Snapchat - Możliwość zmiany nazwy użytkownika

Witam, wśród użytkowników aplikacji snapchat znajdziemy sporo osób, które chcą zmienić swoją nazwę. Dlaczego? Powodów może być kilka, lecz myślę, że ten najistotniejszy stanowi czas przez jaki nazwę posiadamy. Jako dzieci wymyślamy różne nazwy (np.truskawkoweciastko57). Teraz, gdy jesteśmy osobami dorosłymi, takie nicki wydają się żałosne. Każdy szanujący się i dbający o użytkowników portal, zezwala na zmienię nazwy osobistej. Zauważmy, że na instagramie, twitterze, facebooku i wielu innych platformach, nie stanowi to problemu.. A snapchat? Myślę, że również powinna być taka możliwość. Po co tworzyć nowe konto (bo nie podoba nam się nasz nick) i tracić wszystkie memories? 


Magdalena Soporek    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Magdalena Soporek do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...