Nie pozwólmy by po ponad 20 latach "Klub u Bazyla" zniknął z kulturalnej mapy Poznania!

„Klub u Bazyla” to legendarny klub muzyczny, funkcjonujący od ponad 20 lat na kulturalnej mapie Poznania. Na swojej scena podczas koncertów gościł tysiące artystów z całego świata oraz setki tysięcy fanów muzyki. Chociaż uczęszczały do niego całe pokolenia, ma obecnie kłopoty z przyczyn nie tyle finansowych, ile formalno – własnościowych.

Jest jest jednak szansa na uratowanie klubu, ale potrzebne jest Twoje wsparcie, które pokaże dla ilu osób jest to Ważne Miejsce.

Pokaż swoje wsparcie podpisując petycje!

Jeśli byłeś w klubie u Bazyla na koncercie, jeśli stałeś na scenie i widziałeś, jak wspaniale bawią się mieszkańcy stolicy Wielkopolski, jeśli zdarłeś gardło śpiewając refreny, poznałeś tam cudownych ludzi, wybawiłeś się po uszy w doborowym towarzystwie i chociaż na chwilę poczułeś, że jest cudownie – podpisz, proszę, poniższą petycję.

Udostępniając petycję znajomym, aby dotrzeć do jeszcze większej liczby osób.

Chcemy żeby kluby muzyczne w Polsce, które i tak mają obecnie olbrzymie kłopoty, nie znikały z mapy polskich miast. Żeby miejsca takie, jak "Klub u Bazyla" przetrwały i mogły nieść pozytywne dźwięki, kulturę, radość i przesłanie kolejnym pokoleniom. Wreszcie – to nasz kawałek podłogi, więc zróbmy coś, żeby go bronić.

Z góry dziękujemy.

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Menago do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...