Suwalszczyzna Na Warcie zwraca się z prośbą do suwalskich mediów o poinformowanie obywateli w temacie "Traktatu WHO", skutków jego podpisania i możliwości wyrażenia sprzeciwu.

AAA_SNW_PETYCJA_1.jpgW imieniu mieszkańców Suwalszczyzny zwracamy się do lokalnych mediów: Radio 5, Kuriera Suwalskiego, Suwałki Info, Niebywałe Suwałki, Gazety Współczesnej, Pogodne Suwałki, Dwutygodnika Suwalskiego z petycją o prawdę w mediach, nagłośnienie tematu traktatu antypandemicznego WHO, petycji Pani Katarzyny Tarnawy – Gwóźdź „ Nie dla WHO” w sprawie tegoż traktatu oraz informowanie społeczeństwa o zagrożeniu dla suwerenności i podstawowych wolności oraz praw człowieka płynącemu z polityki globalizmu wprowadzanego poprzez podobne umowy i porozumienia, które ze społeczeństwem nie są konsultowane.  

Art. 5 Konstytucji RP, cyt.: „Rzeczpospolita Polska strzeże niepodległości i nienaruszalności swojego terytorium, zapewnia wolności i prawa człowieka i obywatela oraz bezpieczeństwo obywateli." Obowiązkiem obywateli jest bronić konstytucji, symboli narodowych i suwerenności kraju. W momencie gdy organizacja WHO, będąca w rękach zaledwie kilku osób chce przejąć władzę ponad naszą Konstytucją, mówimy tu o zamachu stanu i ataku na nasze bezpieczeństwo i suwerenność państwową.  

Bank Światowy to jeden ze sponsorów WHO. O decyzyjności w organizacji decydują udziały, które de facto znajdują się w rękach wąskiej grupy osób. Grupa ta, dążąc do poszerzenia uprawnień organizacji globalnych jak WHO, próbuje zdobyć władzę absolutną nad państwami członkowskimi. Kolejna instytucja, która sponsoruje WHO to Gavi - gdzie po raz kolejny udziałowcami są dokładnie te same osoby i organizacje! Wbrew pozorom stwarzanym poprzez brzmienie nazwy „Światowa Organizacja Zdrowia”, po zapoznaniu się z zasadami sposobu zarządzania oraz sponsorowania przez sektor prywatny, okazuje się, że jest to prywatna korporacja a osoby decyzyjne z medycyną nie mają wiele wspólnego. Więcej na ten temat można przeczytać w petycji NIE DLA WHO zamieszczonej poniżej w linku a także na stronie wikipedii i na stronach samych udziałowców, gdyż są to informacje ogólnodostępne.

Naprawdę zachęcamy do zapoznania się ze strukturami i sposobem zarządzania w tych międzynarodowych organizacjach, gdyż elity już nawet nie ukrywają faktu sprywatyzowania międzynarodowych instytucji. Otwarcie wprowadzają dyktaturę kilku osób nad światem.

Na temat Traktatu WHO nie słyszymy  w mediach, mimo obowiązku wynikającego z Państwowej Agencji Prasowej! Obywatele mają prawo, wręcz powinni dowiedzieć się o traktacie antypandemicznym a także o petycji środowisk walczących z przejęciem Polski przez kilku psychopatów. Kwestia podpisania przez Polskę tego traktatu jest nawet ważniejsza, niż wejście przed laty Polski do UE, gdyż tu oddajemy w prywatne ręce suwerenność kraju a w mediach jest o tym CISZA! Obywatele powinni móc zdecydować, czy chcą, by kilka osób decydowało o ich zdrowiu i polskim prawie.

Po 2 latach pandemii znamy już skuteczność owego dbania o nasze bezpieczeństwo. W celu zobrazowania Państwu skutków pandemii w liczbach, oceny skuteczności narzucanych światu rozporządzeń oraz przede wszystkim szczepień zwanych ochronnymi, My – Suwalszczyzna Na Warcie – sprawdziliśmy statystyki zgonów w GUS. Niestety GUS jeszcze nie dysponuje danymi za cały rok 2021 a dane o demografii są tylko za pierwszą połowę dlatego poddaliśmy dane z pierwszego półrocza kolejnych lat. Porównaliśmy dane z pierwszego półrocza 2019, 2020 i 2021 roku, co może zrobić każdy na stronie GUS podanej niżej.    

W pierwszym półroczu 2019 mamy w Polsce 210683 zgonów.   W pierwszym półroczu 2020, gdy pojawił się covid-19 i zamknięto szpitale przed pacjentami a także wprowadzono teleporadę, całkowita ilość zgonów to 208598 czyli o 2085 zgonów MNIEJ niż w 2019. Na jakiej podstawie ogłoszono więc pandemię i skąd pojawiały się informacje o masowych zgonach z powodu covid-19? Koronawirusy są z nami od bardzo dawna. Patent na Koronawirus, a ściślej Zespół Ostrej Niewydolności Oddechowej (SARS) pochodzi już z 2003r., a początki dot. patentów na narzędzia diagnostyczne do powszechnego testowania (w tym PCR w kierunku covid-19) pochodzą już z 2015 r. (linki pod tekstem)  Nie jest to więc wirus, z którym ludzie dotąd nie mieli do czynienia, a jednak nigdy wcześniej nie ogłaszano pandemii na taką skalę rujnującej społeczeństwo i gospodarkę, nie wprowadzano masowego testowania, do którego przygotowywano się na kilka lat przed wybuchem pandemii patentując ku temu narzędzia.  

W pierwszym półroczu 2021, gdzie jedynym nowym czynnikiem, który miał nas jednocześnie chronić, było wprowadzenie szczepień. Całkowita ilość zgonów wyniosła 270662! Po odjęciu zgonów pandemii, z którymi borykaliśmy się w roku 2020, mamy nagły potężny wzrost zgonów aż o 62064. Nie drodzy państwo, to nie pomyłka to fakty i skutki sczepień. Gdybyśmy nawet połowę przeznaczyli na skutki nie leczonych chorób to nadal mamy 30 tyś. ofiar ze służby zdrowia, policji, wojska, nauczycieli i emerytów! Zamiast ochrony WHO masowo likwidowało ludzi u nas i za granicami, a o potrzebie likwidacji ludności najbogatsi ludzie mówili nawet w ONZ pod przykrywką ograniczenia CO2, nośności planety, kłopotu z wyżywieniem itd. Te informacje były w mediach publicznych i są ogólnodostępne po dziś dzień. Tu jeden z artykułów z wywiadu, który odbył się w mediach publicznych w roli przewodniczącej ONZ 2015r. http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/58239-sekretarz-onz-powinnismy-wyludnic-ziemie-depopulacja-to-rozwiazanie-konieczne-aby-pomoc-naszej-planecie      

Efektu szczepień i nieskutecznego przeciwdziałania pandemii poprzez dyrektywy WHO nie da się ukryć, nawet biorąc pod uwagę tylko połowę roku 2021 r. Z ciekawością czekamy na pełne dane za 2021 ponieważ ukażą się w statystykach skutki szczepień kobiet w ciąży i wymierny skutek zamkniętych szpitali i przychodni rodzinnych.   Tymczasem liczby mówią same za siebie i mogą je państwo sami sprawdzić nie wychodząc z domu. Link do GUS umieściliśmy pod tekstem, podobnie jak link do petycji „Nie Dla WHO”.  

Metody przeciwdziałania WHO wobec pandemii, której zgodnie ze statystykami nie było:  

- zakaz wyjścia do lasu, ale można było iść do pracy.   - zamykane galerii handlowych, ale kasjerki z biedronek żyją a pracownicy nie trafiali na kwarantannę,  

- zamknięcie gastronomii, turystyki i sportu doprowadziło jedynie do bankructwa tysięcy przedsiębiorców,  

- nakaz noszenia i pracy w maskach, mimo że były minister zdrowia Szumowski porównał wirusa do pszczoły przelatującej przez bramkę od piłki nożnej dodając, że wirusy są bardziej wchłaniane przez spojówki, gdyż przewód oddechowy jest bardziej chroniony przez organizm. Tymczasem z ponad 100 badań przeprowadzonych przez autorytety medycyny i nauki (do roku 2020) wynika, że noszenie masek bez ich zmiany co 30 minut powoduje mnóstwo groźnych chorób szczególnie u emerytów i dzieci,  

- zakaz odwiedzania zmarłych w święto zmarłych a także ograniczona ilość osób przy stole wigilijnym, gdzie ludzie chodzili do pracy i na zakupy,  

- odizolowanie dzieci od rówieśników, które zaprzecza wszelkim zasadom medycyny o budowaniu odporności na wirusy i zdrowym rozwoju dziecka, poczynając od przystosowania do życia w grupie po układ kostny!   

- zakaz prowadzenia sekcji zwłok, mimo że na tej podstawie lekarze wyciągają wnioski jak walczyć z chorobą,  

- uniemożliwienie wykorzystania mikroskopów elektronicznych będących w Polsce do badań i wykrywania wirusa covid-19, który po dziś dzień nie został wyizolowany a jedynie zsekwencjonowany komputerowo (badania na tych mikroskopach przecież służyły do szukania rozwiązań w walce z chorobami)  

- wprowadzenie rozporządzeń sprzecznych z prawem, stawiając policjantów jako przestępców prześladujących obywateli,  

- blokowanie i prześladowanie na całym świecie osób w tym autorytetów medycyny i nauki, którzy podważali jedyną słuszną narrację,  

- próba wprowadzenia LEGALNEJ dyskryminacji społecznej.  

To tylko część irracjonalnych środków zapobiegawczych WHO, z którymi zetknęła się Polska i świat. Na szczęście społeczeństwa nie udało się uśpić i z oporem przyjmowało dyrektywy, a ostatnim bastionem okazały się sądy, które wraz ze społeczeństwem walczyły o kraj, prawa człowieka i życie polskich obywateli, wydając wiele słusznych wyroków będących podstawą do obrony wszystkich patriotów i świadomych ludzi. Wiele państw jak Canada, Niemcy, Australia, Francja, Wielka Brytania, Ukraina, Litwa poznały jeszcze bardziej radykalne środki zapobiegawcze przeciw pandemii, której zgodnie ze statystykami nie było, a dziś ów śmiertelny wirus nagle wraz z wybuchem wojny na Ukrainie  zgodnie z rozporządzeniem ministra zdrowia ma być traktowany przez personel medyczny jako infekcja grypy! Test przeciw covid-19 nagle przestał decydować o przyjęciu do szpitala i stał się niemiarodajny!  

Powyższe skutki przeciwdziałania chorobom spowodowane są przez organizację, w której decyzyjny głos NIE NALEŻY DO EKSPERTÓW MEDYCYNY, lecz decyduje ilość finansowego wsparcia przez prywatne osoby, które czerpią zyski m.in. ze sprzedaży szczepionek i są w czołówce decydujących osób poprzez wniesiony wkład finansowy! W związku z powyższym media mają obowiązek zgodnie z PAP a także cywilny obowiązek przekazać opinii publicznej powyższą petycję wraz z alternatywą sprzeciwu dla traktatu WHO, która jest zamieszczona w linku pod tekstem pod nazwą " Nie dla traktatu WHO" sporządzonej przez Mecenas Katarzynę Tarnawę-Gwóźdź. Możemy doprowadzić do odzyskania dialogu z rządem na drodze zasad demokracji jedynie poprzez uzyskanie co najmniej 30% udokumentowanego poparcia dla sprzeciwu, dlatego każdy kto nie poddał się eksperymentowi medycznemu (szczepieniu przeciw covid-19) a także osoby, które zrozumiały kłamstwo rządu i globalistów, zachęcamy do podpisania petycji. Na obecną chwilę, gdy rząd "popuścił cugle i odłożył bat" nie mamy nawet 1% podpisów, więc nie mamy silnego argumentu do rozmowy z rządem ani z WHO, gdzie petycja "Nie dla traktatu WHO" zostanie wysłana. Mamy czas do 10 czerwca, więc nie liczmy, że sąsiad podpisze za nas, gdyż po frekwencji podpisów nie tylko sąsiad ale cały blok mieszkalny nie podpisał.   

Gdy w petycji „NIE DLA WHO” klikniemy w statystyki i odnajdziemy miasto Suwałki jest tylko 116 podpisów, w mieście gdzie dzięki petycjom nie wprowadzono np. segregacji sanitarnej przed wakacjami a także w mieście należącym do najmniej podatnych na manipulację, o czym świadczy jeden z najniższych poziomów, jak to mówią nasi oprawcy "wyszczepienia". 

Dajmy sobie szansę na pozostawienie naszych praw człowieka pod opieką naszej Konstytucji a także dajmy narzędzie patriotom, którzy starają się nas bronić. To tylko imię, nazwisko i email, który przypominamy, że po podpisaniu należy potwierdzić na w skrzynce mailowej. 

Drodzy rodacy pojezierza suwalskiego, stańcie z nami Na Warcie Suwalszczyzny i podpiszcie naszą petycję, by informacja o Traktacie WHO a także alternatywie odstąpienia od traktatu trafiła do wiadomości publicznych, a tym samym do opinii publicznej. Stowarzyszenia, grupy patriotów, fundacje z regionu zasięgu Radia 5, które chciałby poprzeć petycję chętnie dopiszemy. Wystarczy napisać na adres pisma.na.warcie@wp.pl lub na grupie fb "Suwalszczyzna Na Warcie"  

Link do najważniejszej w Polsce petycji Nie dla Traktatu WHO Mecenas Katarzyny Tarnawy-Gwóźdź: https://www.petycjeonline.com/nie_dla_traktatu_who    

* statystyki zgonów wyżej wspomniane można sprawdzić na stronie: 

https://stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/zgony-wedlug-tygodni,39,2.html  

patenty:   * https://pubchem.ncbi.nlm.nih.gov/patent/US-2006257852-A1       * https://pubchem.ncbi.nlm.nih.gov/patent/US-2020279585-A1      

Pozdrawiamy - Suwalszczyzna Na Warcie  

 

   

Prosimy uszanować fakt, że nie podajemy nazwisk. Nie zależy nam na autopromocji, działamy jako grupa lokalnych patriotów nieposzukująca osobistych benefitów a walczymy o Wasze i nasze bezpieczeństwo a także suwerenną Polskę.

Prosimy jeszcze raz lokalne media: Uszanujcie naszą petycję, gdyż znosi z Was odpowiedzialność wobec tych, którzy Wam zabraniają przekazywać prawdę, ponieważ Naród publicznie przekazał Wam informację.

 


Suwalszczyzna Na Warcie    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, akceptuję, że Suwalszczyzna Na Warcie będzie mieć dostęp do wszystkich informacji podanych przeze mnie w tym formularzu.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych podanych w formularzu w następujących celach:
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...