Ratujmy linię autobusową Grójec – Warszawa przez Piaseczno! To jedyne połączenie na tej trasie!

Szanowni Państwo z PKS Polonus,

Zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o nieusuwanie linii autobusowej Grójec – Warszawa przez Piaseczno. Jest to jedyna linia autobusowa obsługująca tę trasę w tak dogodnej formie – zarówno pod względem przebiegu trasy, jak i czasu przejazdu.

Trasa przez Piaseczno to jedyne bezpośrednie połączenie, które umożliwia sprawny i szybki dojazd z Grójca i okolic do Warszawy. Wielu mieszkańców codziennie korzysta z tej konkretnej linii, by dojechać do pracy, szkoły, lekarza czy na uczelnię. Nie istnieje żadne alternatywne połączenie autobusowe, które w podobny sposób zaspokajałoby potrzeby lokalnej społeczności.

 

Jej likwidacja spowoduje:
• odcięcie komunikacyjne wielu osób, które nie mają dostępu do własnego transportu,
• konieczność przesiadek i znaczne wydłużenie czasu podróży,
• zwiększenie ruchu samochodowego, co wpłynie negatywnie na środowisko i zatłoczenie dróg,
• realne pogłębienie wykluczenia komunikacyjnego mniejszych miejscowości na trasie przejazdu.

To nie jest tylko kwestia jednej linii – to kwestia codziennego życia wielu ludzi. Z tej trasy korzystają osoby starsze, uczniowie, pracownicy – całe rodziny, które nie mają alternatywy.

Apelujemy do Państwa o zachowanie tej linii w obecnym kształcie. Prosimy, by PKS Polonus wziął pod uwagę potrzeby pasażerów i nie odcinał ich od najważniejszego środka transportu, jakim jest właśnie ta linia.

Z poważaniem,
Pasażerowie i mieszkańcy Grójca, Piaseczna, Warszawy i okolic

Podpisz petycję

Podpisując, akceptuję, że Julia Pakuła będzie mieć dostęp do wszystkich informacji podanych przeze mnie w tym formularzu.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych podanych w formularzu w następujących celach:




Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...