Ruszamy ze zbieraniem podpisów poparcia dla Parku Street Workout w Ustroniu! Jeśli popierasz tę ideę musisz złożyć swój podpis!

Street-Workout-Park-Nysadceagaa.jpg

 
Planowane miejsce
 
Plac Zabaw
Grażyny 7-9, 43-450 Ustroń
 
Po prawej stronie pola do badmintona (kiedyś w tym miejscu była rampa)
 
 

Park do treningu na świeżym powietrzu to nic innego jak punkt, w którym każdy, kto chce zadbać o zdrowie, kondycje oraz tężyznę fizyczną znajdzie miejsce by móc potrenować na wysokiej klasy sprzęcie składającym się z drabinek, drążków, barierek treningowych, dzięki którym w sposób kompleksowy będzie mógł trenować całe ciało.Co da budowa parku do treningu dla miasta Ustronia i jego mieszkańców:-miejsce, w którym dzieci młodzież i dorośli będą mogli wspólnie trenować i rozwijać pasje- zjednoczy społeczność miasta - zachęci do zdrowego trybu życia i treningu mieszkańców, zmotywuje ich do działania - zaspokoi oczekiwania osób trenujących sport ( biegaczy, tenisistów, koszykarzy, osoby trenujące sztuki walki, kulturystykę, cross fit i wiele innych sportów) - wypromuje miasto na forum innych miast w Polsce posiadających takie parki - zachęci mieszkańców okolicznych miast i miejscowości do odwiedzenia Ustronia - zrzeszy ludzi z całej Polski trenujących by odwiedzili Ustroń np. zawody, zloty - da dzieciom, młodzieży, jaki i dorosłym perspektywę na zagospodarowanie w aktywny sposób wolnego czasu zamiast przesiadywać na ławkach między blokami - mając miejsce do uprawiania sportu, młodzi ludzie nie będą sięgać po alkohol, papierosy czy inne używki - dla perspektywy dla dzieci, młodzieży z biednych rodzin - młodzież podzielająca podobne zainteresowania może się tam spotkać, wymienić uwagami związanymi z uprawianym sportem, jak również porozmawiać na inne tematy. W naszym mieście są już 2 parki Streetworkout'u, niestety znajdują się w bardzo niekorzystnych dla wielu osób lokacjach takich jak osiedle Cieszyńskie lub w okolicy Ustrońskich piramid. Pragnę dodać i podkreślić, że w naszym mieście jest spora liczba osób które gdzieś na osiedlowych placach zabaw trenują Street Workout, taka inicjatywa bardzo mocno wpłynie na poprawę jakości życia mieszkańców Ustronia  Inicjatorami pomysłu są Nikodem Pikul oraz Mateusz Maciejowski

Główne założenia projektu;

Nazwa zadania: Budowa Street Workout Parku w Ustroniu 

 

Szacowana wartość: 25-35 tyś

 


Nikodem Pikul, Mateusz Maciejowski    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Nikodem Pikul, Mateusz Maciejowski do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook