Ratujemy szkołę nauki pływania naszych dzieci

Do:

Sz.P. Burmistrz Paweł Michalec
Burmistrz Dzielnicy Warszawa Żoliborz
Ul. Słowackiego 6/8
01-627 Warszawa


Szanowny Panie Burmistrzu,

My, rodzice dzieci  uczęszczających na zajęcia w Szkole Pływania Aqua Master, zwracamy się z gorącą prośbą o przywrócenie zajęć na dotychczasowych warunkach na basenie OSIR Żoliborz ul. Potocka 1, 01-652 Warszawa.

Firma założona i prowadzona przez naszych bielańskich sąsiadów działa od 20lat. W tym czasie trenerzy włożyli całe swoje serce i umiejętności, by wychować kolejne pokolenie małych pływaków. Tylko dzięki ich zaangażowaniu i ogromnej wiedzy kolejnym dzieciom udaje się przełamać lęk przed wodą i czerpać radość z pływania. Zajęcia w Szkole Pływania Aqua Master, poza praktycznymi ćwiczeniami na basenie, promowały na szeroką skalę edukację dotyczącą odpowiedzialnego zachowania nad wodą. Ta wiedza jest niezmiernie ważna dla dzieci i rodziców oraz wpisuje się w program propagujacy bezpieczeństwo nad wodą.

Warunki postawione przez Dyrekcję OSIR Żoliborz są niemożliwe do zaakceptowania, m.in. ze względu na usunięcie 15 z dotychczasowych 34 grup, przy jednoczesnym podwyższeniu cen za wynajem oraz zaplanowaniu zajęć na dwóch różnych nieckach w tym samym czasie. Te propozycje niestety nie podlegały żadnym negocjacjom. Firma nie może w sposób bezpieczny i na tak samo wysokim poziomie prowadzić zajęć na dwóch różnych nieckach. Specyfika zajęć z niemowlętami wymaga niesamowitego doświadczenia i ogromu wiedzy.  Zakończenie kursu spowoduje ogromne straty w rozwoju dzieci i wiele problemów dla rodziców. W okolicy żaden basen nie świadczy podobnych usług, rodzice będą zmuszeni wozić daleko swoje pociechy.

Gorąco apelujemy nie pozbawiajcie nas jedynego takiego kursu w okolicy!


Licząc na to, że Zarządowi Dzielnicy leży na sercu prawidłowy rozwój najmłodszego pokolenia oraz nie są Mu obojętne wyniki młodych sportowców, oczekujemy na pozytywne zakończenie sprawy.

Z wyrazami szacunku
Rodzice dzieci uczestniczących w zajęciach Szkoły Pływania Aqua Master oraz tych, które oczekują na zapisy

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Anna do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook