Ukaranie posła Jacka Żalka (i osób go broniących) za homofobiczne wypowiedzi w "Fakty po Faktach"
"LGBT to nie są ludzie" - takie i inne inwektywy padały podczas programu "Fakty po Faktach" z ust posła Jacka Żalka.
Broni go niejaki Andrzej Duda - prezydent Polski: "Próbuje się nam wmówić, że to ludzie, a to jest po prostu ideologia" tym samym sugerując, że LGBT to nie ludzie.
Mamy XXI wiek .... W XXI wieku nie ma miejsca na na takie sytuacje.
Uważam, że wymienione osoby winny być ukarane za swoje wypowiedzi, poprzerz:
- publiczne przeprosiny dla całej społeczności LGBT, a także, osobno, dla wszystkich organizacji LGBT takich jak Lambda i KPH,
- wpłacenie odpowiednich sum pieniężnych na w/w organizacje
- publiczne i podpisane oświadczenie, że takie wypowiedzi nigdy więcej nie padną z ich ust
- publiczne i podpisane oświadczenie, że nie dopuszczą, aby takie wypowiedzi padały z ust jakichkolwiek polityów w Polsce (a w razie gdy padną, podjęcia działań na rzecz ukarania takich osób)
Ogłoszenie od administratora tej strony internetowejZamknęliśmy petycję i usunęliśmy informacje osobiste sygnatariuszy.Zgodnie z obowiązującym w Unii Europejskiej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) wymagana jest legalna podstawa przechowywania danych osobowych, a ponadto informacje te mają być przechowywane możliwie jak najkrócej. |