca o udostępnienie budynku z zasobów miasta na nową Pu-Chatkę dla kotów z SOS KOTY Mielec

logo_male1.jpg

Pan Jacek  Wiśniewski

Prezydent Miasta Mielca 

ul. Żeromskiego 26      

39-300 Mielec

Szanowny Panie Prezydencie!

Nasze Stowarzyszenie SOS KOTY Mielec jest organizacją roztaczającą opiekę nad porzuconymi, chorymi kotami, które z różnych przyczyn straciły dom i trafiły pod naszą opiekę. Działalność naszej organizacji opiera się na pracy wolontariuszy i samofinansowaniu. Jesteśmy organizacją non-profit, a nasze przedsięwzięcia możliwe są tylko dzięki pomocy Darczyńców.

Od 2020 roku udało nam się uzyskać lokum dla kotów – Pu-Chatkę, która stała się oazą dla naszych podopiecznych, pozwoliła nam na lepszą organizację naszych poczynań i przyniosła upragnioną stabilizację. Naszym kotom zapewniamy leczenie, profilaktykę, opiekę, kastrację i szukamy im nowych domów. Naszą działalność można prześledzić na Facebooku. Niestety, z powodu pomówień, donosów i gróźb skierowanych pod naszym adresem, związanych z profilem naszej działaności, stoimy przed groźbą utraty naszego domu.  

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o przydzielenie nam bezpiecznego lokum na zasadzie udostępnienia lokalu na preferencyjnych warunkach przez Urząd Miasta Mielca, wynajmu lub dzierżawy, z uwagi na prawa przysługujące SOS KOTY Mielec jako organizacji pożytku publicznego. Ze względu na konieczność zachowania standardów sanitarnych i godnych warunków lokalowych, prosimy o lokum posiadające niezbędne media.

W kontekście niedawnych rzeszowskich wydarzeń, gdy władze miejskie bez wahania udostępniły wszelkie możliwe środki i podjęły niezbędne działania dla ratowania kotka Rurka w potrzebie, prosimy, by władze miasta Mielca wyciągnęły do nas pomocną dłoń.

Z pewnością pomoc dla naszej organizacji, walczącej również z bezdomnością kotów, ograniczającej ich nadmierną populację, opiekującej się kalekimi i chorymi zwierzętami umożliwi kontunuowanie owocnej współpracy i wspieranie działań miejskiego schroniska, a samemu miastu przysporzy miano miasta przychylnego zwierzętom.

Za nami stoi rzesza osób o wspaniałych sercach, gotowych pomagać nam finansowo i własnym wkładem pracy. Potrzebny nam jest tylko bezpieczny dom.

Z góry dziękujemy za zajęcie się naszą sprawą, wierzymy, że nasza prośba nie pozostanie bez echa i znajdzie pomyślny dla nas finał.

Z wyrazami szacunku

 

Renata Dziewit 

SOS KOTY Mielec

ul. Kędziora 9/1

39-300 Mielec

e-mail: poczta@soskoty.mielec.pl

Melisa2petycja.jpg

 


SOS KOTY Mielec (Renata/Barbara)    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam SOS KOTY Mielec (Renata/Barbara) do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...